Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to určitě. Kdyby k nim euroatlantická civilizace (ke které zahrnuji i Japonsko a okolní technicky rozvinuté země, Koreu, Taiwan atd...) nedovezla moderní technologie, tak se ještě stále můžou rejpat oštěpama v písku. A pokud se euroatlantická civilizace vzpamatuje a zatne jim přísun, tak v tom do 10 let zase můžou pokračovat. Nic nevědí, nic sami nevymyslí... Používat technologie může i idiot, ale vymyslet a vyvinout je??
    • většina číňanů tě ve znalostech, ale hlavně píli, učenlivosti a pracovitosti asi tak 100x převyšuje ostatně jako každého evropana *3*
      • tak to samozřejmě ano (to taky není žádnej kumšt - píle není moje silná stránka), s tou většinou a znalostmi bych to tak černě neviděl - zapomínáš na těch 7/10 obyvatel Číny, kteří žijí mimo městské aglomerace a ovládají pouze sázení a sklizeň rýže. Naprosto netvrdím, že číňané jsou hloupí nebo nekulturní, naopak - oni měli rozvinutou civilizaci už v době, kdy jsme u nás uctívali Radegasta. Ale technologie jsou prostě dítkem průmyslové revoluce, a ta začala v Anglii... *1* Ale Arabové, Indie, Afrika??? Proti nim jsem možná pilnej i já... *1*
  • Rusko už se vyspělostí blíží KLDR.
  • To jim bylo ale plat prtný, neboť vedení války proti celému světu je stálo astronomické sumy.

    V CCCP makaly statisíce vězňů v GULAGu, zadarmo a usilovně, a taky to všechno padlo na nesmyslné zbrojení.
    • Se Sovětským svazem
      přišla bída na zem! *3*
  • Systémem krádeží technologií určitě! Jako Číňané a předtím SSSR.
  • Taky jsme se před 50-ti lety škole učili, že Sovětský svaz předežene Ameriku do 10 let. *3*
    • vzdělání a žádné znalosti *5*
    • No a stalo se? Ne ,zanikl a vzniklo svobodné a hrdé Rusko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit