Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gratuluji Krymu a Vladimíru Putinovi k vítězství bez krveprolití ! Zato kam vleze USA je to samá krev a ničení životů !!!
  • Ja jsem Bc. Kak (VS) a co ste vy? Ste socki a nuly a levicova luza. S vama si ani nevitru
    p r d e l !
    .,
  • Heil, Putin !
  • ...Dále jen, dále jen vzesme zpěv, náš prapor nade trůny vlaje, nese on, pomsty hrom, lidu hněv, volnosti nese zjev a rudě do krvava vlaje [je na něm pracovníků krev].
    Krev naše prolévaná katy, my oplýváme slzami, však přijde jednou den odplaty [a potom budem soudit my].....
    Ať žije proletariát !!!! Ať žije internacionála !!!! Svoboda nebo smrt !
    • Peppone, Kunstvagi čuby BoBo!
    • Sorry ale ses magor
    • Spíš prd soudruhu
  • Až budu v parlamentu EU za 300000.-Kč měsíčně + výhody taky budu papouškovat to co chtějí USA a jejich přisluhovači. Vy snad ne? Nyní Krymu gratuluji.
    • Tak to já ne, já mám povahu jako měla Chytilová, ta také nikdy nepapouškovala a ani za ty peníze by to neudělala.
    • Jo to bych taky chtěl ale nikdy nebudu posluhovat Rusákům jako někdo tady!!!
  • A cely ten zapadni "vyspely" (cti zadluzeny) svet jen cumi a hrozi dalsimi sankcemi.
    • celý svět je zadlužený navzájem a vidíte přece se budou pořád rvát ho mocenský vliv :) to jsou prostě duševní chudáci a je jedno na které straně stojí :(
  • Blahopřeji *1*
  • Tyyy vade, to musi Amici zurit. Takovy to mohly byt krasne EU zakladny s amrickou obsluhou. *2*
    • Cerny patek pro USA : Krym je pryc a Hillary Clintonova dostala malem botou do hlavy. To bude zejtra EU utocit na Rusko jeste vic. Jinak gratuluji Kryrmu k svobodne volbe *1* *1* *1*
      • Tak pakuj na Sibiř soudruhu
        • Ty jsi tečko ještě tady, my mysleli, že už dávno buduješ ten USA giga Chánov - Detroit a pilně splácíš jejich astronomický americký dluh.
        • A hele,nakopnuta husa se ozvala. Mas smutek co ?? Kasly na Krym a nekaz si naladu.My to o vikendu oslavime i za tebe *2* *2* *2*
  • Sudety se v r . 1938 také staly součástí 3. říše. A šest poté přestala 3. říše existovat. I na fašistu Adolva Putina ček v pekle kotel.
    • Corr.: I na fašistu Adolfa Putina čeká v pekle kotel.
      • Obsazeno. Tam už se smaží humanitární bombardák Václav Kořala Havel. *1* *1* *1* *1*
  • Je zábavné sledovat jak Západní pseudodemkraté kteří mají plnou pusu demokracie
    nechtějí uznat svobodné rozhodnutí lidu Krymu. Ta stejná sebranka však neváhala
    bombardovat Srbsko ve jménu vzniku Kosova kde vládnou zločinci.
    Inu tzv. demokracie v Západním podání je tato - hrstka mocných rozhoduje o většině.

    U nás také partaje přes 20 let blokují zákony o referendu. Je to pohrdání člověkem. Představa
    že jen hrstka mocipánů má právo vést a vládnout.
    Bohužel zde není občanská společnost schopná se tomu bránit a prosadit se. U nás
    vládne sobeckost a snaha namastit si kapsu na úkor ostatních - na tom se nic zbudovat nedá.
    • Malé dětí ani ovce nemohu v referendu hlasovat. Až u nás bude občanská společnost, bude i dostatek občanů a bude i referendum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit