Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peppone ja ljublji tebe ty náš človek a dobrý čech!
  • I ten ERA byt dobrý vlastenec náš.
    • Starej se o své buržoázní tlamo provokatérská *16*
      • Ty něchápeš ty nekomunist? Já něcht tě zastrejlat!!!
  • Cenzura v Novinkách.cz aneb Novinky omezují tlachání v Názorovém fóru
    __________________________________________________________________
    Vážená redakce,
    nevím, zdali jste zaregistrovali nové „opatření“(v platnosti dva dny) na diskusním fóru na Novinky.cz – nově může každý registrovaný uživatel vložit do Názorového fóra pod každým článkem jen dva příspěvky. Jelikož jste o tomto na svých stránkách nepsali, a nezdá se mi nepravděpodobné, že jste to opravdu nezachytili, domnívám se, že tak (ne)činíte z profesionální solidarity. Jistý si ale nejsem.Nicméně, chtěl bych vás požádat, jestli byste byli ochotni zveřejnit tento můj dopis, případně napsat svůj vlastní článek. Rád bych, aby se eventuálně vyjádřili i diskutující na Vašem fóru. Zde je můj názor:
    Je mi naprosto jasné, že si Novinky mohou na svém portálu „dělat co chtějí“, a zavádět opatření, jaká uznají za vhodné. Ale nevím, do jaké míry je z celospolečenského hlediska v současné době vhodné a únosné omezovat na diskuzních fórech počet vložených názorů a následně ještě posuzovat tematickou hodnotu příspěvku, a případně (pokud nevyhoví představám cenzora) ho mazat. Připomíná mi to chování RUDÉHO PRÁVA v „dobách své největší slávy“. A paradoxem je, že toto „opatření-omezení“ zavedli ve chvíli, kdy tam probíhaly diskuse pod články s tématikou Ukrajiny. V okamžiku, kdy se zvedla vlna nevole ze strany přispívajících diskutérů a ozvali se formou příspěvku, začali jejich připomínky (jež neobsahovaly jediné nekonvenční nebo vulgární slovo) tvrdě cenzurovat, mazat a jednotlivce blokovat s odůvodněním, že tyto nejsou k tématu. Zaráží mě už skutečnost, že „někdo“ dokáže posuzovat tematickou hodnotu jednotlivých názorů. Pokud je totiž člověk člověkem, tak nebude nikdy zcela objektivní. A navíc tam zřejmě o tomto rozhodují jednotliví „cenzoři“, kteří jsou kdoví jakého vzdělání a kdoví jaké společensko-politické orientace.Jako svůj důkaz pro Vaše vlastní posouzení Vám přepošlu e-mailovou komunikaci, kterou jsem s nimi osobně vedl kvůli mému zablokování. A to ještě upozorňuji, že komunikovat se mnou začali (milostivě byli ochotni mi odpovědět) až v okamžiku, kdy jsem jim napsal, že s tímto jejich jednáním chci na veřejnost. Mou hlavní otázkou je, co je to vlastně za „diskuzi“, pokud nesmím diskutovat. Jestliže napíšu názor, a někdo na mě reaguje, tak mám jen jednu možnost mu odpovědět. A přitom nejde o nějaké „napadání“, ale já jsem rád, pokud na můj názor někdo odpoví, a já mám takto jakousi zpětnou vazbu. A přijde mi doslova jako sarkastické, pokud se diskutuje pod jejich článkem o totalitních manýrech na Ukrajině a oni do toho začnou nejen cenzurovat názorový obsah příspěvků, ale začnou korigovat i jejich počet.
    A jejich další argument, že mnozí přispěvatelé jsou nespokojení s přebujelým tlacháním…no tak co k tomu říci ? Jak může někoho znepokojovat množství příspěvků v dané diskusi? Přece čtu, jen co uznám za vhodné a co mi vyhovuje ! Nevěřím, že dostali jedinou stížnost tohoto druhu.Opravdu, s takovouto praxí jsem se v porevoluční době na veřejných diskusních fórech ještě nesetkal. Je to středoevropská rarita.Samozřejmě, že kdokoli může namítnout, že na Novinky nemusím chodit. Jistěže nemusím. Určitě se dá žít plnohodnotný život i bez Novinek J, ale člověk někdy žasne. Přece já bez nich opravdu budu, ale oni beze mne, resp. bez čtenářů, NEBUDOU. Krásně to vystihují slavné verše Viktora Dyka: „Opustíš-li mne, nezahynu. Opustíš-li mne zahyneš…
    Nevím, je to čistě můj názor, ale netuším, jakým způsobem může omezení počtu příspěvků „zpřehlednit“ diskuzi ??? Zde dokládám komunikaci s „cenzorem“, abych dokreslil, jakým tónem s Vámi jsou ochotni (pokud vůbec) diskutovat:..................

    Celý článek na: http://www.czechfreepress.cz/
    • Honza- Myslím si ze vsichni co se neumeji slusne chovat by meli dostat po tlamě!A to na Všech stranách!Západ i Východ.Mají se slušně chovat a zabývat se třeba sexem a ne válčením!!Dobře tem blbum tak!At se pozabijeji,blbové.
    • Zde už jsem to dnes psal, že zde je cenzura pod články formou absolutního zničení diskuze trapnými neodhalitelnými provokatéry viz člen KSČM. Tyto "aspekty se nikdy neobjevují v tématech ve kterých "o nic nejde". Je to zajímavý jev, kdy pp připisuje ihned 3 body, aby ovlivňoval bodováním názor lidí. Jinak zde není mimo vybraných slov cenzura a myslím si že je to dobře. Ačkoli nikdy nikdo neví, kdy to přijde a kdo to sleduje.
  • To nejsou vojácí, to jsou turistí, přijeli tam na dovolenou, Krym je přece světoznámé letovisko.
    A protože se jim tam bude líbit, ostanou tam dočasně na 20 let. Tak jako u nás! *6* *7* *8* *16*
    • Jestli to tak půjde dál ,tak už vidím, jak putin jde na pomoc Karlovým Varům ,tam je taky přerususováno
  • Mi zasahnut. Ukrajinci nemět co hledat na Ukrajině!!!
  • Peppone alias ERA naš čelověk! Čest tovošč!
    • Jsi mimo,jedna se o ruzne pisatele.
      ERA pouze pravem nenavidi vladnouci kriminalniky,ale peppone je obdivovatel Semelovy.
      • Vot Peppone naš celověk! Bravo Peppone! Čest!
        • Vis co?Tahni do hajzlu!
          To,ze jsi antikomunista jako ja jeste neznamena,ze s tebou budu souhlasit v pitominach.
  • Mi komunisti postrilajeme všecky ludi aby byl Mír a krasnyj svět!!
    • Ty nejsi jenom PP (placený provokatér), ale také ÚB (úplný blbec).
    • Vas pokus o ruštinu je zalostny... Zkuste to alespon s googlem, takhle jste horší než on. :-)
  • Tuna ně inteligentnich ludí!
  • Aksonov bude jednou souzen za velezradu, pokud zbaběle neuteče jako Nanukovič! *1* *1* *1*
    • Ubohá česká Pacička Zaorálková.
  • Rusi na Krymu jednají stejně jako Sudeťáci v čele s Henlainem v ČSR v r. 1938! *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit