Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem nekuřák, ale takhle blbě útočit proti skupině spoluobčanů - kuřáků? Co alkohol - to je OK? Jak působí na mladé sportovce název naší nejvyšší fotbalové soutěže - Gambrinus liga? Chlast jako sponzor olympijského sportu? A k tomu prachy z hazardu (SAZKA, SYNOT)? Tak proč ne třeba Marlboro liga? Likvidují kuřáci své rodiny jako alkoholici a gambleři? Nemám rád kuřáky, ale co je tohle za zas.anou dlouhodobou kampaň?!!!
    • rozdil je v tom, ty jantare, ze o chlastajim sousedovi pode mnou vubec nevim, zato o hulicim sousedovi pode mnou vim velice dobre .. teda jestli to dokazes pochopit
  • Teto smějící se zločinec je velmi chytrý a svou kampaní proti cigaretám jen zakrývá další připravovaný zločin TOP09 a to další připravované tzv.nadstandardy:
    ...Představte si že vyslovil názor že připlácet si budeme moci v nadstandardním režimu třeba za lepší náhradu koleního či kyčelního kloubu....je to zločinec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tedy kdo na to nebude mít ten dostane vozík, v případě např.koleního kloubu a vpřípadě kyčelní náhrady dostanete starší technologi která vám vydrží fungovat cca 10 let a pak hurá na další řezání-(((....nové technologie umožnují výměnu kloubních hlavic a lůžka pouze jednoduchým zákrokem ale to bude jen pro zbohatlíky a zloděje kteří nakradli a ne pro poctivé zaměstnance!!!!!...hnus a hyenismus nic jiného......
    Řítíme se do pasti amerického zdravotního systému kde lidé jsou i ponecháváni na ulici bez pomoci......tam až to chcete vy pravičáčtí sociopati dotáhnout???????
    Občané pozor!!!!!!!!!!..běžte k volbám a volte levicové strany jinak skončíte jako otroci na ulici a léčit se můžete sami!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Český Mengele, experimentovat se zdravím lidu a bohatnout na smrti. Klasický doklad o fašisaci společnosti, když je tento vrah vůbec na svobodě, nerci-i ve vládě..
  • Pana ministra už i jako nekuřák resp. napravený nekuřák v roce 1987 neberu vážně. No a jak to vlasně myslí s těmi pseudocigaretami ? On už je tím vším tak posedlý, že by si zasloužil trafiku v EU parlamentu.
  • Co je tu kuřáků ,kteří si neváží svého zdraví ani peněz ,stačilo by zvednout jim zdravotní pojištění o 100 procent !
    • A jestli jezdíš autem, tak by se ti mělo to zdravotní pojištění zvednout také o 100 procent. Kouření škodí určirě, ale výfuky z aut také a je jich víc. Zkrátka zakázat něco jen těm, co škodí něčím jiným , než já sám... A co bůhvíjaké maso v potravinách - neskončilo to, je to byznys, kde se všechno maso musí zdělat a prodat i smradlavé, ale hlavně , že ryjeme do kuřáků, ale že se cpeme bůhví čím, to nikoho nezajímá, ve vládě pak tuplem...Takové to "zelené" maso se rozemele do hamburgerů, posype kilem pepře a jakpak si lidé pošmakují. A pak se diví, když dostanou Crohna, či rakovinu střev...když přece nekouřili....
    • Kdyby nebylo kuřáků a alkoholiků tak republika i s Kalouskem dávno zkrachovala !!! Tak opatrně s tím zvedáním pojistného. To co vyberou na spotřební dani a DPH je daleko víc než kolik vrazí do léčení kuřáku. A to ani nemluvím o pohonných hmotách.
  • Tyto " spasitele " světa bychom měli posílat na nucené práce, aby neměli čas vymýšlet blbosti !
  • Kdyby se pan "ministr" radši staral o to jak se postarat o nemocné a nestaral se stále o to jestli někdo kouří nebo ne, teď nedávné jsem by¨l v německu a tam je každej druhej jak tovární komín, včetně žen, a to se nám tady snaží nemluvit že se tam nesmí kouřit (možná nesmí, ale v tom případě to nikdo nerespektuje), tahle přiblblá kampaň jen zase nase.e lidi!! *16*
    • Ba,ba,specialitou všech politiků je vždy zástupný problém,ono se něco najde.
      A podstatné jako vždy se neřeší.
  • Vážený pane ministře a vlastně i všichni kdo si tento příspěvek přečtete,,jsem kuřák ale jsem proto aby kuřáci respektovali nekuřáky tím myslím aby se nekouřilo tam kde jsou nekuřáci,pokud jde nekuřák do restaurace kde ví že se kouří tak tam jde na vlastní nebezpečí.Myslím ,že je dnes dost velký výběr v kuřáckých i nekuřáckých restaurací,vináren i barů.Pokud někdo nemá rád pizzu tak si taky nejde sednout do pizzerie,chci tím říci ,že ano pro respektování nekuřáků ale nejsem pro aby se tady zaváděli nějaké rádoby právní definice kdy kouřit,atd,jsme svobodní lidé a je na každém z nás co dělá a jak nakládá se svým zdravím,možná začnete říkat že zdraví kuřáka stojí víc peněz zdravotní pojišťovny ale myslím,že zas tak zásadní to nebude znám plno svých kamarádů co nekouří a mají horší zdravotní problémy než já kuřák.Prostě si myslím,že zakazovat nebo spíše omezovat nekoho něčím je nesmysl,pokud chceme aby mladí už od 12 let nekouřili tak zpřísněme rodičovskou výchovu,zdražme tabákové výrobky ale určitě se to nezmění tím že řekneme ..tady se kouřit nebude,,
  • Ja si mylsim ze pan ministr si koupil hlavne hodne luibrigacniho gelu aby mohl lezt Kalouskovi do riti .to co zase pronasel v Tv je fakt neco .Taky jsem kouril nastesti jsem se tohodle zlozvyku zbavil ,ale na druhou stranu jen jedna vec pokud pretanou vsichni kourit jak pan ministr chce ,normalni lide na to doplati tim ze jim zvednou naprosto vse co se da koupit protoze v tom monete zacne Kalousek hodne ale opravdu hodne nadavat protze mu z rozpoctu zmizi strsna spousta penez z dani z prdane hodnoty a spotrebni dane .Tudiz pan ministr sice usetri zdravi danovych poplatniku ale na druhy strane je ozbraci jestevic.
  • Co řešíte,už staří indiáni kouřili.Sice né tento dnešní sajrajt,ale kouřili.Jak je dnes známo,tabákovník již neroste v plantážích,ale v pěstitelských stanicích.Upřímě,jsem kuřák a neobtěžuji pokud možno tím nikoho.Není to vanilka a myslím že pokud ministersvo bude takto "útočit"na kuřáky,nic nesvede.Jsou to jisté peníze do kapsy,mladí si tím dávají sebevědomí.Jenže výrobci cigaret ovládají hodně a jsou v porovnání s farmacií asi tak stejně u koryt zisku.Myslím že je třeba jedno,bud je to zdraví škodlivé a tím by se to mělo zakázat vyrábět a dovážet,nebo at kouří kdo chce a odpustit si hloupé varování na cigaretové krabičce.Samozřejmě brát ohled na ty co nekouří či si to nepřejí dýchat.
  • Rád bych se dožil dne kdy cigarety budou v Č.R. zakázané a kouření se stane ilegální čiností.A nechci vidět jak ministru financí potom spadne brada.Někdo kouří,někdo pije a druhej má rád holky.Svádět vše na cigarety je alibismus.Spousta nemocí je způsobena vlivem civilizačních vymožeností.Počínaje potravinami,chemií v každém výrobku který kupujeme,exhaláty z aut,továren,a kdoví z čeho ještě.Dnes budeme omezovat kuřáky,zítra zase lidi co mají rádi jídlo,potom vlítnem na pijáky a pak to teprve bude bašta budem vzorem sami pro sebe.Už nebudeme lidi ale roboti co jdou do rachoty a dělají jen to co nám nařídí ty nahoře.Také bych dával odstrašující obrázky na balené maso,barvy na vlasy,šampony,prací prášky prostě na všechno.Pak by to bylo OK. *1*
    • Máte Recht Cecilko. EU je už město v Bruselu - zákazy, příkazy etc.. Vesměs jsou to trafikanti a paraziti, kteří si žijí nad poměry a za nic neručí. Co jsme slyšeli třeba od těch našich zvolených ? Do těchto voleb jsem nikdy nešel a nepůjdu.
      • A to je velká chyba nechodit k volbám. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit