Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Firmy na prodej od babisa su ako obleceni od turka na bazari, nikdy nevite z coho to je vyrobene a kolko na tom zarobil :), pride mi to dost utopia od neho. Preco by niekto predaval fungujucu firmu co generuje penize ? Len preto aby sa natom nabalil este viac ? 

 • My teda rozhodně nic kupovat nebudeme. Nevím, k čemu by nám to bylo. Momentálně stavíme dům a máme práce víc než dost. Do nějakého podnikání se proto nehrneme. Zatím máme hotovou teprve základovou desku, takže je celá práce teprve před námi. Základová deska byla ale hotová hned. Přítel totiž zjistil, že existuje půjčovna vibrační desky, se kterou mohl pořádně udusat podklad, na který pak mix vylil beton a deska byla hotová.

 • KIMCID

  Chlapy nelejte ty piva z oken

 • vanhorne

  Alence se zase podarilo neco podareneho vykouzlit.

 • Nápady Schillerové a schillerovců bývají zpravidla rozumné, jen často je jejich racionalita  ohýbána účelovostí tak, aby ti bohatší měli ze společného koláče podstatně větší díl. Proč by měli bohatší mít větší právo k většímu odírání státu ? Schillerová chce mít podstatně vyšší důchod než ostatní, proto permanentně skloňuje ve všech pádech omletá hesla o "zásluhovosti". Schillerová je věrna svatému grálu klausismu - maximalizaci zisku za všech okolností. Schillerová se musí rozhodnout - buď bude dobrou strážkyní státní kasy, nebo bude dál přihrávat ze státní kasy svým bohatým kumpánům skrze různé legislativní návrhy, z nichž čouhá účelovost jako sláma z bot. 

 • No tak šup, šup, odborníci na privatizaci - pusťte se do Babiše a jeho dámy na financích......Co je špatně tady? Jistě se toho najde dost. Nějak klid, že by potencionální kupci? 😛

 • Za vlády ODS a TOP se rozkradlo nebo pod cenou prodávalo ostošet, píše Robert Lijána na webu Hlídací Vlk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit