Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A mě se článek líbil a dost často jsem v tom spatřovala některé své konspirativní kamarády. Každý má teda konspirační teorii jinou a opravdu se to těžško vyvrací.
    Na druhou stranu, možná že jsou tak oblíbené, protože u některých konspiračních teorii se časem ukázali jako pravdivé. Ale těch je pomálu :).
  • Udělat pitomce z každého, kdo odhalí pravdu - o to se onehdy pokoušeli i komunisti...
    A co takhle místo kritiky Zemana za to, že řekl pravdu, zabývat se raději tím, co jsou Pussy Riot opravdu zač: http://www.k213.cz/Pussy-Riot-v-plne-nahote
    Jejich instruktážním videem s návodem, jak ukrást kuře:
    https://www.youtube.com/watch?v=GSqObOmhpns
    Nebo že za své "umění" dostali Havlovu cenu:
    http://www.novinky.cz/kultura/351476-havlovu-cenu-dostali-pussy-riot-i-tibetsky-filmar.html

    Stále si myslíte, že to byly politické vězeňkyně Putina, které si zasloužily podporu a zastání Západem?
  • Kdyz jsou konspiracni teorie tezka diagnoza, tak proc je jim venovan tak dlouhy clanek? Autor ma zrejme dosti narusene logicke vnimani. *1* *1* press... *1*
  • Vy sice nejste president, ale slovník máte taky bohatý! Blahopřeji!
  • Soudruh novinář zapomněl na jednu věc. Je otázkou, je-li schopen tu věc udělat, totiž, zamyslet se, proč mají konspirační teorie takový úspěch.
    No, má štěstí, že je tu někdo, kdo něco takového dokáže. Důvodem, proč mají konspirační teorie úspěch, je neschopnost českých žurnalistů informovat objektivně. Kdyby, kupříkladu, novináři informovali, že ti, kteří se účastnili protestů proti Zemanovi, je banda lidí s IQ limitně se blížícím nule(což dokládá toto video http://www.youtube.com/watch?v=HwNvVskhXKM), tak by nikdy nevznikla teorie, že byli placeni z USA.
    Bohužel, zprávy českých médií jsou jako zprávy Minitrue(The Ministry of Truth, Orwell: 1984). Takže lidi utíkají k něčemu, co považují za pravdivější, což bývají právě konspirační teorie.
  • Idioten fest. Taktže jsi daleko překonal pana presidenta ve sprostých slovech. Kyž jeho jsou citace. Běž si zakdákat s pusssy roten.
  • No to je take nazor, nicmene byl zvolen vetsinou,coz evidentne nemuze pro zmenu prekousnout particka rektalnich alpinistu (kavarna,havloidi, + zmanipulovani zacci ruznych skol a gymnazii,atd.)a zastancu, mimo jine, Schwarzenberga( ucastnika Bilderbergu, clena Trilateralni komise a znamosti a obchody s Provodem-Mrazkuv kamarad!!! aj., aj.) snazici se prosadit zajmy angloamerickeho smejdu oproti zajmum ceskeho naroda. Tim se ukazuje ze tato vyse zminovana particka ma plnou hubu demokracie, ale kdyz je vysledek demokraticke volby proti jejimu presvedceni a zajmum, tak se tato demokraticka volba z jejich strany neuznava a shazuje. Jinymi slovy o demokracii jen plane hovori,ale kdyz ji maji prijmout,tak skutek utek.....asi tak vazeny pane prispivateli.

    Pro info:
    http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/schwarzenberg-byl-obchodnim-partnerem-mrazka/
  • No jasně, redaktor Pavelka na to kápnul. Žádný mainstream neexistuje, neexistuje rovněž pražská novinářská stoka, zpravodajství je naprosto objektivní, zejména pokud hovoří o prezidentovi a redakce Tiscali je výlupkem objektivního zpravodajství. Trhněte si běhákem presstituti. *2*
  • Ktery mamlas tenhle panflet vytvoril? Necetl jsem vsechny prispevky, ale asi tusim, jaky ohlas ma clanek u normalne premyslejicich lidi. Osobne jsem se u toho docela pobavil *1* . Pokud autor cte muj prispevek, tak bych ho moc poprosil o autogram. Mam na zdi uz par podpisu ruznych "chytraku" , ale tento jim zatim muze delat principala.... *1* Jeste poznamka pod carou pro autora pro pristi vytvor.....,nez zacnete zneverohodnovat "konspiracni teorie", tak si zjistete par faktu.....obecne znamych a recenych, jako seriozni zpravy, zrejme nevedomky, i hlavnimi informacnimi proudy ...... *3*
  • Ubohost současných pisálků podtrhuje pan Pavelka svými výrazy a urážkami všech okolo. Jen on je dokonalej a všemu rozumí.......b.l.b.
  • Koukal jsem se na stránky 22 baráku v Stanau a blockenfurer ještě hledá tvoje číslo. Máš se hlásit ve sprchách.
  • To mně připadá jako za komoušů, všechno zlé bylo USA a to dobré Rusko a výsledek, okupovali nás Rusové.Kde se bere ta nenávist vůči USA.Já mám nenávist jedině proti komunistům, estébákovi a soudruhu Babišovi, Rusko vůbec nemusím
  • z lenosti dost často fungují systémem copy-paste co jim předloží zadavatelé..
  • Ani jsem to nečetl, protože ubohost české žurnalistiky je už spíše otravná záležitost. *3*
    Víte, pokud je teď v Německu bestsellerem kniha o tom jak ve skutečnosti funguje žurnalista, pak si nedovedu představit knížku o fungování české žurnalistiky. Jednoduše proto, že by nebylo o čem psát. *15*
    Německého žurnalistu si musí USA uplácet. Toho českého si vůbec nemusí všímat, protože ten otrocky převezme co napíše německý žurnalista a stylem "papežštější než papež" tomu nasadí korunu úplně. *2*
    Víte, já si skutečně nemyslím že u nás je to dáno tím, kdo média vlastní. Celé to vězí v partičce umolousaných prdoláskařů, kteří se médiích uhnízdili. Pro svoje hypotéky a půjčky a pro svůj Havlovský kult, bez kterého by se nemohli ve své smečce ani ukázat, fungují sami od sebe. Je to od reality odtržená smečka ubožáků, kteří si navzájem drží sebevědomí tím, že žijí ve své zaprděné bublině. *1* *1* *1*
  • 110- ti procentní souhlas. Ví velmi dobře o čem píše.
  • Dobrý pokus pane Pavelko, no alespoň jste svým článkem pobavil. *3*
  • Tak novináři "dokundovat" a co Parkanová a další zlodějny, máme důležité problémy tak sem s nimi.
  • Já mám na to svůj "konspirační" názor, kterého se opravdu začínám lidsky i občansky bát v tom, ...Jak je dnes v principu až příliš jednoduché, pokud je dostatek "něčí" drzosti, síly, zhajzlenosti, sprostoty a pokrytectví s cílem se vrtat na cizím....totálně cokoliv rozvrat, či jinak poškodit a ještě to vše prezentovat, jako "mezinárodně správnou věc" s tím, že i ti lidi a další..co jsou vlastně sami v tomto často přímo poškození i když to mnozí ani v tu chvíli nedokáží vytušit či pochopit o jaký a čí scénář se vůbec jedná.., tomu ještě nejen naivně a ohlouple věří, ale dokonce tomu i jako vzorní komparzisté tleskají a někteří se na tom dokonce i dobrovolně podílí s tím, že až přijdou na to čemu a komu vlastně pomáhali, tak už je často na desítky let pozdě !!!...Lidi jsou v tomto vždy nepoučitelní a stejně, jako před 25 lety, tak i dnes dokáží znovu a opět naivně někomu skočit na špek a pak teprve postupně zjišťují, že jejich vlastní šunku opět sežral někdo úplně jiný i odjinud.. a oni budou zas jen dál na někoho dělat, poslouchat a hlavně toto vše poslušně a "dobrovolně" stále víc a víc platit, aby se nějaká velmi malá menšina darebáků a vychcánků, měla na jejich úkor i hloupost opět lépe,nenažraněji a bohatěji....
  • CIA *1* *1* *1* *2*
  • Že byl Majdan organizován dlouho předem,je jasno i méně chápavým, Že byl organizován ze zahraničí, to také. Jakpak naši přední hajzli, Číro, Kocáb,Štětina Pánek a pod věděli, kdy a kam mají zajet. Že by je vedla JEJICH INTUICE, O TOM SE DÁ S ÚSPĚCHEM POCHYBOVAT. A KDO PLATIL JEJICH CESTY?? JAK TO, ŽE SE O TO MEDIA NEZAJÍMALA?? Takže ruka CIA a je viditelná skoro pro každého.
    Takže Kryštofe, sice plníte dobře zadání svých chlebodárců ale rozumného čtenáře NEPŘESVĚDČÍTE.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit