Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A není to spíše vizitka ukrajinské vlády? V online diskuzi mluvil Putin i o jiných "lahůdkách" na Krymu. Spousta kdysi luxusních rekreačních objektů je v takovém stavu, že podle ruských norem jsou neobyvatelné. Může za to snad Moskva? *8*
  • Proč ten výsměšný tón na adresu trolejbusů? Asi proto, že dodnes nikdo nevyrobil pro dané podmínky nic efektivnějšího? Nebo že dneska už je nikdo vyrábět neumí, nebo nám to EU nedovolí?
    • Kdysi nedovolila Moskva,dnes EU,ale pořád jdeme k lepšímu ze zaostalého *2* *2* *2*
      • Ano,přibývá nezaměstnaných ,bezdomovců,žebráků,státního dluhu !! Lépe a radostněji do řiti !!
  • Závod Škoda Ostrov nad Ohří vyráběl neskutečně kvalitní výrobky. Bohužel byl v červnu 2004 zlikvidován bez ohledu na to, jaká je v karlovarském okrese vysoká nezaměstnanost. Nikdo z vlády nebo kraje nehnul tehdy ani prstem, ostatně jako při likvidaci jakéhokoliv jiného podniku. Dnes už se v českých zemích trolejbusy nevyrábějí, pouze v Plzni cpou elektriku do autobusových kastlí.

    Co se týče jízdného, tak v přepočtu 27,-Kč za 85 km je opravdu "za babku". Tak snad nějaké mírné zvýšení nebude zneužito nějakými fanatiky nebo propagandou.
    • Je tu demokracie jen pro zloděje a bohaté.
    • Tady to bylo zlikvidováno všechno, co tu fungovalo. A hlavně zemědělství. Hlavně, že je tu zlodějská demokracie.
    • Jestliže vyráběli tak neskutečně vynikající trolejbusy , pročpak je nikdo nikde nechtěl ? Kvalitní zboží si kupce vždy najde .
      • Jak to ,že je nikdo nechtěl ??
        • A kdopak je chtěl ?
  • zlaté české ručičky a hlavičky.
    bohužel,ted už v kleštích EU. *2*
    • Představte si , že já mám doma starý německý soustruh ze 30. let a nedám na něj dopustit . Inu proslavená německá pečlivost a dokonalost . Ten český šmejd ze 70. let už jsem dávno vyhodil .
      • Nebyl vyrobenej v ČKD?
  • Trolejbus udýchaně zdolává serpentinu za serpentinou a váhavě vjíždí do města. -asi ne,jezdí totiž pseudonovináři na elektřinu a pro svůj provoz nepotřebuje vzduch,takže se co? co? nezadýchá *1* *1* *1*
    • Eu učite přijde na to proč jsou na nic.Když už teda šetři přírodu určitě poukážou na elektro smog ,nebo nějakou podobnou blbost.Jen aby se tam mohl dostat siemens a podobně. *1* *1*
  • Článek mi připadá jako výsměch práci, pečlivosti a umu škodováckých dělníků, kteří tento stroj vyrobili.
    Pochybuji, že by se holušová podílela na něčem stejně kvalitním a užitečném.
  • To je vizitka toho, že se v dobách ČSSR vyrábělo poctivě.
  • Jó když sankce tak i na trolejbusy. No a to dodá Čína a mi se budeme bít v prsa jací jsme pašáci.
  • Američané dávají mladým dolary, aby šli na náměstí, říkala jedna ukrajinka.
  • tak, aby se to hodilo Americe a EU. Putin ví ,co dělá, kždý se má starat o svoje problémy a nevměšovat se . Obamovi umírají lidi na ulici a o ně se nepostará.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit