Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... volové, co my umíme a pro co a proč žijeme, ... pro vás, aby i vy jste mohli žít, ....
  • Prý ta kavárenská pražská,tam může kdejaký akademik kadit svá moudra i na zem.
  • ...kecy...
  • ObcanHavel
    těžké časy, jsem rád, že jsme se za tu dobu někam s demokracií posunuli, jen o Rusku se to bohužel říct nedá

    a zdroj těch údajů?
  • Je to jasný, já jsem užitečný idiott. Hlavně že nejsem demokratický génius.
  • Tak to mě teda hrozně mrzí a jsem z toho úplně vedle.
  • "Věřím, že Ivani mají prsty i ve... "

    Víra, láska, naděje.

    To já zase vím, že Yankeeové mají prsty skoro ve všech politických vraždách na svém území i na celém světě a to za minimálně posledních 100 let. A nejde jen o vraždy, ale o všelijaké převraty, lži, podvody, svrhávání demokratických a demokraticky zvolených vlád, anexe území, o rozpoutávání ozbrojených konfliktů a válek po celém světě. Ochrana nacistických zločinců uhnízděných v Jižní Americe a jejich podpora, aby mohli pokračovat v tom, kde přestali na konci prohrané války v Evropě, tedy koncentrační tábory, mučení, vraždy, teror. S novou identitou a naprosto beztrestní. Následkem byly statisícové oběti.
    Kdo se účastnil honu na Che Guevaru a kdo tento hon organizoval? Byla to spolupráce CIA s bývalými esesáky. Kdo plánoval, víceméně veřejně, zavraždění, Fidela Castra ve spolupráci s mafií? CIA s úžasným "dobrákem" J.F. Kennedym. Ovšem, kdo jinému jámu kopá... Fidel Johna o nějaký ten pátek přežil.
    CIA chtěla kdysi vyhodit do vzduchu dvě svá vlastní dopravní letadla, plná vlastních lidí, aby to mohli svést na Kubánce a poté provést na Kubu invazi.Tuto alotrii jim zatrhl až Kennedy, protože to byla i na něj silná káva. No, moc dlouho potom chlapec nežil.
    Kdo nakazil záměrně tisíce obyvatel střední Ameriky syfilisem, zakázal jejich léčbu a pozoroval, co to s nimi udělá? Kdo to samé udělal s vlastními Afroameričany na území USA? Znovu zdůrazňuji, že nemocnice měly zákaz tyto "vyvolené" nešťastníky léčit a toto se odehrávalo až do sedmdesátých let minulého století.

    "Primitivní, tupá masa, zdegenerovaná chlastem a pohlavními nemocemi." Předpokládám, že mluvíš o sobě.
  • T.G.M. nechal střílet do lidí.

    V dějinách Československa lze najít následující údaje o tom, kolik obětí různých četnických zásahů bylo v jednotlivých letech existence 1. republiky:

    1920 – 17 zastřelených + 7 těžce zraněných, 1921 – 4 zastřelení, 1922 – 2 zastřelení, 1924 – 4 zastřelení, 1925 – 4 zastřelení, 1928 – 1 zastřelený, 1930 – 5 těžce postřelených dětí, 1931 – 15 zastřelených vč. žen a dětí + 34 zraněných, 1932 – 4 zastřelení + 18 zraněných, 1933 – 30 zastřelených + 101 zraněných.
    Některé zásahy měly za minulé éry vyšší publicitu:
    Jednalo se zejména o střílení do průvodu dětí a mládeže v Radotíně v roce 1930 (5 zraněných dětí). V roce 1931 to byla střelba do nezaměstnaných dělníků a horníků v Duchcově (4 zastřeleni a 2 raněni) a ve Frývaldově (8 zabitých včetně žen a dětí, 30 zraněných). Odpor proti zásahu četníků projevili také tehdejší umělci První republiky formou výzvy Nelze mlčet, ke které se přihlásili Olbracht, Šalda, Vydra nebo Majerová.
    Zásahy se děly vesměs při stávkových akcích, demonstracích nezaměstnaných, hladových pochodech a protiexekučních bojích – postižení byli vlastně zabíjeni jen proto, že neměli práci a měli hlad. Byli to vesměs dělníci, horníci a zemědělští dělníci.

    Klasická demokratická pohoda.
  • Velkolepá snůška zhovadilostí. Jégl má zdatného konkurenta.
  • A co byla francouzká revoluce? Třídní boj.
  • Z marseillaisy je jen melodie (zneužitá ke komunistickému třídnímu boji).
  • důkaz?
  • ObcanHavel
    Putin jo
  • Přečetl jsem si tvůj zvratek plný nenávisti a primitivismu a dýchl na mne, jak jinak....hlupák. dál se nehodlám vyjadřovat.
  • a kdo jo?
  • ObcanHavel
    až na to, že T.G.M. nenechával vraždit vlastní lidi a nezpůsoboval války, pogromy a vyvražďování v sousedních zemích, ale dobrý pokus
  • "Která je nejoblíbenější hospoda, když všechny ostatní vyhořely?"
    .
    To je jako se zeptat nekuřáka, zda je lepší hospoda kuřácká nebo žádná. Samozřejmě že odpoví že žádná, protože v ní nemůže nikdo kouřit *1*
  • Tak koukám,že Strašík v demisi tady straší na Vychcali jako v demisi čt1,čt24 a čro2.Nejsi náhodou z Rumburku tam straší i na OSPODU zlatokopové.?
  • Kavárníku dej si pohov a ty svoje kecičky si strč za klobouk.
  • vanhorne
    "Například Churchil, Roosevelt, nebo z Evropského území de Gaulle, Adenauer či Kohl byli státníci, podobně v naší historii i T.G.Masaryk. A nedá se nic dělat - i Putin je státník."
    Dvojka tak znamych a slavnych statniku a statotvurcu tady chybi, Zeman&Bures, proc?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit