Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na co si to tady jako hraješ! Od kdy ty lopata od popelnic se tady vyjadřuješ ke všem přispivatelům?Od kdy sprostá chátra z umaštěné garáže má přístup na net?Hodit na tebe síť, i když to by bylo málo.Ty jsi akutní případ.Ty potřebuješ odchov za drátem.
  • krok správným směrem.tak že se ještě nauč držet se tématu a bude to OK *3*
  • Skinheads
    Já jsem nikdy neměla problém s jiným názorem
    Vadí mě ubořžáci jako vy kteří kradou jména a identitu *12*
  • když nesnesete jiné než americké názory tak nelezte na svobodnou debatu

    super doufám že se tihle heslem budeš řídit hlavně ty a neboj vždy ti to připomenu *3*
  • Skinheads
    Proč jsem si ji nenechala? Protože si ji okopíroval a používal zdejší chmaták
    jmen a nicků. Ukradl každý nick který jsem si udělala.

    To co tu předvádíte je StBácký humus. *12*
    Když nesnesete jiné než putinovské názory tak nelezteč na svobodnou debatu
  • a proč jsi si ji nenechala nebo tu před tim s tou buchtou?no protože by tě někdo mohl žalovat co srabe....vidiš že lžeš
  • Skinheads
    Ty manipulátore o jsem popřela co? *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
    To je fotka z mojí rodiny kterou mám na facebookové stránce.

    tak co jsem ukrtadla? komu? Sobě? Jdi se léčit

    Překrucuješ moje slova a ještě lžeš. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • tak vidíš právě jsi popřela svůj předešlí příspěvek...tak že lžeš *10*
  • Skinheads
    A proč jsem změnila nick cio? Protože ho neustále kradete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Když řekneš A tak řekni také B ty pokrytče.

    Fotku jsem si dala jen proto abych se odlišila od zdejšího chmatáka nicků který měsíce
    krade moje jméno a identitu. Ta fotka je na mé facebookové stránce.

    Jsi sprostý lhář ale neboj. Nick už se dělá na 100 variant aby ho už nikdo z vás nemohl
    ukrást
  • Je to asi tři měsíce kdy tě falešný admin upozornil na ukradenou fotku v profilu. A tys hned na to změnila jak fotku tak nic.V následné diskusi jsi se vymlouvala že je to dítě z rodiny.Tak proč jsi si ji nenechala?Ha?
    Od té doby jsi už změnila nejen nic ale i fotky.Jak věřit člověku co se převléká jak had.?
  • Skinheads
    Já nejsem nikým placena. Ty jen nesneseš jiný než Kremelský názor.

    Ty tu s ukradenýj jménem o morálce nekafrej. Ty ne.

    Neboj udělala jsem si nové jméno přes facebook a Tiscali. to už neukradneš ubožáku *12*
  • Skinheads
    Ty lžeš. Vy tu měsíce kradete moje jméno a identitu.

    Žádnou fotku jsem neukradla .

    Jste největší ubožáci na debatě. Jen proto že jsem měla jiný názor se chováte jako křestanští
    nebo komunističtí inkvizitoři - špiníte a pomlouváte.
  • A teď lžeš a sama jsi se usvědčila .Kradeš nicky a před časem i facebokovou identitu i s fotkou.

    Jsi sprostý lhář nic víc!!!!
  • Prej se s tebou nechce bavit, buď rád, s tím pitomcem se stejně není o čem bavit, on je tady placenej blbeček!!!
  • Skinheads
    Já nikomu měsíce nekradu jméno ani identitu.

    Pokud ti jeho chování přijde normální tak se spolu nemáme o čem bavit
  • A ty?
  • Skinheads
    Ivane nejsi vtipnej ale jen ubohej
  • Na Kubě se Semjonovi bude líbit, je tam teplo!!!
  • Skinheads
    Ivane najdi si konečně nějakou novou pomluvu. Už jsi dost nudný
  • Skinheads
    Lidé, kteří mají moji velkou důvěru a Kubu navštívili popisují tamní situaci tristně. Například Markéta Pilátová popsala v Respektu jak v této perle Karibiku pila karcinogenní žlutou limonádu, a jedla maso do kterého bylo umleto snad všechno. V baru hotelu kde bydlela, byla svědkem scény, jak obstarožní Zápaďák hostil tři mladé Kubánky hamburgery, samozřejmě ne v rámci Armády Spásy. Chtěla mu vynadat, jenomže ta děvčata měla evidentně pořádný hlad, a tak to nakonec přešla. Poté navštívila manželku disidenta, které odevzdala léky pro jejího uvězněného muže. Ona žena je zamíchá do kakaa a odnese manželovi do věznice, protože jinak by její partner umřel. Dále Pilátová upozorňuje na skutečnost, že čtvrt, ve které ona nebohá žena žila by se všude jinde jmenovala slam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit