Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Mladý lidi bez praxe, staří před důchodem, ženy po mateřské, nemocní, ti všichni špatně hledají práci. Když už ji mají tak se často snaží zaměstnavatel najít způsob jak se jich zbavit. A kradou snad? Ničejí si byty? Přepadávají lidi?
 • Každý cikán vzdělaný za peníze si může založit vlastní "živnost" a pokud noc neumí tak proč chce aby ho někdo zaměstnal nakonec může se vzdělávat při podpoře z našich daní. Vietnamci tenhle problém nemají chtějí tu žít a pracují.
 • zřejmě se nám sem dostal negr s notebookem na dluh, nebo nekde ukradený a dává mínusy. Za pravdu se lidi perou.Ale uvědomte si, tady doma nejste a doufám že nikdy nebudete. Jste svoloč a na tu je třeba malý dvůr a velký bič chapišto????? *16* *16* *16* Pokud s vámi něco neudělá lid český, tak mu za chvíli budete rozkazovat. Každá vaše ku*va už má v 14 pupek s dalším harantem do vaší rozvětvené rodiny. Blil bych když vidím tu vaší "kulturu"
 • Každý cikán ví že lhát gadžovi není hřích do jsou romové nevím všude ve světě jsou to cikáni leda že by to byl nějaký nový kmen a kde se tu vzal mě nejde hlavou *6*
 • Na prstech jedné ruky bych spočítal pracovité Cikány jeden z deseti se nebojí práce.
 • Situace s cikány je taková jaká je. Je to otázka protěžování tohoto etnika již řadu let. Dřívější režim to řešil invalidkami, tento to neumí nijak. Na jednu stranu chtějí aby jim byli vytvářeny místa, na druhou stranu je ani nevyhledávají. Samozřejmě nelze paušalizovat, ale těch snaživých je minimum, pak samozřejmě převažuje komplexní negativní náhled. Je však potřeba řešit nezaměstnanost všech občanů. Jak je možné, že stát umožní dovážet sem dělníky z půl Evropy, hromada jich pracuje na černo a nikomu to nevadí. Udělejme přísnější postihy a dejme tím práci našim lidem, ať jsou jakékoliv barvy. A zbyde více peněž na jiné programy. Pravdou však je, že celá řada gaunerů by neměla tučné zisky z těchto nelegálních, nebo i legálních agentur peníze. A všichni se tak vesele šábnou. Stát je jako dojná kráva, tak proč ji nedojit. Ale cožpak naši představitelé jsou hlupáci, že to nevidí?
  • Naši představitelé to vidí ale je jim to fuk, Hlavně co nejvíc nahrabat a držet se u koryta. Ve volbách 2010 inu bylo co slavit. Budoucnost koryta prakticky bez problémů dost sena na 4 roky + nejaká malá domů. Co obyčejný lidi? ty jsou mi u prdele, ty budu potřebovat až u voleb
 • No znám cikány co makat chtějí a věřte nebo ne, práci si vždycky najdou a nikdo je neodmítá. Makaj celej život a jsou to slušní lidé. Bohužel na jednoho takového připadá asi tak 300 těch , co se práce štítěj a hojně využívají náš sociální systém a ještě se s tím chlubí. Taky mě už začíná s r á t, jak se média snaží udělat grázly hlavně z těch lidí, co celej život chodí do práce, jen aby se se snížil ten pocit, že nejvíc kradou cikáni. jasně....bílý taky kradou - stačí se podívat do parlamentu a na jiné instituce - tam se krade nejvíc, ale zkuste to někde říct, hned Vás tahle banda zlodějů zažaluje za nařčení a toho syčáka udělají z Vás. Co se týče cigošů, tak je tu hlavně problém v tom, že se množej jako krysy a je jich čím dál víc a sociální systém je tak ždímán a zatěžován nad únosnou mez.Dokonce se tu vyplácejí dávky i těm, kteří tu nemají ani trvalé bydliště a přicestovali sem odněkud z ciziny ve víře, že tady je jim blaze, protože naši zákonodárci jim bohatě dopřejí - vždyť jsou tu volby a tihle černí bratři chodí taky volit. *11* *16*
 • Cikáni,jako celek,doplácí na lumpáctví a troubovitost těch,kteří se po komunistech dostali k moci.Komunisté přebrali cikány ,jako povětšině kočující zloděje.Komunisté je dokázali usadit a naučit je pracovat,též platit daně.Už tehdy se začali cikáni více rozmnožovat,než většinová populace.Ale ne tak výrazně,jako po údajné revoluci.Tím,že za komunistů museli pracovat a též ze své práce platit daně,tak nebyli takovou zátěží pro většinovou společnost,jako jsou v současné době.Kdy jsou většinou na podpoře a jako vedlejšák provozují rozšiřování svojí populace.Je třeba už říci cikánům,že většinová společnost má uvedeného dost a situace si žádá rozumné řešení,a ne jaké navrhují současní vládní lumpové,tedy že se situace vyřeší,když začnou příslušníky většinové společnosti rozhánět vodními děly.Platí,že jaké lumpy,přes dvacet roků český blb volil,takové nahoře má.Je třeba pro cikány zajistit práci,aby se výsledky této práce daly efektivně prodat a cikáni se pak,místo podpory,živili výsledky své práce.To,že by se nadále cikáni bezhlavě množili a při tom stále více natahovali ruku do státní pokladny ,by pro ně skončilo pořádným pogromem a pro ty politické lumpy,kteří by takto ožebračovali nadále většinovou společnost také.Jako nejdostupnější se jeví postavit v cikánských lokalitách,soustrojí žentour-převodovka-elektrický generátor.Tam by pak cikáni,kteří si neumí sehnat práci jinak,chozením v žentouru ,vyráběli ekologicky čistou elektrickou energii.Ta by byla,v současné době i v blízké budoucnosti snadno prodejná do Německa.Takto by problém řešila tvrdá levice,pokud se dostane k moci.Když by měli cikáni možnost se živit vlastní prací,tak by se státní podpory hned začali rušit.Takže by rasismus prudce klesal.
 • Je to přesně jak v té scénce co měli Izer s Dobrodinským http://www.youtube.com/watch?v=2jMmVDesPic.Ani korunu neviditelným - buď zde..nou hlady nebo odtáhnou pryč.Ostatně cigánomilský zbytek unie si z nich může udělat vysoce výkonné úderné pracovní jednotky a třeba zachrání ekonomiku Řecka,Portugalska a ostatních krachujících států KDYŽ TAK MOC CHTĚJÍ PRACOVAT.U nás o jejich práci nikdo normální NESTOJÍ.Tak už PAKUJTE *16* .
 • To že jeden z tisíců chce pracovat neznamená, že ti ostatní jsou také slušní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit