Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážení spoluobčané jsem celkem mírumilovný člověk a klidas,ale jsou situace které mě dokáží okamžitě vytočit.Nedávno jem nakupoval v Bauhauzu a když jsem dával nákup do kufru auta přikročili ke mě dva přičmoudlí spoluobčané do kufru mě hodili jakousi kazetu ve které byl velký jídelní příbor a chtěli za něj 1200 Kč.Já jsem to odmítl,tak přitvrdili,že prý když jsem jel na parkoviště tak jsem je ohrozil a támhle že mají dva ka marády tak abych si to rozmyslel.No a tento signál mě stačil abych okamžitě zaůtočil pro mě to nebyl problém protože se věnuji bojovím sportům tak jsem s nimi vobouchal zem.
    • *1* *1* *1* A pak se Ferda probudil *1* *1* *1*
    • Velmi správně !!! Ale senioři už bojové sporty těžko použijí. Pro takový případ je dobré namísto hrnců a podobných blbin ssebou vozit "pepřáky, silné paralyzéry a obranné obušky. Nejprve paralyzér a hned po něm pepřák a pak obušek. No někdo třeba má i ZP a pak je nejlepší mít ssebou ostře nabitou pistoli, jako ten důchodce někde v Tanvaldu... Ono si to pak rozmyslí. V každém případě to vyjde levněji, než jeden jejich hrnec.
      • Tečko anonyme já už nejsem nejmladší je mě 75 roků nikdy jsem nepil nekouřil stále sportuji měřím 180 a vážím 78 kg kdo mě zná nechce věřit že je mě tolik,je to prostě o životním stylu.Makám na zahradě hodně jezdím na kole a co je důležité zdraví mě slouží.
        • Byl jsem na tom stejně a tento dobytek mě vyhodil s dalšími cca 200 z práce v 59 letech.Dnes je ze mě troska na předražených práškách.Výsledek husákových dětí a šmejdů normalizace po 1968 .Snažím se,abych udržel kalašnikova až přijde den D.
        • Jo, tak buď rád a važ si toho. Ale když jsi nebyl se podívat třeba v nemocnici, nebo v hospicu, tak to takhle napíšeš. Ale každý nemá to štěstí. Přeji ti, ať ti to vydrží i nadále, ale svůj názor si raději uprav, ano ??? Já už jsem viděl mnoho starých lidí být na tom daleko hůře !!!
          • Tečka anonym souhlasím co říkaš,ale život je taky hodně o štěstí o tom pokakaným štěstí jak se zpívá v jedné známé operetě já jsem měl v životě štěstí jako kluk jsem byl zavlečen do rajchu,přežil jsem nálety na Dráždany,později jsem potkal hodnou slečnu kterou jsem si vzal máme spolu dvě děti,postavil jsem dům a paní pracovala v nemocnici takže o utrpení jiných lidí vím bohužel dost.Ale takovej už bejvá někdy život
      • Je to sice radikální řešení, ovšem v tíživé situaci je lépe ubránit život či majetek.
        Je nutné abychom jednali na svou obranu a svého majetku nekompromisně, když njsou schopny státní instituce zakročit, je nutné dále jít ke všem volbám a volit dle svých životních zkušeností a pocitů ty politiky , kteří jsou pro nás alespoň menším zlem a postaví se za naše názory a situaci v této zemi i činy ne jen slovy!!!!
        • Správně Martine, ani já nejsem "zabiják", ale pokud by šlo do tuhého, tak mám názor, že je lepší, když mne povedou 2 policajti, ale ti čtyři funebráci ponesou je, namísto mne !!! Nezaváhal bych !!!
    • Mel si jim rozslapat drzku a vykopat zuby!!!
      • Not CSSD máš hochu pravdu ale etika tohoto sportu mě nedovoluje zneužít toto umění.
        • zase jeden dědek, co si myslí,že je pořád Rambo *1* *1* *1*
  • Obdivuju tvůrce tohoto dokumentu. Možná, že senioři alespoň trošku prohlédnou. I když jsem asi zase zbytečný optimista.
    A že na tyto akce senioři jezdí, to je chyba nás - jejich dětí. Senioři jsou velmi osamocení a ruku na srdce, kdo z nás má na své rodiče tolik času, kolik by si oni představovali. I my mladší občas naletíme na nějaké prodejní akce, a je úplně jedno, čeho se to týká - máme Zepter party apod. Nemyslím si, že bych byla nějak zvlášť ovlivnitelná a dokázala jsem si předraženou blbost koupit. Prodejci mají spoustu školení prodejních technik a přesně vědí, kdy vás mají... stačí říct - já se poradím doma a už vědí, že vás mají. Už stačí pár naučených vět a frází a vy podepisujete smlouvu.
    To, že někdo dokáže seniorům vyhrožovat, to samo o sobě už by mělo být trestné. Každá normální společnost chrání své slabé a staré jedince. Jen ta naše současná má k slabším jedincům jen opovržení a už vůbec je nechrání.
    Je to hnus, velebnosti.
    • Jo, velebnosti, je to vážně hnus ... ale hlavně, že je demokratickej *16*
  • Už takovou dobu se o nekalých praktikách na předváděčkách mluví a píše, a důchodci se přesto nechají zlákat na takové akce. Je to většinou proto, že předvádějící nabízejí často lákavé výhody - oběd, pohoštění, nějaký dárek, i když často z toho sejde. Kdyby důchodci nebyli lakomí a nešli tam, neměli by problémy.
    • A co chcete dělat když berete 10000 Kč důchodu. Na výlet vám nezbude a když se vyskytne příležitost a nabídnou vám výlet i s jídlem tak proč nejet. Horší je, že účastníky nikdo nevaruje co bude v programu zájezdu nebo spíš jakým způsobem je program uplatňovaný
    • Houbeles lakomí.Mnoho znich nemá ani na ten teplej oběd.Tak se nedivte,že se dají nachytat.Na jedné takové předváděčce jsem byl a vím svoje.Ten mladík,co mi vyhrožoval málem skončil ve špitále.
      • další ranař....... *1* *1* ....ale že vás tu je... *1*
    • Souhlas !!!
  • Tak proč tam pořád lezou ???????
    • Ale oni jsou klamáni. Dostal jsem sám takových pozvánek už spoustu, ale nejprve jsem si vzal vždycky lupu a hledal to nejdrobnější písmo. Bez lupy bych to nepřečetl. Stojí tam informace, že součástí výletu je "zajímavá prezentační akce". Tím pádem jsem to zahodil. Jinak totiž jsou tam samá lákadla - prohlídka zámku, výborný oběd, plzeňské pivo a pro každého dárek, cena jen 90,- Kč přitom normálně by taková jízdenka autobusem přišla na 4 stovky..No a důchodci si to mrňavé písmo nepřečtou, protože to bez lupy nejde a přihlásí se v bláhové naději, že budou mít na stáří krásný výlet. Hoho !!! A tenhle hyenismus předvaděčů a spoluúčastníků nebankovních agentů s půjčkami typu Bc. Jaroslava Kaka je tolerován. Hlavní je poukazovat na komunisty a dělat z nich čerty po zdech, aby sami mohli vraždit a krást. Spousta lidí tomu nevěří a pořád volí tenhle ksindl, který jim to trpí. Sám Kalousek má z hazardu tajné obrovské příjmy. Ale zpět k tématu. Nikdy jsem na předváděčku nejel, protože pokud bych tam jel, pistoli bych ssebou nezapoměl. Mám ji legálně, ale musím se vyhnout jejímu použití, protože bych při tom nátlaku tyhle ksindly a šmejdy musel postřílet. Sedět kvůli takovým hajzlům přece nepůjdu.
  • Zaráží mě jedna věc. To ti senioři nemají děti? To se nenajde jeden chlap, který těm "prodejcům" domluví pěkně ručně? Pokud by se takhle nechal napálit můj rodič, jakože nenechá, neboť na tyto akce nikdy jezdit nebude, dostala by firma jedno varování, aby vrátila peníze. Po nereagování bych si šéfíka našel a přišel by o 100x tolik.
    • Naprostý souhlas!
    • No, o tom píši právě nad tebou - co bych si ssebou nesměl zapomenout !!!
      • souhlas s Ka....taky tě vidím *1* *1*
    • Tak to už tě vidím, Občane.... *1*
      • No píšete, že mě vidíte. Možná, že vám by bylo jedno, kdyby někdo takovýmto způsobem okradl vaši matku. Mně by to jedno nebylo a pokud zde není právo, které by na takovéhle šmejdy platilo, tak by si holt musel člověk sjednat spravedlnost sám. A neříkám, že bych vyzýval nějakého stokilového pořízka na pěstní souboj. Ale jsou i jiné způsoby, jak jim znepříjemnit život a pomstít se za jejich podvody.
  • Ja jsem byla na 2 takovych akcich... Bylo to asi pred 15 lety a byla to parada...Tenkrat nas jelo 5 kamaradu. Na celou akci jsme se jim vyprdli a sli jsme si udelat vlastni program (hospudka a pivo, hrad, parnik) *1* *1* *1* Jenze, to se jeste "radoby" prodejci chovali slusne... Dnes by mne na takovou "akci" nikdo nedostal... Divim se lidem, ze porad jeste nekdo nekam jezdi, kdyz vi, jak to tam chodi a jaci jsou pani "obchodnici" pekni zmetkove a hajzlove... Vubec me nenapada poradna nadavka, jak je pojmenovat... Protoze ten, kdo je schopny ublizit dedeckovi nebo babicce je pro mne hajzl, zmetek, uplna nula a chudak... *16* *16* *16* A policie? Ta pomaha a chrani prave tychle zmetky... *16* *16* *16*
    • To máš pravdu, začalo to docela dobrovolně. Ale postupně se to zvrtlo ve fyzické násilí. Policie pod vedením Kubiceho v těchto násilnostech a zločinech vůbec nekoná - asi také dostává své podíly z oloupených důchodců ... Je dobře, že ten film ta paní natočila, ale mám pocit, že to žádná televize neodvysílá - ředitel dostane "mrtvou rybu", tak to zakáže. Navíc ta autorka by nyní měla dostat policejní ochranu - je v ohrožrení života víc než deset prezidentů.. Zkrátka, jednou to dospěje do občanské války, jinak se tohoto nešvaru nezbavíme. Za komunistů ale by si to nikdo nedovolil, už by všíchni takoví prodejci dávno bručeli v base. A náš parlament umí uzákonit kdejakou pitomost, ale o potřebných zákonech se odmítá bavit !!! Namísto, aby doplnil trestní zákoník o pořádnou paletu za takovou činnost, tak slavnostně a hrdinně udělal proti nim zákon, že okradení mají právo do 14 dní od smlouvy odstoupit. Oni ani neví jak a na koho se obrátit, tak to prošvihnou a jdou pod most. A i tady většina diskutérů se nezastává důchodců a nemluví o jejich ochraně, ale nadává jim, proč jim na ty podvody skáčí ??? Kam jsme se to dostali ??? Tupohlavost většiny už je naprosto totální !!!
  • Tito lotři nev,ědí jak zbohatnout a nic nedělat. Pitomí senioří naletí takovým blbečkum na každou nabídku,protožé nemají doma co dělat.
    • Nekecej tak blbě. Obhajuješ totiž zločince a nadáváš poškozeným !! Co jsi za tupce ??? Senioři jsou na tom stejně, já jsem také důchodce, ale nikam nejezdím, protože to vím, a kdybych jel, tak jedině se zbraní. Nenechal bych si to líbit a byl by masakr. Důchodci jsou na tom intelektuálně ještě dobře, Alzheimer atp. přichází až kolem 80 let věku a ti už stejně na předváděčku nepojedou. Mnoho důchodců je chytřejších, než ty. Že nemají co dělat ??? To přece nevíš. Ústava zaručuje klidné stáří. A tak by se rádi podívali na výlet, ale kdo z vás své rodiče vezme na výlet ??? Hamouníte jen pro sebe. (Ne každý, ale takoví, co píší, jako ty, tak určitě se o své rodiče nestarají). No tak oni pak naletí na velké sliby - ne všichni, jen ta část těch opuštěných a méně intelektuálních. Ale za to si nezaslouží nadávat jim, za to si zaslouží takovíhle prodejci basu, až zčernaj !!! Nemají co dělat !!! A co nezaměstnaní, proč ti tedy nejezdí na předváděčky ??? Také nemají co dělat...
      • Jen bych dodal: taky budeš jednou seniorem!!!
  • Já korektor sem ale dcement vypatlanej. *16*
  • Byli jsme jen jednou s fy BECK (asi před 15roky) a nikdy více. Slibovali zájezd do Weidenu.
    Přitom nás drželi od 9-14hod na Tachovsku v jednom sále s mizerným objedem dokud
    si nějaký chudák nekoupil ovčí přikrývky. A ve Weidenu jsme strávili jen asi 1,5hod.
    Jde vidět jak jsou někteří senioři nepoučitelní, další vlastně osamocení, tak s kým by si měli pokecat když u doktora a v krámech už to všechno probrali a děti na ně "kašlou" ? Taky je zřejmé jak "dlouhé vedení" u nás kontroly mají (panč.alkohol, daňové úniky, předváděčky, předražené stát.zakázky, atd). Než se vyspí tak je 20let pryč... *1*
    • Proč chceš pořád poučovat důchodce ??? To je jen jedna polovina problému !!! Nejsi taky "praštěnej pometlem"??? Přece je potřeba zavřít tyhle šmejdy !!! Tyhle tvoje názory , to je jako kdyby ti bykradli byt a já tě začal obviňovat, že jsi nepoučitelný a necháš si vypáčit dveře, proč si do bytu nedáš dveře od trezoru ??? Už ti to dochází ???
  • Nakupni zajezdy existuji skoro dvacet let ,proc az ted se probouzi vsichni kontrolori a media.Vzdyt od zacatku to bylo uplne stejne a ted se o tom teprve pise.Stari lide posedaji do autobusu a maji vylet se svymi vrstevniky,drive v kazde dedine byly zajezdy do Prahy za nakupy.Doba se zmenila a tak osamely senior lehce naleti.Zadarmo neni nic a v praxi akce znamena zbavit se lezaku,nekvalitnich vyrobku kup 2 plat 1 -Tesco,Penny,kaufland dela v podstate totez.Oslovuje podvedomi lidi -usetris.A tak nakupujeme harampadi,obleceni ,jidlo atd ktere vubec nepotrebujeme.Staci zapnout hlavu a srovnat si myslenky a pak kupovat.Moc konzumni je cela spolecnost- lide nakupuji telefony za 1Kc ,pocitace ,auta,dovolene na splatky, TV,ale vubec tolik veci de facto nepotrebuji a O2 se smeje a vydelava miliardy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit