Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všimněte si, jak všude slyšíte "Protikuřácký zákon", "Zákon zakazující kouření v restauracích" apod
    Kdy jste naposledy, pokud vůbec, slyšeli název tohoto zákona, tak, jak se jmenuje?
    "Vl.n.z. o ochraně zdraví před škodlivými účinky návyk. látek - EU

    Jen to potvrzuje, že naoko se bojuje proti návykovým látkám, ale alkohol se stejně nechá stranou, protože chlastají všichni a kdo by to chtěl omezovat, že?
    Nebo jste někdy viděli, jak se reportéři ptají kuřáků, zda nechtějí s kouřením přestat? Jasně že viděli a mnoho kuřáků říká, že by chtěli, ale nejde jim to.
    A viděli jste podobnou reportáž, kde by se lidí v hospodě ptali, jestli nechtějí skončit s chlastem? To už jste neviděli, že? Hádejte proč...... *1* *1* *1*
  • Horší než kouření je Hussein Obama, ten ročně zavraždí 3x víc lidí!!!

    PCHE !!!
  • Tak šup trolové mávátka a honem ukázat světu jak milujeme Ameriku. JEDE VÁM KONVOJ. *7*
    • To je dobře, měli by tady zůstat. *3*

      Nájezd nočníkových vlčáků se ti líbil, B.T. W. ? *3*
      • Welcome, friends from the USA, you schould stay here, the Putin´s danger is grouwings up.
        • Your stupid dream will never be realized. Keep sleeping. *1*
          • Počemu tovarišč něotvěčajet po russki i píšet po amerikanski? *1*
  • Zákon o smradu: zakazuje se jezdit po pozemních komunikacích automobilům s výfuky
  • http://www.novinky.cz/domaci/404693-tabakovym-lobbistum-jeste-ukazeme-kasa-se-rozhadana-koalice-ale-nerika-jak.html

    asi nemají nic lepšího na práci
  • Tzv. mudrlantovi, co zakazuje kouřit---to se mu kecá, když si nechává kouřit v hospodě u poslanců. A tam jich je!
  • běhá z toho mráz po zádech, domyslíme-li si konce…Orwel hadr, Gottwald se v hrobě tetelí blahem…


    http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/15464-zaoralek-se-podrekl-mnohe-v-rakousku-ukazuje-na-volebni-korespondencni-podvod-nemalo-indicii-ukazuje-ze-vitezstvi-alexandra-van-der-bellena-provazela-rozsahla-vladni-manipulace.aspx
    • Že by to bylo jak u nás když posranci volili Kikinu nebo ovce Miloshe Bubble Bum?
      • neveřím že volba prezidenta u nás byla zmanipulovaná.jen byla nešťastná.i když já bych tam nesnesl knížete
        • LOKu, "volba" 2013 byla řízena a financována sověto-ruskou ambasádou protože komunismus
          se předtím rozesral, nezbývalo zvolit jinou doktrinu, tedy velkorusko-.pravoslavnou,
          vyhovující "vůli" sovětského lidu!
          Rozpad SSSR ve svém prvopočátku "zavinil" Jurij Andropov, kdysi šéf plk. Putina
          Vladimiroviče! Co se jednou rozesralo, už se neslepí! Poučení z historie rozpad
          Říše římské rozpadala se desetilletí! Zeman v demisi vypije ještě moc kořalky a vy-
          kouří stovky krabiček cigaret,¨než pochopí, že proti historické nutnosti nice neudělá!
          Pochopí-li to vůbec či bude-li na to mít čas!
        • To je věcí názoru. Nezapomínejme, že president podle naší ústavy nemá prakticky žádnou rozhodovací pravomoc, je to především symbol vůči světu. A rozhodně kníže, potomek slavného šlechtického rodu, který získal navíc ve světě uznání a autoritu, ten by jako symbol pokračovatele slavných historických Zemí Koruny České byl rozhodně důstojným symbolem. Bylo by tím řečeno, že se hlásíme ke všemu dobrému z naší historie.
          Naproti ožrala, hulvát a sprosťák (řízek chutnal jako "bubble bum"), lhář "bývalý" komunista a agent StB, to je taky "symbol".
          • kníže zase nemá s naší zemí nic společné jen se tu narodil.
            • katolik tak ze zmetek z bile hory
            • Ale má. Je to potomek slavného šlechtického rodu Schwarzenbergů. A co tento znamenal pro Regnum Bohemiae, tedy Království České, to ví každý, kdo má alespoň základní znalosti historie své země. Karl von Schwarzenberg je ztělesněním této slavné tradice, jak je na něho v cizině nahlíženo.
  • https://www.youtube.com/watch?v=-yWuZ7K7C3M&feature=youtu.be
  • http://www.novinky.cz/domaci/404609-do-sveho-zahradnictvi-investoval-miliony-stat-mu-chce-vzit-pozemek-kvuli-restitucim.html
    • ať mu ten "stát" uhradí škodu když mu prodal uloupený cizí majetek.
  • že darmošlapům jako Benda a spol. vadí zákaz kouření jako omezování osobní svobody, ale nevadí jim buzerace za nezapnuté pásy v autě (zrovna včera jsem zase viděl šmíráky s kamerou u silnice) nebo nařízení pro motorkáře mít helmu. Na rozdíl od cigaret jízdou bez pásu a helmy neohrožuju nikoho jen sám sebe.
    • Pokud jezdíš na mašině tak jistě víš, že když ti v 90ce cvrnkne do kebule včela nebo do oka moucha tak si rád, že tu přilbu máš. Co se týče pásů, když to zrušíš, nebude je používat nikdo, tím myslím zejména mládež a další v autě a máš zaděláno na pjůser. Do toho bych moc nevrtal. *3*
      • zvaný brýle. Možná jsi o něm slyšel.....a sebelepší argumentace blahem druhých tě neopravňuje omezovat jejich svobodu a něco jim nařizovat. Chtějí se zabít? No prosím....jejich volba.....

        Jezdíš na kole? Můžeš se vybourat. ZAKAZUJEME TI TO!!! Plaveš? Můžeš se utopit. ZAKAZUJI TI TO!!! Je to pro tvé dobro. A už zcela ti zakazuji skákat padákem nebo lézt po skalách. Já vím líp než ty co je pro tebe vhodné..... *7*
        • Brýle jsou ti na mašině k hownu. To tak akorát na kolo a moped.
          Nejedná se jen o ně, motorka a auto je projektil, kterej sejme všechno okolo, když nad ním ztratíš kontrolu. Tak asi tak.
          • to jsou prostě ty bolševické manýry kdy nějaký arogantní samozvanec se cítí povolán rozkazovat druhým a kontrolovat je co dle něj je či není správné. Bůhví kdy se tohoto dementního myšlení dotyční zbaví a společnost jako celek dospěje....
            • Víš co, těch lidí, který to neudělají, i když se to "musí" vždycky nějaké procento bude. Zrovna tak, jako těch, kteří se v autě připoutají, i kdyby to "nebylo povinné", respektive přesněji tvrdě sankcionované, bude vždycky většina. Jak velké procento lidí by přestalo používat pásy, kdyby se za to nepokutovalo? 5%??? Stojí těch 5 lidí ze sta za tu ztrátu svobody pro všechny ostatní? Ještě markantnější je to třeba u omezené rychlosti - řekněme, že 5% lidí na to s..e a jezdí těch 200km/h po dálnici i teď. Kolik by jich přibylo, kdyby se to "smělo"?? 10%? 15%??? Většina těch s dobrými, novými auty by mohla na dobré dálnici jet těch 160 -170, což je stále naprosto bezpečné, ale teď se to "nesmí" - kvůli pár magorům, z nich ještě část bude jezdit nebezpečně i za stávajícího stavu věci. člověk by prostě měl mít osobní zodpovědnost a nést potom následky vlastního špatného rozhodnutí, ne aby se mu něco zakazovalo a priori... tak se ve společnosti jen vychovávají nesvéprávní jedinci.
            • ale rozum na dvacet......něco jako respekt k svobodě druhých a důraz na osobní odpovědnost ti asi nic neříká.....no někdo holt potřebuje své "fírery" kteří mu řeknou kdy se má vysmrkat.....
            • 4 hele

              hele si mi u perdele, v 58 mám zkušeností dost, sbohem a šáteček...
            • 4 Hells
              S tím kámo souhlas. Jenže jsme tupci tak nám to musí diktovat autorita. Člověk má obecně zájem sját na všechno co není nařízeno. Společnost holt musí dozrát.
            • já nejsem tvůj kámo,...a tím že budeš předstírat frajerské výrazy, pubertu nepřekonáš. a je jedno jestli je ti třináct nebo třicet. Nejvyšší čas abys dospěl, přestal hrát machra a nechal druhé žít "kámo"....takového haura, jako děláš ty jsem v patnácti dělal taky...ale už mne to přešlo....životní zkušenosti a poznání co je důležité, víš.....taky tě to jednou čeká....
            • Nikdy. Osobní zodpovědnost - tj to, aby si každý vzal ten zas..nej bezpečnostní pás, helmu, nebo aby netahal pistoli z kapsy namazanej v hospodě Z VLASTNÍHO ROZHODNUTÍ SVÝM ROZUMEM, MÍSTO PROTO ŽE MU TO NĚKDO PŘIKAZUJE, se totiž nenosí. Všichni jsme automaticky považováni za kretény a proto věci musíme/nesmíme POVINNĚ a to je to, co mne na tom s..e!
            • Hele kámo sorry ale nevíš nic. Já skládal v mládí motory jako teď mladí lego. Na okruhu jsem víc než 25 let skoro denně. Věř si čemu chceš, tvoje věc ale nemlať nesmysly do hlavy druhým. čus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit