Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vážená paní, představte si, že už jsem to zkoušela. Kdykoliv jsem reagovala na inzerát některé pojišťovny nebo jiné podobné instituce, vždy to nakonec bylo o tzv. práci v terénu, nikoliv v kanceláři. Na to já nemám žaludek. Šla bych i uklízet, ale to je zase vyhrazeno pro osoby postižené ... Dnes jsem byla na výběrovém řízení - odevzdala jsem životopis, majitel firmy se se mnou 10 minut bavil a pak mi sdělil, že se ozvou - klasický průběh. Na portále MPSV už několikátý den nic. Na ÚP jsem potkala mladou matku po mateřské, která byla jak Alenka v říši divů, že nedostala okamžitě práci ... Stačí ???
 • Naši představitelé to vidí ale je jim to fuk, Hlavně co nejvíc nahrabat a držet se u koryta. Ve volbách 2010 inu bylo co slavit. Budoucnost koryta prakticky bez problémů dost sena na 4 roky + nejaká malá domů. Co obyčejný lidi? ty jsou mi u prdele, ty budu potřebovat až u voleb
 • zřejmě se nám sem dostal negr s notebookem na dluh, nebo nekde ukradený a dává mínusy. Za pravdu se lidi perou.Ale uvědomte si, tady doma nejste a doufám že nikdy nebudete. Jste svoloč a na tu je třeba malý dvůr a velký bič chapišto????? *16* *16* *16* Pokud s vámi něco neudělá lid český, tak mu za chvíli budete rozkazovat. Každá vaše ku*va už má v 14 pupek s dalším harantem do vaší rozvětvené rodiny. Blil bych když vidím tu vaší "kulturu"
 • Situace s cikány je taková jaká je. Je to otázka protěžování tohoto etnika již řadu let. Dřívější režim to řešil invalidkami, tento to neumí nijak. Na jednu stranu chtějí aby jim byli vytvářeny místa, na druhou stranu je ani nevyhledávají. Samozřejmě nelze paušalizovat, ale těch snaživých je minimum, pak samozřejmě převažuje komplexní negativní náhled. Je však potřeba řešit nezaměstnanost všech občanů. Jak je možné, že stát umožní dovážet sem dělníky z půl Evropy, hromada jich pracuje na černo a nikomu to nevadí. Udělejme přísnější postihy a dejme tím práci našim lidem, ať jsou jakékoliv barvy. A zbyde více peněž na jiné programy. Pravdou však je, že celá řada gaunerů by neměla tučné zisky z těchto nelegálních, nebo i legálních agentur peníze. A všichni se tak vesele šábnou. Stát je jako dojná kráva, tak proč ji nedojit. Ale cožpak naši představitelé jsou hlupáci, že to nevidí?
 • Každý cikán ví že lhát gadžovi není hřích do jsou romové nevím všude ve světě jsou to cikáni leda že by to byl nějaký nový kmen a kde se tu vzal mě nejde hlavou *6*
 • Pani Ludmilo,

  jste-li opravdu chytra a vzdelana zena, tak urcite vezmete tu praci v pojistovne. Nikoho nemusite okecavat, muzete tam dostat praci i v administrative. Ale jak vidim, mate bohuzel negativni postoj hned od pocatku a proto asi tu praci porad jeste nemate. POJISTOVNA JE NEPOSTRADATELNA. Zejmena kdyz vyhorite, vytopite se, nebo se vybourate s autem. Pak jenom zaplacete, kdyz pojisteni nemate....A to ja dobre vim proto, ze jsem mela sama drive stejny nazor na pojistovny a pojistovaky jako Vy. Ale pak nas dum vyhorel a ja trpce zalitovala, ze jsem nemela pojisteni domacnosti...
 • "S prací jsem musel skončit, protože nějaký cikán tam kradl a odnesl jsem to i já. Jen skrz to, že jsem taky cikán,"

  Tento clovek by si mel najmout pravnika a zazalovat byvaleho zamestnavatele za neopravnene ukonceni pracovniho pomeru. Zadat odskodne za dobu, kdy byl bez prace a mel by ziskat soudni potvrzeni, ze pracovni pomer stale existuje. Soucasne by mel dostat zpet vsechen usly vydelek.
  Mozna, ze JUDr. Emil Scuka by ho byl ochoten zastupovat...???
 • Poku se sečtou jejich zlodějiny, dávky, úniky na daních a zlikvidovaná sídliště, tak v tom budou nastejno *16*
 • Tipická výmluva a hra na city. Až já přijdu o práci tak mi nikdo nepřidělí delegáta který mi jí bude hledat nýbrž se budu muset starat sám. Chce to represe a zase represe , tento pokus o převýchovu tohoto etnika evidentně nefunguje.Jen se podívejte na hydepark v pátek 16 9 jak se tam chová cikánská tlama. Když umí a znají své výhody, tak se můžou postarat i o své povinnosti *16* *16* *16*
 • Nevim, nevim... když ale vzpomenu LTO, Sazka, Pandury, privatizace či jiná špína... jsou cikáni žabaři :-)))
 • Pane Karle, já se práce nebojím, klidně budu dělat i někde u pásu v bývalé Zoře (dávno "prodáno" Nestlé). Ale oblbovat lidi nehodlám. Když u nás podobné typy "pracovníků" zvoní dům od domu a ukecávají stařenky, otvírá se mi kudla v kapse a pouštím psa .... Nic ve zlém, ale poctivou práci si představuji jinak.
 • Musím doplnit! Ale žádných 8 hod.ale minimálně 12 hodin!!!!
 • Jako mu i věřím ale já mám jiný příklad.Právě v N.Boru je třeba stavební firma,kterou vlastní róm/známé jméno jeho otec vystupoval i v televizi/ a zaměstnává vlastně jenom "bílé" dělají prakticky neustále včetně sobot a nedělí a když majitel potřebuje tak mu i myjí auto po práci nebo v zimě si zavolá a musejí mu u domu uklidit sníh!!! A za to berou 200kč NA DEN !!!!!! Je pravda,že mají jako i zaplacenou ubytovnu.Nebo stavby načerno a bez jakékoliv dokumentace"Oni nejsou přeci na papíry!!!"
 • Souhlas. Ovšem cikánům je protřeba říct jednbo. Kolik bílejch - gažů okradlo cikána? A naopak kolik cikánů okradlo bílýho. Tak ať si cikáni okrádají ty, co kradou. Myslím, že pokud by takto činili, málokdo by jim to vytýkal. Ať si okrádaj zloděje a ne slušný a poctvý lidi. Před velkejma zlodějema maj ovšem panickej strach. Jsou to tedy vpodstatě zbabělci. Stejně jako při oněch útocích na bílé. (To je vidno i v posledních akcích na severu. Jak nejsou v převaze, zalezou.
 • Ohledně rozmachu zlodějny ,po údajné revoluci,s tímto cikánem souhlasím.Mně připadá,že ta zlodějna,se od těch,kteří se po údajné revoluce dostali ke korytům,rozrostla ,po celé zemi.Je to jako velice infekční nemoc.Za komunistů kolovalo,že ten kdo nekrade,tak okrádá rodinu.Tehdy to frčelo jako vtip.Po údajné revoluci se začalo ukazovat stále více lidí,které uvedené začali brát vážně.Už kradou i ti s titulem,před i za jménem.Už se kradou i objevy,vytvořené v době tehdejšího Československa.Je to velice jednouché.Cizí práce se v zahraničním prestižním časopise zveřejní pod svým jnénem.A je to hotovo.
 • Žlutí - to je kdo? Cigáni kradou od jakživa, mají to v krvi. Okrádají bílé.
 • Paní Ludmilo hledáte práci? Pojďte pracovat k nám do pojišťovny, pokud máte maturitu, tak vás přijmou. Když se bnudete snažit, vyděláte si kolem 20 000,- Je to pojišťovna AXA. Nebojte se toho, vyškolí vás zadarmo a naučí vás to.
 • Tak na tyhle řečičky jsem alergická. Nejsem Romka, je mi přes 40, ovládám částečně účetnictví, základy 3 jazyků, dlouho jsem pracovala v administrativě, ale od roku 2009 marně práci hledám. Na žádné peníze z ÚP nebo sociálky nemám nárok. Rekvalifikace ? Ta prý je jen pro lidi se základním vzděláním, stejně tak veřejně prospěšné práce. Každý den prohlížím volná místa na internetu a v novinách, známé nikde nemám. Úřednice na pracáku si mě zve jednou za 4 měsíce - má toho, chudinka, hodně ... Mám se údajně víc snažit. Ale jak, to už mi nikdo neřekne. Co mi laskavě doporučíš ty, chytráku ?
 • Přesně,hákes nebudou a ani nechtějí mají přeci sociálku,a mají to i v genech.Ale jak vyrazit ze státu peníze to mají v malíčku.A když né tak jsme rasisti,a šup s tím ke komisi EU k prošetření.
 • Cikáni už z principu makat nebudou.To je již známá a stará pravda a ani vláda v tom nic nezmůže.Možná tak jen pracovní tábory.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit