Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trump, Putin a Zeman jsou bohové. Dokonce i Zeus a spol na Olympu blednou závistí. Jsou to opravdoví vládcové a ochránci poctivých lidí zároveň. Proti nim se ozývá a různě povykuje pouze opravdový lidský odpad, ksindl, paraziti a jiná chátra (77).
    • S Trumpem, putinem a zemanem na věčné časy a někdy jinak !
    • Všichni tři jsou...opravdový lidský odpad, ksindl, paraziti a jiná chátra *1* *1* *1*
      • Chalupa - Jégl - Gayínek to je panečku xindl!
  • Celý svět nám závidí našeho milého Pana prezidenta Miloše Zemana, ale tůdle my si ho necháme!
    • Dokonce i legendární Josef Švejk před ním bledne. *15*
  • Co PAN prezident Miloš Zeman dělá, vždy dobře dělá!
    • Hele, Ovčáku, umíš něco jiného než krást nicky? Děláš tomu svému guru medvědí službu *1* *2* *15*
      • Obama s Killary mi radili
  • když není co, tak URÁŽky a POMLUVy prezidenta Zemana pro své oblíbené sluničkáře, havloidy, pomatence typu neomarxistů, islámských vítačů, zelených anarchistů či členů LGBT vždy se hodí a též to zabere !
    • Nějak jste zapomněl jmenovat pomocníky estébáků, které tak pan prezident miluje, že je vyznamenává a má je za vrchol etiky. To nejsou žádné pomluvy, ale ověřitelná skutečnost! Proč se nezachoval Zeman stejně jako u Srpa, u Ošťádala, nebo Eichlera, které odmítl jmenovat profesory? Důvod byl, že prý byli agenty StB. Oba mají ale stejné rozhodnutí soudu, že je prý StB vedla ve svazcích neoprávněně. Uvažujete anonyme i v těchto dimenzích, když tak vehementně chráníte svého guru?
      • víme sajmon, anonyme
  • Normální píše takovéto kraviny Chalupa, teď tedy pan Jégl. Jeden za 18, druhý bez dvou za 20. Ale k článku - pan Srp je jasný disident, byl i zavřený. Spolupráce s Stb byla soudně vyloučená, tak jako u pana Babiše, Kanyzy, Bohdalové a mnoha dalších. Na charakteru pana premiéra mi nejvíc vadí jeho licoměrnost - Babiše na funkci ministra financí navrhne, i když v té době soud ještě běžel, u pana Srpa je najednou úzkoprsý. Prostě hledá, kde si kopnou do kotníku panu prezidentovi. No ale do času, volby budou za chvíli a premiér si bude hledat pracovní náplň. Dodnes ještě nemá rigorozní zkoušky a tak není ani JUDr ale jen Mgr. To samé bývalý ministr Diensbier. Oni jsou hoši tak přepracovaní, že ani nedotáhnou vysokou školu. Ale druhé soudit, to ano.
    • přéééééésně

      vivat Trump






      YEAH !!!
  • Co je proboha etického na té etické komisi? A na tomto pamfletu není etického už vůbec nic.
  • Nenašel jsem v tom článku jediný důkaz?
  • V redakci říkali, že tento "článek" vyjde, celou noc jsem nespala, abych tu byla první a podařilo se!








    .
  • Právě dělám reklamní návrh na seniorplíny, co myslíte, mám tam dát Švarcmbrmberka spícího, nebo zpívajícího hymnu?
  • Náš milý pan Zeman je nejlepší prezident v celé historii!
    • vanhorne
      "nejlepší prezident v celé historii!"
      V soucasne historii Karlovarske Becherovky je o nem zminka..
      • tam uklízel, viď socko
    • Jo v chlastu je Ovar nejlepší, to máte pravdu. A ve lhaní.
      • si tak rozumnej Gayínku
    • Krabsi, ať se celým štěstím z vašeho milého prezidenta nerozpustíte. Zřejmě ke štěstí toho moc nepotřebujete.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit