Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naprostou pravdu. Idioti.
    • přééééésně, mám stejné informace








      PCHE !!!
  • můžou pořádně zaplivat na hlavu státu. Sláva, bude nablito.
    • žádný odvařený estébácký pohůnek nestojí ani za plivanec. Václav Havel byl zbytečně moc hodný. Za své zločiny měla ta estébácká pakáž a jejich poskoci dostat spravedlivý trest, stejně jako jejich soudruzi v Norimberku.
      • Veškrna měl za své zločiny také dostat spravedlivý trest, jako soudruzi v Norimberku.
  • Čim vice roků od pádu komunistů ,tím více nám nějak na povrch vylézá víc a více takzvaných bojovníků.Namnožili se jak sarančata.Jedna komise bude málo.Chtělo by to zabývat se užitečnými věcmi.
    • podle počtu bojovníku tu bylo par komunistů,Husák,Štrougal,Kabrhelová a Švorcová....
    • víme sajmon, komise
  • O STBácích bych mohl napsat román, vždyť jsme z jednoho hnízda já jsem byl u STB pod číslem "47207" vedený jako "Inženýr", třeba se Srpem jsme donášeli na všechny všechno, co jsme nevěděli, to jsme vymysleli! Ale co, práce jako práce, hlavně, že to dobře vynášelo, já se třeba díky fízlování dostal až do parlamentu za OF a tam nás takových bylo hafo!
  • Na pana Zemana nemáte, vy havloidní tříurňáci.
  • Pro falešného Miloše Zemana dole,. Pálíte na špatný terč,
    Marxističtí zločinci, sociální inženýři totalitních společností nyní nesedí v Kremlu
    ale ve vedení EU: Možná máte slabý zrak, tak vám poradím že mají na sobě většinou
    socanské nebo zelené kabáty. Ale stará touha plánovat a řídit vše od času kdy máme topit
    a svítit, po snahu o cenzuru médií ve vztahu k migrantům až po řečech o vytvoření
    nového člověka , tentokrát ne Homo Sovětikus ale Homo NegroAraboEUtikus je vždy prozradí.

    Jinak pro hlupáky co dělají z Trumpa loutku Kremlu cituji jeho slova: Putinovi nevěřím ale vím že Rusko má zájem porazit islámské teroristy, To jest fakt. Muslimáci jsou totiž také v rusku a v jeho sousedních státech. A EU marxisté kteří organzují migrační vlny do našich zemí jí pak samozřejmě budou chtít posunout i do Ruska,
    Je to horší než vojenská invaze. Migranti jsou totiž jakoby neozbrojení civilisté ale ve skutečnosti je to řízená invazní armáda k rozvracení EU a později Ruska.
    • ... dokonalý projev demence dementa :)))
  • Psychiatrická léčebna, oddělení fóbií a posedlostí, pododdělení pro léčení posedlostí Milošem Zemanem a Donaldem Trumpem. Chovanec Jégl právě vyblil svou denní dávku.
    • dearputin.com
      • dorogojhitler.com
  • vztek a zoufalost...
    • ti podvodníci a zloději si prostě pokoj nedají,ODS a TOP 09 je prostě děs.Nezapomeňte tu pakáž štváčů,zlodějů a podvodníků opět volit.
    • jednoho degena alias 1000 nicků, Čapisrála. *15*
  • Nejlepší na našem milém panu prezidentovi Zemanovi je, že dovede vzteky rozplakat tupoblbý trio Chalupa/ Jégl / nonstop teplej Gayínek!!!








    YEAH !!!
  • Jsem znechucen těmito žvásty.Komunistický převrat části komunistů proti starcům Husák ,Jakeš a další včetně maskotů z chátry,aby to vypadalo za spolupráce Gorbačova,prognostického ústavu tak tomu může věřit pouze snůška hlupáků zde píšících.Toto prodělal můj otec po roce 1945,když on bojoval proti nacistům a hrdinové kolaborovali a pak byli největší odbojáři zza kamnama u maminky pod sukní .Kam se ztratil ten cca 1,5 mil ortodoxních komunistů.Nejhorší na tom bylo lámaní charakterů poctivých komunistů po roce 1968,kteří nesouhlasili s internacionální pomocí SSSR,tedy i té Ukrajiny,Polska,NDR,Maďarska a Bulharska.Proberte se a nepřekrucujte dějiny jsou tady pamětníci.Jsem šťastný,že vyhrál Trump a začne se i tady lépe dýchat.ODS byla přestupní stanice vymyšlená p.Klausem Projděte si ten zázrak po roce 1989 a budete se na to dívat jinak.Teď jsme na všech frontách totálně v pr....
    • Poctivý komunista je asi tolik co humánní nacista.
      Ale je fakt, že někteří těm marx-engels-lenin-stalin... blábolům uvěřili a prosazovali je i když z toho sami moc neměli.
      • víme sajmon, CCCP
    • víme sajmon, Bulharsko
      • Nevím co to je sajmon.Asi názor puberťáka mírně řečeno,ale já na rozdíl od tebe vím co píšu a používám vlastní mozek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit