Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co pořád ten americký blb řeší napřed ať si zamete před vlastním prahem a pak ať poučuje druhé,každý si mele svou a stejně neustoupí teď už stačí aby tam Putin vletěl na ochranu svých obyvatel a je na problém zaděláno,měly je nechat ať vše vyřeší sami a možná by byl klid,Merklová má co nejmíň mluvit stejně ovládá Evropu ekonomicky a chce ještě víc proto ta její péče o Ukrajinu
  • Uš se těším aš nás soudruch Putin naučí podójit kozla. To mléko je velice výživné a vhodné pro šlechetného komunistu teda pro nás! A bes Tuzexů se obejdeme!
  • Tvrdit, že Putin chce třetí světovou válku může jen blbec. Rusko si nájezdů všech možných parchantů užilo už dost. To akorát afričan Barák by pořád jen "urovnával a hasil" spory které mají vždy jen materiální pozadí.
  • kdyby to nebyla tragedie, byla by to fraška. Hlavní strůjci se pohoršují a jako obvykle svádějí to na druhé...Je to hnus.
  • Prominte soudruzi že sem býl pryč ale mněly ve slevě rohlíky tak sem musél jako chudý komunista zabespečit rodinu přet totálním hladem. Už su na tem skoro jak objeť kapitalizmu soudruch Ransdorv ale mně zatím egzekuca nehrozí naštěstí. Ale to tem Ukrajincom dáváme co? Rudá je barva krve a tá samá rudá je barva naša komunistycká! Čest! A zvládneme to aji bes Banánů a bes Tuzexů!
  • Hej, komunisti, přestaňte už lhát, neboť je zde velké nebezpečí, že těm lžím nakonec sami uvěříte.
  • Soucasnou politiku kanclerky Merklove a postoj sankci proti Rusku kritizuji byvaly president Helmut Schmidt a byvaly kancler Gerhard Schroeder.Ti dva jsou nazoru,ze tuto situaci zavinilo USA a EU. Take jsou proti sankcim,kterymi se vyhrozuje Rusku velke Nemecke firmy jako ADIDAS atd.Vetsina obcanu Nemecka nesouhlasi s tim co rozehrala na Ukrajine EU a USA s nekterymi politiky Nemecka.Ve vetsine zemich EU obcane maji dost nebezpecne politiky techto jedincu USA,EU,Nemecka kteri jsou krvelacni.Vystoupit z EU je pro vetsina zemi jedinou zachranou.Rusku tenhle majdan nezacalo jenom se brani,jsemna jeho strane.Preji Putinovi a ruskemu lidu hodne stesti.
  • Kyjev hlásí že ukrajinská armáda je v plné pohotovosti , nejspíš v prázdné pohotovosti když jím došly peníze z USA k financování převratu *1*
    • Američané jim nedlai ni, oni NATO mají Evropu, tá je sponzoruje MMF, EÚ = takoví, jak jsou Slováci, kteří dotují i 10x bohatší Řeky, jak sami jsou...
      Mají, co chtěli jejich politici, kteří taky vydělávají i přes 12 tisíc eur, mají i 7 placených funkcí... *12*
    • Prý ale už jsou zase v plné pohotovosti , dostali každý navíc jednu sušenku *1*
  • Ano vazeny pratele prave jsem dojedl svou bohatou snidani -prava italska sunka vejce parmasan a cerstva zelenina!!! Ted si naleju sklenicku dobreho piti a zapalim luxusni Davidoff na co nejvic padlych KOMUNISTU-RUSAKU!!! *5*
    • A možná jsi měl dodat," Když jsem se probudil, zjistil jsem, že mám ruku v nočníku a k snídani byl zase jenom tvrdý rohlík z kontajneru".
      • Miro Kde se bere tolik blbosti asi nevíš že.Ale po přečtení toho co jsi tak duchaplně napsal tak mě a ostatním je to už jasnéa doufám,že i tobě.A nedostal jsi náhodou tím tvrdým rohlíkem do své lebenice?
    • Konec přestávky a marš zpátky do sraček
  • Jediný druh argumentu, kterému rozumí každý rus. 9 mm. A poslat je domů do Moskvy jako sudeťáky do Německa.
    • To chcete ty sudeťáky zpátky ?? Nebo novou ruskou okupaci ? 20 let nestačilo ? Zkuste se živit poctivé a neposluhovat rusákům !
      • my užř dost dlouho posluhujeme jiným cizinců, zlatí Rusové
        • pusinko, jsi prostě k r á v a nedojená
          • pochvala od intelektuála vašeho zrna potěší - a jakpak dělá kravčika? no pověz,....
    • hezký nápad, oni tam žijí nejméně tak dlouho jako Ukrajinci, tím se tedy od Sudeťáků dost liší - nemyslíte? i vy žijete jen proto, že jejich předci tady zemřeli.
      • Ve Varech žijí rusáci taky déle než já. Proto je ale Putin okupovat nemusí.
        • argument hodný vašeho IQ, ale pro mne za mne, ať si je Putin klidně vezme, Becherovku už čmajznul Schvarzenberg (zle matičko, zle, švarcmberci zde, řáká klasik), prameny tak někdo "privatizoval" to, co neukradli rozliční podnikatelé chátrá, spánem bohem Vary *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší