Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrubá Konvičkova záplata. Net je plný nenávistných videí, kdy mohamedáni nevybíravě útočí na bezvěrce. V DDR vysloveně požadují a trvají na tom, aby jim bylo posluhováno. Jak řekl pan Krampol - pokud přijíždějící přivandrovalci udělají v autobuse bordel, vystoupí a naběhnou sluníčkáři aby uklidili je to totální blbost. Několik autentických videí z DDR ukazuje jak už malí islámští smradi dělají na dvorku pořádek s ml.němci. Tak kde to jsme?Aby islámský přivandrovalec rozdával karty? A právě pro to, je třeba jim čas od času zřetelně dát najevo, kdo je tady pánem.Pan Konvička to ustojí!
  • Kdo podporuje tohle prase je zločinec:

    http://www.novinky.cz/domaci/399978-duka-interrupce-jsou-horsi-teror-nez-utoky-atentatniku.html
    • Já bych interupce zavedl povinně u jistého etnika po dvou dětech.
  • Nesmíte nikoho urážet jaký má přesvědčení. Každý má právo svobodně projevovat své náboženství nebo víru buď sám nebo společně s jinými, soukromě nebo veřejně, bohoslužbou, vyučováním, náboženskými úkony nebo zachováváním obřadu”).
    Já budu chválit muslimské vyznání, které nabádá k násilí. Korán jsem četl a vím o čem je řeč.
    Kdybych některá vyznání mohl urazit, tak raději nic neříkat.
    Já mam víru na mimozemšťany, věřím i na to, že někdo věří na ďábla i toto nesmíme odsuzovat protože to nařizuje zákon. Podle některých radních nesmíte vyučovat náboženství to znamená, že lidé nesmějí chodit do kostela? To je budeme rušit? Potom nesmíte být podle některých radní být pohřbeni na hřbitově, jedině, že by jste si předem dohodly schůzku. Jen tak dál páni státní zástupci a úředníci.
  • Konvička není "my cup of tea" a nevím co přesně napsal nebo říkal ve vztahu k islamistům. Věřím, že nakonec bude obžaloby zproštěn, ale bude vláčen po soudech a diskreditován minimálně do voleb. Možná to je také účel.
  • Ano semjon gayínek BTW se jako ruskem placený internetový troll totálně zesšměšnil. *15*

    Všichni už vědí že tu podvádí s hlasováním aneb nenápadných 7 bodů za vteřinu *15*
    Všichni už vědí že tu smrdí nonstop pod nicky BTW Semjon hrdina Putin jura a zlej troll. *15*
    Všichni už vědí že tu tvoří neexistující postavy jako čapisrála nebo Semjona.
    Toho vytvořil tak že Simoně prostě zkomolil jméno.

    BTw musí být fakt chcípák bez života když celé dny táboří jen na Tiscali *15* *15* *15*
    • To je názor, ale velice málo vulgární. Jen sprostěji a houšť a určitě tě přijmou do Práglkavclu.
    • To same plati na tebe simco
      • To těžko. Já jsem tu s hlasováním nikdy nepodváděla.
        Ty rychlo body zázračně naskakují vaší Putin straně. takže to není hlasování ale podvod.
        Kdyby vašePutin strana neustále lidem nekradla nicky tak bych je neměnila.
        a nikdy jsem tu nonstop jako BTW nebyla. proto jsem žádala tiscála ať jako na facebooku zveřejní do rohu tabulku kdy a v kolik tu daná osoba byla či nebyla.
        Pak by jsi měl po slučování různých lidí do jedné osoby a po lhaní.
        Takže zase jen plácáš do vody a srovnáváš nesrovnatelné
        • a stačí vám ty nicky slečno? *1* *1*
  • je nejen na světě, ale i na Tiscali sám, a to si myslel, že zde získá přátele!!!
    Jenže kdo by asi tak o takovýho blbce pitomýho stál, vždyť je úpe vyblízanej!!!
    YEAH !!!
  • iks ypsilon se ukázal jako naprostý hňup
  • Na nespokojenosti občanů kteří odmítají imigranty se snaží přiživovat politické nuly
    a kariéristé. Jako například Jana Wolfová.
    Dříve ČSSD, později s Bobošíkovou a nyní v bloku proti islámu,.

    *12* které mění stranické trička jako ponožky
    • Pani Bobosikova neni clenkou Bloku proti islamu, je v Suverenite.
      Nekteri lide (Wolfova, Bobosikova) nejsou jiste nasledovanihodni (opravdu velmi jemne receno),
      jenze v tomto pro Evropu nejvetsim hrozicim nebezpeci = islamizaceEvropy, je nutne drzet
      pohromade proti financne a ideove silnemu nepriteli = islamu podporovanemu Saudskou Arabii, Katarem apod.
      Vzpomenme na Svatoplukovy pruty - budeme-li drzet pospolu proti nepriteli, nebudeme tak snadno zlomeni...
      Pan Konvicka udelal naivni chybu ve svych vyjadrenich, ale jinak je program Bloku proti islamu zcela v souladu s nasi ustavou a naopak se snazi chranit demokracii, rovnopravnost aj. vydobytky nasi soucasnosti.
      P. Konvicka si spis zaslouzi podporu za proziravost a take za statecnost stat se ,,tvari"
      v boji proti totalitni ideologii zvane islam.
  • Putinova parta pokrytců na tiscali v akci- *1* *1* *1* *1*

    Vy kteří podporujete komunistickou čínu která lidská práva brutálně pošlapává se lidských práv nedožadujte. Ve svobodné EU můžete beztrestně na Eu nadávat. to je svoboda.
    Občan Číny si na čínskou vládu na internetu nezanadává. Za kritiku je tam totiž vězení.

    Policie ČR skutečně porušila zákony ČR když nechránila české občany které napadala skupina čínských teroristů. Právo protestovat a mít tibetskou či jinou vlajkou patří k základním lidským právům občanů ČR.-
    Policie ČR to nerespektuje a tím hrubě porušuje zákony ČR
    • Konvička je komunista? Že to jako obvykle posouváš tam, kde je téma zcela jiné... *16* *16* *16*
    • A co s činou uděláš?konkrétní ty?
      • Nebudu jim lézt do zadku jako Zeman a policie ČR která dokonce porušila zákony ČR když nechránila české občany před útoky čínských zločinců.
        Také stačí nekupovat čínské zboží. Jak jednoduché
        • Také stačí nekupovat čínské zboží. Jak jednoduché.....dost nemožné ale v tomhle ti fandim i když je to MI
          • Leštidla na boty nemusíme dovžet z Číny. Můžeme si vyrobit.
            Pokud to nechápeš tak jsi vlastizrádce a ekonomický neználek.
            • tady se někomu ale práši od huby co slečno *1* *1*
            • Mobil je z Japonska- Takže zase jsi trefil velké HOW -O Ivane *2* *2*
            • A mobil máš z Mongolska co hňupe
            • Kalouska si strč do zadnice. já o něm nenapsal ani slovo.
              Můj počítač není made in China. takže ty kecy že celý svět vyrobila čína vyprávěj
              smradům ve školce. oni ti jí možná sežerou.

              Takže přiznáváš že tvoje Čína toleruje dětskou práci pro zahraniční firmy.
              O to směšnější jsou komouši kteří podporují komunistickou čínu kde vládne tvrdý trh
              bez pravidel z 19 století který už v civilizované Euiropě naštěstí není.
            • Pro Kalouskův tupče uražej si svou mámu. Vše co ve všední den používáš je z činy i kdyby to neslo jmeno jaké chtělo.pokud Americe a ostatnim nevadí že to dělají děti a nechávají si to tam delat je to pokrytectví.(každej mobil je tam dělaný)
            • Ty se oblbuj dál proruský plácale.

              Čína nic nevyrábí. Čína jen krade ostatním státům jejich výrobky a pak je okopírované prodává jako své vlastní. to ti potvrdí obchodníci z Česka i ze světa.
              na obchodu s čínou tak nevyděláme nic. Bohatnou jen oni na krádeži výrobků.
            • Leštidla na boty od vojny nepoužívám ale jako vtip dobrý.jinak čina je ve všem krom nábytku z ikei.ale oblbuj se dal
  • Na soud s Konvičkou se nevýslovně těším a doufám, že argumenty jak obžaloby tak obhajoby budou široce prezentovány.Soud bude nucen rozhodnout v neprospěch Konvičky, a ten dostane podmínku, ale zároveň vyjde najevo, že islám - Korán obsahuje prvky, které jsou podle našeho práva nepřípustné.Je ho tedy třeba dle zákona zakázat!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit