Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jsi tečko ještě tady, my mysleli, že už dávno buduješ ten USA giga Chánov - Detroit a pilně splácíš jejich astronomický americký dluh.
  • Tak to já ne, já mám povahu jako měla Chytilová, ta také nikdy nepapouškovala a ani za ty peníze by to neudělala.
  • Gratuluji Krymu a Vladimíru Putinovi k vítězství bez krveprolití ! Zato kam vleze USA je to samá krev a ničení životů !!!
  • Ja jsem Bc. Kak (VS) a co ste vy? Ste socki a nuly a levicova luza. S vama si ani nevitru
    p r d e l !
    .,
  • Heil, Putin !
  • Peppone, Kunstvagi čuby BoBo!
  • celý svět je zadlužený navzájem a vidíte přece se budou pořád rvát ho mocenský vliv :) to jsou prostě duševní chudáci a je jedno na které straně stojí :(
  • Sorry ale ses magor
  • A hele,nakopnuta husa se ozvala. Mas smutek co ?? Kasly na Krym a nekaz si naladu.My to o vikendu oslavime i za tebe *2* *2* *2*
  • Tak pakuj na Sibiř soudruhu
  • Spíš prd soudruhu
  • Jo to bych taky chtěl ale nikdy nebudu posluhovat Rusákům jako někdo tady!!!
  • ...Dále jen, dále jen vzesme zpěv, náš prapor nade trůny vlaje, nese on, pomsty hrom, lidu hněv, volnosti nese zjev a rudě do krvava vlaje [je na něm pracovníků krev].
    Krev naše prolévaná katy, my oplýváme slzami, však přijde jednou den odplaty [a potom budem soudit my].....
    Ať žije proletariát !!!! Ať žije internacionála !!!! Svoboda nebo smrt !
  • Až budu v parlamentu EU za 300000.-Kč měsíčně + výhody taky budu papouškovat to co chtějí USA a jejich přisluhovači. Vy snad ne? Nyní Krymu gratuluji.
  • A cely ten zapadni "vyspely" (cti zadluzeny) svet jen cumi a hrozi dalsimi sankcemi.
  • Cerny patek pro USA : Krym je pryc a Hillary Clintonova dostala malem botou do hlavy. To bude zejtra EU utocit na Rusko jeste vic. Jinak gratuluji Kryrmu k svobodne volbe *1* *1* *1*
  • Blahopřeji *1*
  • Mas pravdu *2* *2*
  • Tyyy vade, to musi Amici zurit. Takovy to mohly byt krasne EU zakladny s amrickou obsluhou. *2*
  • Obsazeno. Tam už se smaží humanitární bombardák Václav Kořala Havel. *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit