Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ducha mdlého slovní zásoby slabší. Je takovou jakože tiskovou mluvčí úřadu. To je asi tak maximu co v životě může dělat. Protože může opisovat ,přejímat, "komentovat" ... a moc toho nemůže pokazit. Hubou. Pokud se ji někdo snaží propasírovat do funkce tak mu musela něco nabídnout. Za schopnost a kompetence k takové práci to rozhodně není. Tam v daleké Praze by mohla maximálně uklidit a vynést koše. Maximálně.
  • Vypište referendum o vyhoštění Okamury
  • No naté fotce je nepříjemná hnusná blondýnka jak střílí z pistole a v životě nic nedělala,tak jako OKamura jen samé spekulace takový z Cipanga taky tak hnusný vzhled pro Japonce na šoustání ,nechápu že český národ tak zdegeneroval a považují Japonce za Pražaka samí stejní darmožrouti co se derou do funkcí
  • Napište něco o hospodaření ČT moc se nato těším
  • kvůli takové neznámé osobě....já myslím, že bychom to mohli shrnout.....mají v tom prsty bolševici řízení východostepními nájezdníky řízenými Putinem....NO A TEĎ KONEČNĚ MŮŽEME JÍT SPÁT.....
  • Já jsem pro přestat platit TV a rozhlas ten jednostranný propagandistický směr opravdu nehodlám dotovat
  • https://aeronet.cz/news/exkluzivne-slovensky-novinar-a-jeho-pritelkyne-se-nijak-nebranili-vraha-zrejme-pustili-primo-do-domu-teorie-o-italske-mafii-se-hrouti-neziskovy-sektor-uz-naplanoval-demonstrace-proti-vlade/

    *6*
  • Rozvrzané Brko Jégl a Jakub Čech. To je duo k pohledání.
  • Spíš bych řekl, že je to koza zahradnicí *1*
  • Podle toho obrázku to spíš vypadá, že koza je zahradnicí. A baba se učí střílet, to povede k tragedii lidstva. I kdy islám tomu jistě dá konec. *1*
  • Foto: Clarice Starlingová to uměla s revolverem lépe. Bude to osmatřicítka, .357 Magnum by jí za takový mdlý úchop vytrestala.
    A to poskládání prstů...
  • Takové osoby jsou dobře "řiditelné", co jim nakukáš, to budou prosazovat.
    V tem Prostijově se ale dijó věce!
  • Realisté se učí střílet.
  • já bych řekl, že TI má opravdu skvělé BON-ZÁKY, to se jen tak u jiných zpravodajských webů nevidí,*8* *7* kdo a kde je asi vyrábí, že pane SOROS ! *1* *1*
  • jégl a jeho nevlastní brácha just, jeho otec měl takovou radost při narození syna, že si ho popohazoval do vzduchu, ale měli doma nízké stropy, od té doby je trošku mimo
  • Pan Jégl je výborný novinář. Dokáže pořádně zvednout tlak rudokožcům a východostepním kolaborantům a nepotřebují k tomu ani vodku. *1* *2* *15*
  • Tak jsem si všíml,že TI má mnoho kvalitních písálků jako je Jégl.Která soukromá Sorbona je produkuje ?
  • Hlavně,že umí střílet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit