Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S Krndou užijeme ještě legrace...
    • ... na rozdíl od tebe, blbe :)))
      • ... a bez rozdílu od tebe, brebtale (antirathe nebo jak se "sofistikovaně" maskuješ) ! To ti ale nepomůže, protože tvá veleblbost je hravě rozeznatelná ... *3*
        • ... se neposer, plkale :)))
  • Je to typický mladý, arogantní, ale dost pitomý "zelenáč", nic víc ani míň ... *7*
    • bobo (fašista ?) tak tak *3*
      • Casius: tak tak - kvak, kvak, viď !? *2*
    • ... od trosky jako ty to sedí :)))
      • Když už tě tak moc baví urážet okolí, měl by sis už konečně rozšířit slovní zásobu, opakuješ se a hodně nudíš ... *15*
        • ... ty zrovna jako obohacovač slovní zásoby nepůsobíš, bezmocný primitive :)))
    • Souhlas. Ta fotka jej krásně vystihuje!! Jablko v tomto případě leží přesně pod stromem.
      • ... jenom primitiv soudi podle fotky, jsi zde mezi svymi, pitomecky jako treba bobo :)))
        ... treba jsi bobo, ale to je mi fuk :)))
        • Fotka v nestřeženém okamžiku poví o člověku víc, než deset oslavných článků nebo reportáží
  • To je tak, když protekční, nevychovaný spratek dostane moc o něčem rozhodovat...
    • vanhorne
      "To je tak, když protekční"
      Pamatuju si kdyz jsme jako mali kluci chytali zaby a nafukovali je slamkou,kazda ta zaba mela vice chloupku kolem te malicke dirky,nez ma pod frnakem ten mlady komediantik.
    • ... extrémně hluboká úvaha, radost číst, blbe :)))
      • ... děkuji zoufalcům za patřičnou pozornost :)))
        • Amen ! *15*
      • vanhorne
        "blbe"
        Vcerejsi nick "antiblb" dneska "antirath"?
        • ... máš nějaký problém, blbe?
          • Blbec tvé velikosti veleblba je nebezpečný ze všech stran. Jenže současně jsi pablb tak hloupě průzračný, že průzračnější už ani být nemůžeš ... *3*
      • ... a opět extrémně intelYgentní reakce, opravdu radost nejen číst, veleblbe ! *3*
        • ... polib mi, trosko :)))
          • to už tady také bylo, opakuješ se ! Trochu více kreativity, pablbe - antirath ...
            • ... nasrat, chudáku :)))
      • antirath >co blbneš?vždyť má pravdu *3*
        • ... neblbnu, bavím se blbostí jiných, třeba tvou, blbe :)))
        • Opravdu ? A já jsem se dosud domníval, že pravdu má vždy a jen antiblb, který se dneska primitivně "zamaskoval" jako antirath ?!
          • ).(
            • Došla ti slovní zásoba antirathe = veleblbe ? To brzo. Už člověk kromaňonský se uměl vyjadřovat grafickými "výtvory" - a to neznal PC a internet ! *3*
  • Hrdinka Krnáčová!

    Plnou pusu transparentnosti ale když přišla řeč na její odměny nejdříve částku
    zapírala a pak ji nechtěla komentovat. Jednalo se o odměnu 505 tisíc korun
    které dostala na min. vnitra.
    • Dovolím si oponovat o odměně pro paní Krnáčové měli promluvit ti, kteří ji navrhli a schválili a vysvětlit za co ji udělili. O její výši bych nerad spekuloval - ona tady jedna, co nedělala hezké počasí a proto se dnes jmenuje Nečasová, taky dřela jak kobyla. *2* *2* *2*
      Takže asi tak a čistě mezi námi, kdy jste naposledy slyšela politika mluvit transparentně? *1* *1*
      Osobně jsem rád, že se to zjistilo, doufám jen, že se to nezamete pod koberec a pan Stropnický bude po zásluze odměněn. Nějak se mi v souvislosti s tímto člověkem vkrádá na mozek stará pravda:"Jaký oheň, takový dým a jaký otec, takový syn." Ale to je asi jenom náhoda.... *3*
      • vanhorne
        "jaký otec, takový syn."

        Je to normalni,kdyz je fotr pristipkar ze syna obycejne byva pristipkar take.Komediant Stropnicky st.zaucuje sveho syna do komediantskeho remesla.
        • ... z vlastní makovice ti zjevně nic nevyleze, že, balíku :)))
          • ... ale zato s té tvojí to skáče nejmíň po dvojicích, culíku ! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit