Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neříkej "nás", jde jenom o tebe. Ty bys to opravdu zasloužil !!!
  • Tohle nelze vztahovat obecně a generalizovat na všechny důchodce. Prohlašovat jednotlivce za celou mnohamilionovou kohortu důchodců může jenom nevzdělaný hlupák !!!
  • Takoví důchodci jsou, ale je jich málo. U mne by tak mohli uloupit jedině staré krámy a tak bych jim ještě poděkoval, protože nemám, kam je vyhodit... Ale tu poslední pětistovku, co mám na jídlo, to bych přežil....
  • JÁ na to řeknu to...že ty peníze nakonec jsou stejně většinou v závěru pro ty jejich potomky a další potomky.., kde velmi často končí.., když ne během života, tak v dědictví.. a taky to, že ti staří už jsou na tom kolikrát zdravotně tak, že je mají raději doma a ke všemu nevěří bankám co by se na jejich penězích formou "výhodných produktů a poplatečků" akorát nemorálně přiživovaly úplně stejně, jako ti stejní paraziti s hrncema, dekama.. a podobně předraženým i "výhodným" šuntem.
  • .
  • Slibují dárky, v Brně to zkouší po telefonu, že klient vyhrál dárek a zvou ho na Koliště a tam mu pak vnucují zboží. Na mne to také několikráte zkoušeli, ale já jsem jim řekla, že si vydělám tolik, že si mohu všechno koupit a nepotřebuji od někoho dárek. A dali mi už pokoj.
  • Zapoměl jsi se podepsat: " Bůůůůůůůůůůůůůůůůůů !!! Bůůůůůůůůůůůůů !!!
  • Káčo pitomá !!!
  • Určitě jste někdy slyšel ve zprávách, že se někomu vloupali do bytu a sebrali např. 80 000,- Kč, 300 000,- Kč apod. Vždy však šlo o důchodce, nikdy to nebyla rodina s malými dětmi. Co na to řeknete?
  • Ale ne na předváděčce, to by musel být jó výjimka.
  • Jeď tam "jano", a uvidíš, že také koupíš. Jinak ti tak pomačkají fasádu, že se z toho budeš vzpamatovávat léta. Jistě - nemahí tam jeztdit, ale preoč by nesměli důchodci na výlet ??? A oni netuší, že budou zterorizováni. Když ptáčka lapají, hezky mu zpívají, ale falešně. Oni tam nejedou důchodci kupovat hrnce, jenom udělají chybu, že jim vlezou do autobusu a oni už je "zatknou a nepustí"... Ale to je jedena stránka věci aby na to důchodci neskákali, ale druhá stránka věci je, že stát beztrestně trpí násilí na starých lidech. Přitom nedej bože aby někdo zmlátil cikána - to je vyšetřování a keců o rasismu, ale když cikání zmačetovali kavárnu, tak byli osvobozeni !!!
  • Prosím Vás, kde jste žil, na dluh žila republika od roku 1974. Vše co bylo navíc se poslalo soudruhům do SSSR.
  • Ale to je známo. Smlouvu s nimi sepisuje nějaký takový ten bývalý náš diskutér Bc. Jaroslav Kak - nebankovní půjčky, IQ 124. a jemu podobní agenti pravičáci, nadávající komunistům. Jezdí s nimi - oni už vědí, že důchodci ssebou nemají v hotovosti 50.000,-Kč na hrnec za 300,-Kč v normálním kovomatu. Konkrétní zástupci jsou od firem s nebankovními půjčkami, mám dojem, že ty trochu solidnější "Home Credit, či Cofidis atp. asi s nimi nejezdí, ale je spousta všelijakých polopodvodných či vůbec podvodných nebankovních úvěrovek.. A vymáhají to pak normálně exekutoři, což je jenom druhá skupina stejných šmejdů, jako ti prodejci. Jedna pakáž , ale v souladu se zákonem - i soudy se s tím nepárají, nařídí exekuci a naúčtují si palmáre . Babička s penzí 9.000,-Kč pak za třístovkový hrnec zakoupený za 50.000,. Kč na úvěr dostane fakturu na dlužnou částku 200.000,- Kč a jde se oběsit. Ti syčáci mají ssebou také domluvenou volavku, nějakého důchodce, či převlečeného za důchodce a ten při výzvě prodejce, zda už někdo má s tím hrncem zkušenost a on se přihlásí a vychválí to do nebes ( má to za provizi) a tím důchodce zviklá, aby byli povolnější. A ti se cítí bezbranní, tak to podepíší a pak propláčí celé stáří až do smrti. !!! Jak může nějaký syčák pomlouvat komunisty, kteří taková svinstva nikdy nedělali ??? A už chápu, proč Gottwalsd dělal ty procesy. Věděl proč, protože už kapitalistické svinstvo zažil !!!
  • Prodejci používají vědecky vyzkoumané metody. Systém předváděček nevymyslel nějaký jouda od stolu, ale týmy odborníků na psychologii marketingu. Zaměřují se záměrně na starší lidi, protože moc dobře ví, jak lidský mozek v určitém věku funguje.
    Je to státem trpěná gauneřina. Ovšem co čekat od gaunerů ve vládě a v parlamentu. *5*
  • Ano, ve smyslu hesla vše pro svobodné podnikání, vše pro dosažení co největšího zisku, přece stát nebude kazit něčí podnikatelský záměr. To je syrový kapitalizmus po česku.
  • Tyto akce jsou jen sprostým a nemorálně i nelidsky drzým zneužíváním stavu ve společnosti za uprděného přihlížení státu, který takto nastavil pravidla co tohle svinstvo umožňují. To, že je někdo "naivní a nepoučitelný" v některých situacích ještě neznamená, že má společnost ve které tento jedinec žije se na tohle krátkozrace i nečinně dívat a nezakročit proti takovým gaunerům či dokonce to bagatelizovat v tom, že to takovým "naivním" lidem dokonce patří, protože se jedná o všeobecný jev podrazáctví, před kterým nikdo nikdy není zas až tak fundovaný, aby mohl ve všem sebevědomě tvrdit, že zrovna jemu by se to nikdy nemohlo stát, protože tohle je dvousečný problém, kdy nikdo sám neví jak jednou dopadne. Takovým podřadným hajzlíkům se musí dát jasně najevo, že takhle už tedy ne !!!. Ty páky by na to byly ne, že nebyly a nejsou ! To jen ti co to mají na starosti do toho nechtějí jít a rázně i pro výstrahu ostatním toto řešit. Stát se raději stará o blaho "celoživotně udřených cikánů", než o důstojnost i bezpečí vlastních lidí co mu celý život či většinu života odváděli ze své práce peníze přes účtárnu do státního rozpočtu a dnes se k takovým nezná jako by byli všichni prašiví... Pak se nikdo nemůže divit, že takoví se stávají snadným a vlastně i společností nechráněným cílem různých vyčuránků a podvodníků, kterým se nechce normálně jít pracovat a konají tak ve falešném pocitu, že si mohou vše dovolit a že se jim nemůže nic stát..
  • Ne, ale oni by nejradši přetáhli holí nás *3* .....někdo už tady psal, že slušnýho důchodce dlouho nepotkal, tak k tomu se připojuji *5*
  • Myslím, že nemáte pravdu. Mnoho jich pochopí, ale ona to televize nikdy neodvysílá. Ředitel TV dostane od mafiánů "mrtvou rybu" a zakáže to !!! Nejezdí tam všichni. Ale zase nechápete celým mozkem, že brutalita vůči důchodcům je trestným činem. Když někdo zmlátí cikána, tak kdekdo se pohoršuje nad rasismem, ale důchodce mohou mlátit beztrestně !!! To nechápete , proboha ??? Tak až vám někdo vyloupí byt, tak byste neměla dostat od pojišťovny také nic, protože jste si nechala vypáčit zamčené dveře. Proč opakovaně si místo dveří nedáte vstupní trezor ??? "A můžeme vám to říkat donekonečna a zase si ten vstupní trezor nedáte a nedáte" !!! ( Máte to jako alegorický příklad, protože princip je stejný !!! ).
  • Tak tenhle příspěvek svědčí o něčí inteligenci, fakt. Nechceš je rovnou střílet???
  • Konečně přesné pochopení podstaty problému !!! Za 1+ !!! Je to tak, důchodci by tam neměli na takové akce jezdit, ale mohli by, kdyby tam byl dohled a tvrdé sankce za brutalitu vůči bezmocným. Peněz moc nemají, ale jenom žít , dýchat, jíst a vyměšovat, je ke slušnému životu ve stáří málo. Po celoživotní dřině mají právo na odpočinek a nějaké zajímavé akce - např. jet na takový zájezd, třeby trochu dražší, ale bez předváděček a brutality. Za komunistů třeb apro důchodce pořádalo ROH "Setkání důchodců", přichomýtl jsem se tam náhodně ještě jako aktívní, ale viděl jsem, jak byli staří lidé šťastni a plni vzpomínek. Jenomže Nečasovskop-Kalouskovská vláda pro ně připravila jenom brutální zacházení a potajmun v kuloárech by důchodce nejraději vyvraždili, aby si mohli nakrást jejich i tak nízké důchody. Ne, že by sami důchodce zabíjeli, ale svými zlodějnami je vraždí nepřímo, a nechávají je umírat a páchat sebevraždy z bídy, což je horší, než ty komunistické lágry... Tohle mají staří od mladých za to, že jim dali život !!! Fůůůj !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit