Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krym by to snad měl zvládnout. Mocná Ruská Federace ještě chvíli vyčká, než dostanou občané Krymu a jednotky Berkut na tomto poloostrově ruské pasy a potom už jen stačí zrušit usnesení politbyra z r. 1954 o darování Krymu Ukrajině a přijmout jej jako 24. autonomní republiku v rámci Ruské Federace. Ať žije prezident Voloďa!
    • Zastreljit Ukrajinca!
  • Mi zasahnut. Ukrajinci nemět co hledat na Ukrajině!!!
  • Nereagujte na toho placenýho debi..co se vydává za člena KSČM tak blbej nemůže být ani komouš je to slabomyslnej tvor..
    • Ten KSCM je blbeček Pišta tečka, už se vychrápal z opice a zasírá to tady svýmy dětinskýma hovadinama, je to až neuvěřitelné aby byl takový blb v tolika letech, ale je to prostě tak! *15* *2* *1* *16*
    • Ten placenej zkurvenec tu bude otravovat pod mnoha nicky až do večera. O víkendu mají delší směny.
    • Tebe budet zastrelit!
  • Ano tzv. vláda v Kyjevě je pouze nikým nevolený spolek EU pučistů který nemá žádné
    právo něco uzákonovat či nařizovat. Rusko od rozpadu SSSR spolklo dost hořkých
    zahraničních překvapení ale dříve Ruský Krym na svém dvorku si ukrást nedá.
    Krym může nyní argumentovat tím že Západ podpořil odtržení Kosova od Srbska.
    Lid Krymu chce návrat k Rusku. Svobodná volba se má respektovat zde není co řešit.
    EU se vrací její vlastní bumerang - udeří ji pěkně tvrdě.
    • Už aby to bylo, je jedinečná příležitost je položit zloděje. Nic jiného z nich není, jen bída a dluhy. Z celé gestapácké EU s Ussa Kéž by to už skončilo. A ta blbá opice nemá ani intelektuálně na vedení z Moskvy. Jediné co dovedou, žít na úkor celého světa a špehovat lidi
  • Je jasně vidět stejný úkaz, tiscali se probudilo a s ním i hejno vymývačů mozků tedy provokatérů. Je to zřejmé i ip adresy. U těchto exotů je totiž skrytá aby bylo možné připisovat body.
    • Ja tože to tak vidaju. Čest!
  • Ja tužit po kerveprolití! Mi rádi to mám! Čest!
  • Ja ljubim Era-Pepone vot naš celověk! Čest!
  • I ten ERA byt dobrý vlastenec náš.
    • Starej se o své buržoázní tlamo provokatérská *16*
      • Ty něchápeš ty nekomunist? Já něcht tě zastrejlat!!!
  • Peppone ja ljublji tebe ty náš človek a dobrý čech!
  • Opice a EU řízená bildmberkem, partičkou zlodějů může kopat nožičkama, začíná válka o rozdělení světa, jak vždy vyvolaná kapitalistickou svoločí, držte si klobouky, jedem z kopce. Putinovi držím palce, ať tu svoloč vyčistí.
    • ... a je to.
      Rusko, jako jedna ze supervelmocí, dnes nemá ve vedení ožralu Jelcina a nenechá si diktovat černým opem a jakousí eu co smí nebo nesmí dělat. Zvláště pak v prostoru svého historicky určeného geopolitického zájmu a v rámci ochrany své východní hranice.
      • Dědo,skvěle jsi to vystihnul! *1* černý op *1* *1* *1*
      • Naprostý souhlas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit