Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavelka, takový mladý a tak těžce postižený....Je mi strašně líto.
    Se nedivím, ti divadelníci mají větší ambice, jako Havel.
  • Pane Pavelko přečetl jste si po sobě ten článek pokud ne proč Vás platí to je výplod chorého mozku a vůbec se nedivím že Zeman říká o novinářích že jste žumpa dá se jen souhlasit
  • Protestní akce..
    Podle ružovejch knížeček to vypadalo jako turisté ze severní Koreje.Neposlal je sem Kim ....
  • Komunistická lůza nemůže překousnout, že se píše pravda o Zemanovi. Ona je totiž nesamostatná, potřebuje vůdce, aby jí říkal co má dělat a postaral se o ni. A když se ukázalo, že ten její vůdce je obyčejný hospodský povaleč a ožrala se všemi nedostatky charakteru násobené alkoholismem, jako je prolhanost, křivost, zákeřnost, nečestnost atd. tak z toho má lůza záchvaty děsu.
    • No to je take nazor, nicmene byl zvolen vetsinou,coz evidentne nemuze pro zmenu prekousnout particka rektalnich alpinistu (kavarna,havloidi, + zmanipulovani zacci ruznych skol a gymnazii,atd.)a zastancu, mimo jine, Schwarzenberga( ucastnika Bilderbergu, clena Trilateralni komise a znamosti a obchody s Provodem-Mrazkuv kamarad!!! aj., aj.) snazici se prosadit zajmy angloamerickeho smejdu oproti zajmum ceskeho naroda. Tim se ukazuje ze tato vyse zminovana particka ma plnou hubu demokracie, ale kdyz je vysledek demokraticke volby proti jejimu presvedceni a zajmum, tak se tato demokraticka volba z jejich strany neuznava a shazuje. Jinymi slovy o demokracii jen plane hovori,ale kdyz ji maji prijmout,tak skutek utek.....asi tak vazeny pane prispivateli.

      Pro info:
      http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/schwarzenberg-byl-obchodnim-partnerem-mrazka/
    • nevím jsk komunistická lůza, ale já jsem ráda, že Zeman sám se odhodlal (aspoň někdy říci pravdu a nepapouškuje jako blbec co mu noviny v cizích službách nakukají
    • Vy máte chybu, Vy nechcete vést dialog, Vy chcete tleskače.
      Jenom Vám připomenu fakta. Z vebu vyplývá: http://volby.idnes.cz/prezidentske-volby-2013.aspx že s 20% voličů lžete jak když tiskne. A nebo jste blb co neumí počítat. Přičemž nikdo nikomu z těch zbylých nebránil se voleb zúčastnit. Takže prolhanost a křivost je na Vaší straně.
      Prolhanost a křivost je markantní na "daru církvi" kdy i Váš "pan kníže"schválil tento zákon za podpory kriminálníků, kteří byly den na to odsouzeni za korupci, tedy jednoho kriminálníka. Díky němu tento zákon prošel, je to také prokazatelné pane stupido!
      Ano, není nic špatného na kritice hlavy státu, jenomže zde nejde o kritiku, ale o cílené urážky demokraticky zvolené hlavy státu.
      Co si mám myslet o spontální akci, kde mají všichni stejné červené papírky? To bylo i na "nezávislé " ČT, zadarmo drahé vidět.
      NN pane chudáku, nemáte na to argumentovat, mimo to že mi vynadáte do komunistů atd, dáte mi mínus a pak se zacyklujete. Na nic víc totiž nemáte. Jen na hulvátské výlevy.
      Proč se tedy nezruší poplatky za Tv, které zavedli komunisti, a ti přeci cokoli udělali je špatné? Proč nechodíte pěšky a topíte si plynem, když jste pro sankce proti Rusku? Proč to mají odnášet za takové hajzly, jako jste vy, slušní lidé?
  • Pavelka, Pavelka proč nám systematicky lžete o veškerém dění. Nemějte lidi za blbce, oni mají cvičení logiky a čtení mezi řádky už dlouho - ještě před listopadovým pučem.. Lžete a lžete, tak co s vámi. A to gaglání co jste napsal? Je logický výklad, jste placen ambasádou USA, církví a Schweineberkem a spol. I kdyby byla jen desetina co lidi píší pravda a jestli máte kousíček cti tak se běžte zhoupnout.
  • Hned při prvních snímcích z demonstrace,mně zarazilo kolik lidí má naprosto stejné červené kartičky.I blbce napadne něco o organizování...
    • No jistě. Když někdo svolává demonstraci tak i organizuje, nebo snad ne?
  • Naše staré přísloví říká " na každém šprochu pravdy trochu", to platí o konspiračních teoriích, které jsou na víc ještě stále častěji uváděny do praxe. To, že se s našim národem snaží někdo manupulovat je očividné a nejedná se pouze o vztah k prezidentovy. Zajimalo by mě co dělají příslušné složky ( vojenská kontrarozvědka /už ji neukoluje Nečasová/, BIS a policie ČR. Pokud ještě pracují pro českou republiku a v jejím zájmu, asi by měli konat.V České republice zatím platí naše ústava a všechny tyto složky na ni přísahají. Nikde jsen se nedočetl, že vstupem do EU a NATO se Česká republika zříká své suverenity.
  • Kdysi jsem taky konspirativně uvažoval, zdali si ženská může do kunndy narvat zdechlé kuře a prohlásit se za politicky perzekuovanou osobu. Dnes už vím bezpečně, že to byla jenom hloupá konspirace!
  • Organizátorům napadení prezidenta republiky 17.11 zkrachovalo, tak zainteresovali do souboje s hlavou státu tzv nezávislá media a průzkumy veřejného mínění.
    Celou akci někdo financoval. Kdo asi? Odpovědi lze najít na opravdu nezávislých servrech. Rozezlený spolek kolem knížete z Bilderbergu (který naoko odjel v inkriminovaný den z republiky) nemůže rozdýchat nezdar akce. Nic není platné sundávání obrazu prezidenta některými tzv "vlasteci", kecy ozývající se z USA a fašistů z Ukrajiny.
    V rozhlase názvy, pro někoho vulgárními, nazval jen věci pravými jmény a pozvat prezidenty vítězných mocností, vč. vora v zákoně z Ukrajiny, aby mj. jednali o Usa spuštěnou akcí na Ukrajině, by měli media oslavovat. Lze snad předpokládat, že naše media nechtějí světový konflikt. Možná pan Schwanzenberg, při svém věku, ano.
  • Velmi dobře napsáno - jen zemanovci si stále nedokážou uvědomit, že k tomu aby to hulvátské, sebestředné, křivácké, věčně přiožralé nic nemohla většina lidí v této zemi ani cítit nepotřebuje žádné temné síly ani CIA v pozadí. Pouze stačí když ten jejich favorit otevře svoji uslintanou vepřovou tlamu a vyzvrací nějaký svůj "bonmot".
    • Josefe, probuďte se, hulvátské sebestředné, křivácké a přiožralé prase již zemřelo a zůstavilo nám tady profesionální vdovu, vzpomeňte si přece *15* *15* *15*
    • nesvéprávný nemůže nikoho urazit je to kchárlův chlapec nedávno vylezl z pemprsek
    • Opakuji, urážíte veřejně hlavu státu, pokud nezkročí provider, předám věc policii ČR.
      • A to ve svobodné demokratické zemi se nesmí kritizovat president, který je alkoholik a chová se jak hospodský povaleč, mluví jak dlaždič, dělá ostudu v zahraničí, provádí podrazy a zákeřnosti? Zvolilo si ho pouze asi 20 % občanům ale ostudu dělá a škodí všem občanům ČR.
        • no ale kritizovat ho po smrti? chudák Havel. Jinak, nezvolilo ho přece 20 procent občanů, ale museli zavřít Sládka, aby byl zvolen - vy si na to nevzpomínáte?
        • Prosím Vás ještě dovětek, Vaši kamarádi, povaleči a zloději, nemají rádi, když se napíše všem a všichni. Za kohopak mluvíte Vy oslíku? Za všechny?To je tedy vidět, že se schováváte za masy a tudíž jste zbabělec. Nám co potřebujeme východní trh, protože na rozdíl od flákačů jako jste vy, chodíme do práce, naopak Pan Prezident pomáhá. A to jsem nikdy nebyl pionýr, svazák, estébák ani komunista na rozdíl od některých z Vás.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit