Přejít na výpis diskuzí

Kozel zahradníkem? ČTK by mohla kontrolovat žena, která 'neumí vystupovat nezávisle'

28.2.2018 9:08
Jakub Čech 18 příspěvků

Hnutí SPD Tomia Okamury navrhuje do rady České tiskové kanceláře (ČTK) mluvčí prostějovské radnice Janu Gáborovou. Zdejší samospráva je přitom proslulá spíše neschopností řídit svůj mediální obraz. Kdo je žena, která by měla kontrolovat elitní agenturní novináře? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ducha mdlého slovní zásoby slabší. Je takovou jakože tiskovou mluvčí úřadu. To je asi tak maximu co v životě může dělat. Protože může opisovat ,přejímat, "komentovat" ... a moc toho nemůže pokazit. Hubou. Pokud se ji někdo snaží propasírovat do funkce tak mu musela něco nabídnout. Za schopnost a kompetence k takové práci to rozhodně není. Tam v daleké Praze by mohla maximálně uklidit a vynést koše. Maximálně.
  • Vypište referendum o vyhoštění Okamury
  • No naté fotce je nepříjemná hnusná blondýnka jak střílí z pistole a v životě nic nedělala,tak jako OKamura jen samé spekulace takový z Cipanga taky tak hnusný vzhled pro Japonce na šoustání ,nechápu že český národ tak zdegeneroval a považují Japonce za Pražaka samí stejní darmožrouti co se derou do funkcí
  • Napište něco o hospodaření ČT moc se nato těším
  • kvůli takové neznámé osobě....já myslím, že bychom to mohli shrnout.....mají v tom prsty bolševici řízení východostepními nájezdníky řízenými Putinem....NO A TEĎ KONEČNĚ MŮŽEME JÍT SPÁT.....
  • Já jsem pro přestat platit TV a rozhlas ten jednostranný propagandistický směr opravdu nehodlám dotovat
  • https://aeronet.cz/news/exkluzivne-slovensky-novinar-a-jeho-pritelkyne-se-nijak-nebranili-vraha-zrejme-pustili-primo-do-domu-teorie-o-italske-mafii-se-hrouti-neziskovy-sektor-uz-naplanoval-demonstrace-proti-vlade/

*6*
  • Rozvrzané Brko Jégl a Jakub Čech. To je duo k pohledání.
  • Spíš bych řekl, že je to koza zahradnicí *1*
  • Foto: Clarice Starlingová to uměla s revolverem lépe. Bude to osmatřicítka, .357 Magnum by jí za takový mdlý úchop vytrestala.
    A to poskládání prstů...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit