Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky odmítám islamizaci Evropy, ale Konvička není můj šálek čaje. Mělo by se vytvářet hnutí PRO něco a ne proti něčemu. Je také rozdíl mezi islámem a islamizací. Jestli někdo vyznává islám, je to jeho soukromá věc, podobně jako když někdo vyznává fašismus nebo komunismus. Nesmí to ale vnucovat jiným. Islám do Evropy nepatří, protože je v rozporu s tradičními evropskými hodnotami. Pokud chtějí jeho vyznavači žít v Evropě, nemusí se nechat pokřtít, nemusí chodit do kostela, nemusí pít pivo, ale žádné veřejné vyznávání islámu, žádné mešity, žádné burky, nosit haknkrajc se také nesmí. Doma ať si mlátí hlavou o zem třeba každou hodinu.

    Co takhle místo Boku proti islámu založit Blok pro tradiční evropské hodnoty, například. To by se ovšem ty tradiční evropské hodnoty musely znát a mít nějakou tradici v jejich prosazování.
    • lojzo
      Jelikož to vypadá že v Rakousku zvítězí SVOBODNÍ,našel jsem si SVOBODNÍ PETRA MACHA a přečetl jsem si jejich ,,DESATERO,, a mohu konstatovat že to je první nezávislá společnost čechů,kde se opravdu hovoří o občanech a o práci pro lidi,takže se zkuste podívat a sami můžete zhodnotit jací jsou!Myslím si že s p.Okamurou by mohli ovládnout politickou scénu a vypráskat všechny politické strany mimo politiku,neboť národ nesmí volit žádnou politickou stranu,která rozkradla a rozprodala tuto republiku cizákům!ODS,TOP 09,ČSSD,KDU ČSL,ZELENÍ,ba i KSČM které je v závětří společně s ANO!!
    • Tradiční evropskou hodnotou je používat přitroublé voliče jako výtah k politickým korytům.
  • Konvička, Zeman, Ovčáček a Mynář. Jedině tihle nás můžou zachránit!
    • Česko může zachránit jedině krutá revoluce vedená mladou generací.Při ní vybíjet na katovských mučírnách vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo.Pak bude třeba začít znárodňovat tak tvrdě,že by se mohli i komunisté padesátých roků učit jak má pořádně tvrdé znárodńování vypadat.
    • Islamismus jako komunismus, obojí je cizokrajný xindl, který do civilizovaného světa nepatří.
      • A havlismus, ten je ze všeho nejhorší.
        • To je sajrajt z jinýho Vesmíru!!!
      • Hlavně kapitalismus, to je cizokrajný svinstvo!
        • Co to je "kapitalismus"? To je fantasmagorie materialistických marx-leninistů. Ve skutečnosti nic takového neexistuje, homo sapiens sapiens nelze redukovat na pouhé "výrobní vztahy".
  • HURÁ !!!
  • Uvedené bylo od Konvičky rozumné,hloupost byla ,že se do spolku s ˇUsvitem cpal.Jak se nenávist proti migrantům v Česku zvětšuje geometrickou řadou tak má Konvička šanci na volební úspěch i bez Úsvitu.Je třeba aby si dal do volebního programu tvrdé znárodňování majetku všech,kteří ho od údajné revoluce nepoctivě nahrabali.To mu přitahne další voliče.
  • Naprostý souhlas ! Je opravdu na onvoh !!!!!! Omlouvám se,že jsem sprostej ale loni jsem byl na čtyřech demonstracích a i už letos. Opravdu nikomu se nedá věřit !!!!!!!!
    Republika ale i Evropa holt bude muslimská !?!?! Jsou asi opravdu všichni jak kapitán
    Francesca Schettina ,utíkají jako do bezpečí a ještě aby vytřískali peníze a na všechny kašlou !!!!
  • Konvička si našel spojence na pražském hradě
  • Strany proti islámu by se měly sjednotit a né se rozdělovat, a tak se oslabit!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit