Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná dle vás.. Důvodem je ale nudné, jednostránné informování. Není mě patnáct a měl bych žít s vaším viděním světa? Proč máme slepě věřit co nám předkládáte? A jestli je už Putin takový zloduch a ďábel co je potom Obama? Vyženem s vaší agitací rusa za Ural ? Ruský jako komunista vadí a čínský ne? A v Brusele jsou osvícení a bojovníci za co? Máte to pěkně rozškatulkovaný a najlanovaný.
  • Nedovedu si představit jak stejným způsobem hulákáte na Klause a řvete jak smyslu zbavení.Zeman měl alespoň tu hrdost se vám podívat do očí i když je máte zalité krví jak to do vás hustí media.Vyřváváním se nikdy nic nezměnilo.Jen ukazujete jak přízemní pudy vás vedou.
  • Mě by spíš zajímalo, kdo platí pana Pavelku. Ty jeho články jsou naprosto otřesné.
  • Ne, My budeme poslouchat hovadiny z televize a věřit jim *7*
  • Konečně pan redaktor napsal pravdu celé to organizovala CIA prostřednictvím americké ambasády měl proběhnout druhý Majdan. Tentokrát RUDÁ REVOLUCE.
    Díky za informace. *1*
  • židy do toho nepleťte a snad ani ne Američany, jej zájmy jejich oligarchů
  • Jaceňuk tam jel vyjednávat?
  • pokud dovedla oblbovat lidi s nízkou inteligencí, dovím se, že vás nedostala mezi prvními - nebo ano? *15*
  • no, ono tomu stejně neutečeme a počítáme s tím... nakonec kdoví koho a jaká tajná služba hlídá, že
  • no ale kritizovat ho po smrti? chudák Havel. Jinak, nezvolilo ho přece 20 procent občanů, ale museli zavřít Sládka, aby byl zvolen - vy si na to nevzpomínáte?
  • Josefe, probuďte se, hulvátské sebestředné, křivácké a přiožralé prase již zemřelo a zůstavilo nám tady profesionální vdovu, vzpomeňte si přece *15* *15* *15*
  • nevím jsk komunistická lůza, ale já jsem ráda, že Zeman sám se odhodlal (aspoň někdy říci pravdu a nepapouškuje jako blbec co mu noviny v cizích službách nakukají
  • no, zdá se ale, že historie i současnost nabízí hodně příkladů, kdy USA ambasády a jejich CIA se dominantně podílely na organizování třeba barevných revolucí, dosazení Havla, vyzbrojování islámských fundamentalistů... takže konspirační teorie v tomto případě je o co opřít - ne? *3*
  • Pavelka, takový mladý a tak těžce postižený....Je mi strašně líto.
    Se nedivím, ti divadelníci mají větší ambice, jako Havel.
  • Pane Pavelko přečetl jste si po sobě ten článek pokud ne proč Vás platí to je výplod chorého mozku a vůbec se nedivím že Zeman říká o novinářích že jste žumpa dá se jen souhlasit
  • Prosím Vás ještě dovětek, Vaši kamarádi, povaleči a zloději, nemají rádi, když se napíše všem a všichni. Za kohopak mluvíte Vy oslíku? Za všechny?To je tedy vidět, že se schováváte za masy a tudíž jste zbabělec. Nám co potřebujeme východní trh, protože na rozdíl od flákačů jako jste vy, chodíme do práce, naopak Pan Prezident pomáhá. A to jsem nikdy nebyl pionýr, svazák, estébák ani komunista na rozdíl od některých z Vás.
  • Vy máte chybu, Vy nechcete vést dialog, Vy chcete tleskače.
    Jenom Vám připomenu fakta. Z vebu vyplývá: http://volby.idnes.cz/prezidentske-volby-2013.aspx že s 20% voličů lžete jak když tiskne. A nebo jste blb co neumí počítat. Přičemž nikdo nikomu z těch zbylých nebránil se voleb zúčastnit. Takže prolhanost a křivost je na Vaší straně.
    Prolhanost a křivost je markantní na "daru církvi" kdy i Váš "pan kníže"schválil tento zákon za podpory kriminálníků, kteří byly den na to odsouzeni za korupci, tedy jednoho kriminálníka. Díky němu tento zákon prošel, je to také prokazatelné pane stupido!
    Ano, není nic špatného na kritice hlavy státu, jenomže zde nejde o kritiku, ale o cílené urážky demokraticky zvolené hlavy státu.
    Co si mám myslet o spontální akci, kde mají všichni stejné červené papírky? To bylo i na "nezávislé " ČT, zadarmo drahé vidět.
    NN pane chudáku, nemáte na to argumentovat, mimo to že mi vynadáte do komunistů atd, dáte mi mínus a pak se zacyklujete. Na nic víc totiž nemáte. Jen na hulvátské výlevy.
    Proč se tedy nezruší poplatky za Tv, které zavedli komunisti, a ti přeci cokoli udělali je špatné? Proč nechodíte pěšky a topíte si plynem, když jste pro sankce proti Rusku? Proč to mají odnášet za takové hajzly, jako jste vy, slušní lidé?
  • Protestní akce..
    Podle ružovejch knížeček to vypadalo jako turisté ze severní Koreje.Neposlal je sem Kim ....
  • A to ve svobodné demokratické zemi se nesmí kritizovat president, který je alkoholik a chová se jak hospodský povaleč, mluví jak dlaždič, dělá ostudu v zahraničí, provádí podrazy a zákeřnosti? Zvolilo si ho pouze asi 20 % občanům ale ostudu dělá a škodí všem občanům ČR.
  • No jistě. Když někdo svolává demonstraci tak i organizuje, nebo snad ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit