Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pusinko vy jste Pussy,. *16* *16* *16*
    • Díky za poklonu dědo. *2* *2* *2*
      • Jsem sice děda ale pořád ještě občas můžu.
        • Já myslím,že nemůžeš,nepravý kritiku na rozdíl toho pravého.
        • Tak až tvého ptáčka probereš po dlouhém zimním spánku k životu tak dej vědět, dědulo *2* *2* *2*
          • Slibuju. Umeju ho, setřu z něj pavučiny a pak ho můžete vykouřit. *14*
            • 10 000? Hm. Díky za informaci. Tak to ti pěkně oškubu brka starý kohoute. *5*
            • Zaplatím. Já na to mám. Mám důchod 10 000. Přede mnou je každá hačača.
            • Nejdříve zaplatíte stovku. Zadarmo pouliční coura nekouří ani nehrabe.
  • pusinko, tak vy jste prý náruživá kuřačka. Dokažte to. *16* *16*
    • Klidně. Sundej si trenky a připrav stovku. *2* *2* *2*
      • Vy jste nejlepší ženská na světě *14*
        • Díky ale jsem profesionálka. Takže žádné dotěrné důvěrnosti.
          Připrav si dvě P. Peníze a Ptáka. A po práci čau dědku.
          • Budu se těšit. *3*
  • Kamaráde, emancipovaná žena s cigaretou v ústech byla ve dvacátých až třicátých letech.Dnešní žena s cigaretou ve fabrice o pauze v 10 hod je něco jiného.To je závislost,nutnost,droga! Nepleť si nostalgii s urputným hulením vždy a všude! Je jiná doba,kde normální je nekouřit,kapišto?
  • Otevřený dopis pro Imáma Bjoguslava Sobotku který jako pravověrný muslim vede válku proti cigaretám a alkoholu.

    Narodila jsem se v roce 1930 a pouliční šlapkovou živnost provozuji již od roku 1945.
    Podstatnou část příjmů mám stále z kouření. Protože ani vaše vláda nedokázala lidem zvednout jejich směšně nízké mzdy tak si muži na nádražích stále místo drahého sexu raději zaplatí levnější kouření.
    Takže váš protikuřácký zákon ohrožuje živnost nás počestných českých prostitutek.

    Na závěr bych se vás ráda zeptala zda jste tak blbý od narození anebo jste jen léto trávil na sluničku bez čepice? s nepozdravem stálá členka teamu E55
    • Babka šla nakupovat ale šlohnul jsem jí stovku. Zařádíme si?
      • Máte důchodcovskou slevu takže vykouření máte za pajcku. *3*
        • text vašeho příspěvku: *14* *14* *14*
          • Já jsem vdovec. pusinko, nemrzněte v punčocháčích na ulici. Pojďte ke mě do chaloupky.
            • Jsem sice důchodce ale můj ptáček je pořád ještě statný sokolík. Nebojte se. *3*
            • Zvládne to váš ptáček? *5*
            • žádný problém. Já vás zahřeju.
            • Do chaloupky? Spíše bych šla do postýlky. *14*
  • Kdy zakážou zdraví škodlivé potraviny a pití ?????????????????????????? *16* *12* *16* *12* *16*
  • Hepnarová začala kouřit v devíti letech a dotáhla to až na šibenici...
  • každé h o v n o kouří
  • A co chlast a tučné maso nebo to, co se tváří jako salám a párek? To se vrestauracích a hospodách nezakáže ?
  • Tu v tej pivnici, niepozvoli še kurici.
    Kto še prichyci,
    temu še tá cigaretla hen tým horiacim koncom
    vopchá do rici.

    A budze po piiči.

    *1* *1* *2* *16*
  • První kuřáky zavírala v 16. století inkvizice do vězení, s odůvodněním že jest to "ďáblův nástroj" *2* *2* *1* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit