Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Závidím nadšení lidí pro 1 republiku a určitě nebyla bez chyby, a nadšení v roce 1990.Představa že mam položit život za tyhle grázly napříč politickým spektrem je neztravitelná.
    • Tak ta povinná vojenská služba snad ještě není schválená, jaké pokládání života??? *3*
      • Jestlipa ještě sleduješ sestřel era nad Ukrajinou - krásně všechno utichlo protože máslo na hlavě maj obě strany.
        • tak ona především byla pitomost přelétávat zónu válečného konfliktu - samozřejmě z prachobyčejné židoviny, protože dopravce "chtěl ušetřit" (náklady na palivo a letový čas).. část serióznějších dopravců své trasy odklonila hned, ostatní si až po tom prů..ru uvědomili, že to fakt není šetření na dobrém místě... tak ono to utichlo, protože už se s jistotou ví, že příčinou zřícení BYL BUK a že byl ruský (bylo identifikováno několik set úlomků hlavice, mj i v tělech posádky; nedávno jsem někde sledoval závěry vyšetřovací komise ICAO), takže co dál? Těžko budou inspektoři ICAO soudit morální zavinění... *1*
  • https://www.novinky.cz/domaci/427637-za-zakazany-zasobnik-prijde-clovek-o-zbrojni-prukaz-pocita-smernice-eu.html
  • euro diky nechci
    • a co rublíky, chtěl bys?
      • Ne česká koruna stačí......jestli víš co znamená česká
        • Já chci zpátky naše zlaté 10, 20, 100 koruny s Francem Josefem *6* *7* *1* *16*
  • Ovčani tato strana je nevolitelná.Pro mladé.Ještě se zeptejte jak k těm miliardám přišel.Neznám miliardáře,který by pro vás něco udělal.Letos jdu k volbám a pokud tento miliardář mi nedá alespoň milion tak hlas nedostane.Za 200 Kč ani nevstanu.Taky umím být tak vyčuraný,na rozdíl od nich mám charakter.
    • "Za každým velkým majetkem, hledej nějakou zlodějnu"! Honoré de Balzac *16* *16*
  • měli se naučit péct koblihy
    • Já mám radši štrůdle! *2* *14* *1*
      • Taky mám rád štrůdl a i ty koblihy si dám. Ale abych tancoval jako psík jak někdo píská a dá mi za to koblihu nebo štrůdl, tak tedy ne. *1* *2* *15*
    • přesně to by každý hned viděl, že to miliardář nedělápro lepší přísun dotací diť ty koblihy rozdává ZADARMO takovej lidumil filantrop....
      • no právě proto, já jsem od něho žádné koblihy nedostal a tak ho nemohu volit. *15*

        Ovce však nechápou, že Bureš chce stát řídit jako (svůj) podnik. To znamená lidem poroučet, určovat co smějí a nesmějí, tj. zotročit je, aby do jeho kasičky dodávali svou prací další miliardy.
        • josef.servit.9
          A co chtějí ti ostatní politici?????
        • HLAVNĚ mít co nejvišší ceny za co nejlevněji vyrobený produkt tedy VYBRAT CO NEJVÍC NA DANÍCH A SLUŽBY STÁTU MININÁLNÍ zato OBŘÍ ODMĚNY PRO MANAGEMENT
        • Teda Ty ale kecáš a prskáš jedovatou slinu *1* *1*
      • nežli složenka od Kalouska
  • Už si připravují neexistující tituly a funkce, mají zmapováno co kde ještě mohou rozkrást, jak zredukovat elitu a vysát ty nejpotřebnější.... Už se těším, jak zmizí, snad definitivně ODA z mapy ČR *12* *12*
  • Havel a jeho kámoši z ODA tu rozkradli co se dalo i nedalo a zbytek rozprodali za pár drobných. Taky díky nim stále nemáme dálnici na jih.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit