Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Text Vašeho příspěvku *16* *6* *7* *5*
  • Četl jsem příspěvek jeho kamaráda s disentu, který popsal, co to bylo za ožralu a jak pořádal z peněz ze zahraničí mejdany a pro vězně neměl nic.Napsal, že s chlapečkem(Žantovský nejspíš) se váleli ožralí a poblití po zemi.Tak nevím komu věřit. V každém režimu je taková modla , která je zcela bezúhonná a musí se o ní ve škole učit.Vím, že bez tohoto člověka by došlo ke změnám stejně, protože to proběhlo nejdřív c celé východní Evropě.Jinak se tito disidenti dohodli s komunisty na předání moci a tím jsme měli jednou tolik vyžírků. Zejména když se ještě objevili modří superzloději a rozprodávači státního majetku pod vedením Kikiny. Teď už je dost pozdě želet toho, co se stalo. Prostě lidi nalítli podvodníkům, kteří se jen tak nakradeného majetku nevzdají.Jsem zvědav na další vývoj, ale mám dojem , že už lépe bylo.
    • Máte naprostou pravdu,v tu dobu už jezdil Mercedesem a ti co měli peníze dostat neměli nic.Ona také na jeho popularitu zabrala ta amnestie,kterou jim slíbyl,že?
      • amnestii nám slíbil už v řijnu 1989 na Ruzyni když tam popijel s bachařema.
      • Ale no tak "slíbil " a prosím nepřipomínej tady ono propuštění 22 000 "politických" vězňů. Nemám na nový NB abych ho rozflákal vzteky.
  • běžte už se starým Veškrnou do ...., většině národa je naprosto lhostejný, neboť musí řešit následky jeho svinstev a těch pár rádoby umělců co se zviditelňují děláním cirkusu okole jeho úmrtí je nám také šumafuk. Já pevně doufám, že pokud je peklo, tak starej Veškrna se tam nachází a čerti mu doufám řádně přikládají pod kotel.
  • *15* *3* *14* *6* *9* *10* *12* *16*
  • Zajímalo by mne,proč byla zrušena diskuze o Havlovi.To je vidět,jak ho mají všichni rádi!!
    • Taky jsem se nad tím velice podivoval, holt jsme si všichi rovni, ale někteří jsou rovnější !
  • Žeby už začali Tunel Dědkovi a Hradnímu Šaškovi vylézat a projevovat se jeho nohsledi ?
    Co nas tedy ještě čeká po jejich odchodu z Hradu ?
    "To se budete divit ! "
    *2*
  • No jo prařáci,teď budou někde vykřikovat.. po boji je každý hrdina. Za současnou situaci ale nemůže Havel,ale vy sami! Cinkat s klíčema,to vám šlo a teď po smrti Havla,který znamenal víc,jak nějaký komediant Klaus,budete někde dělat ostudu. Je mi z vás na blití! Kde máte protestovat,neprotestujete a teď budete strašní hrdinové! Šašci! *12*
    • Mě do cinkání netahej, moc dobře jsem věděl co to bylo za křápa a co vylezlo těch "úspěšných" z roku 68-69. Tam bylo jasné o co jde, třeba Dubček, který to selhání z roku 68 neunesl a pak byl v roce 91 nebo 92 odstraněn pravdoláskařema. *16* Co byli zač Rumlové, Vondrové atd. prej disidenti, ale jinak jen flákači a ožralové, včetně tohohle "vědátora" 3koda že lidem neukázali jak má velký mozek. Vypítka prý mají velký jako pes
  • Hmm, pan Vladimír KOMÁREK ULOUPIL a zničil CIZÍ MAJETEK - transparent. Za obdobný "bohulibý čin" bez použití násilí sedí vězeň svědomí Robert SMETANA v kriminále. Uvidíme, jak dopadne pan režisér... zachoval se jako aktivista od Lidových Milicí *12* *16*
  • Vašek - a nejen on - opravdu změnil náš život. Bohužel pro většinu národa k horšímu.
    Nejlepší na tom všem jsou kecy, jak všem chybí. Mně tedy ne, myslím to upřímně. *1*
  • "Václav Havel změnil život nás všech," uvedl Morávek. "Václav Havel chybí mně i celé společnosti," doplnil bývalý prezidentův poradce, divadelník Petr Oslzlý.
    Tak takový keci to se nedá ani komentovat!Ale vzpoměl jsem si,jak před převratem tito zrádci lidu rozšiřovali vtipˇ,že vyjeli Blaničtí rytíři zemi na pomoc a Svatý Václav,když viděl zemi tak nařídil návrat do nitra Blaníku se slovy:"Tady není tak zle to bude daleko hůř!"
    No a když stále nejedou tak to se máme opravdu na co "těšit"!!!Holt si lidi budou muset pomoct sami ono na svatý taky není spolehnutí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit