Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mun.go

    ... přes 120 států, které soud v Haagu uznávají, má nyní povinnost Putina zatknout.

    Takže kdyby jel Putin do USA, nebo do Izraele ... je to v suchu. V těchto státech jej nezatknou.

  • novak.vladislav

    V pankrácké věznici prý vězni plánují soud, kterým by odsoudili ty soudce, kteří je poslali do vězení. Já vím, je to nesmysl, ale přesně podle logiky milovníků Putina.

    • Soudruh Novak, ty když něco napíšeš, tak z toho je vidět IQ130.

      • Ten jeho údaj je IQ-130

    • Soudruhu Nováku,nemusíš mít strach,Putina ti nezavřou.

    • Bože bolševik Novák by rád soudil 🤣🤣

    • Nejenom i USA má na ně políčeno!!

  • Jak se do lesa volá 

  • Petit  je chybný. To je u právníka dost závažný nedostatek... I v ČR je dost činovníků s inverzní logikou.

  • josef.novak 

    Dopijte to krabicové víno a běžte si lehnout do křoví. "Prdne" vám žilka v místě, kde ostatní lidé mají mozek a máte to ta sebou.

    Na druhou stranu, je velmi pravděpodobné, že pokud jste nedej bože vyrobil potomky, mohlo by se jim velmi ulevit.

    Nic osobního, neznám vás 




    • Pan Novák, jak nám již sdělil je mimořádně inteligentní senior se zápisem v Mense, je majitelem dvou bytů v osobním vlastnictví, spokojený se vším kolem sebe. Hlavně se současnou vládou, která o nás spolu tak s láskou pečuje. 

      A sdělil nám také, což mu srdečně přeji, že má hodné děti. 

      • Soudruh Novák si prý koupil dokonce dva byty do soukromého vlastnictví ??

        Zřejmě si našetřil z dětských přídavků.Mazanej soudruh .......

    • Díky, nohé díky zrovna takovéto pindy mne spolehlivě rozesmějí, takže o prdnutí mozkových žilek by se musel postarat někdo s něčím alespoň částečně smysluplným.

      A jinak - nemějte péči, žiju si jako téměř 70letý pracující důchodce velmi dobře a spokojeně. Rozhodně nefandím té partě tupounským vřískajících flasteneckých dezolátů z Václaváku a loňský finanční "příspěvek" k důchodu od megagauznerského zlodějského podvraťáka Bureš/babiše sloužícího k nákupu volebních hlasů od méně myslící části seniorů jsem přeposlal AI.

      Je-li vaším snem krabicák a válení v křoví dobře vám tak, ne všichni můžeme mít stejný vkus, že Áňo.

      • Tolik zloby a nenávisti nemůže pramenit ze spokojeného života.

        • Přesně, z toho nenávist přímo kape. Ale má vysoké IQ a dva domy.

  • ruSSáčtí sr.č..í šašci z Kremelského-komouš.  pelešince zase perlí.

    RuSSácký hn.jný odpad si prostě nedá pokoj do té doby než od civilizované části světa dostane řádně naloženo přes tu svoji zlolajnou dr.ku.

    A teď dezoláčtí flastenci - co vy na to - myslitelé typu japončického popeláře, či guru sekty Áňo vás jistě nějhakým žvástavým výblitkem "hrdině" podpoří.

    M.j.: bude mi nesmírnou ctí, když se řádně "rozhněváte" a svými argumenty můj názor rozcupujete.

    • Proč reagovat na takové jednoduché a ubohé příspěvky? Brodíte se v bahně a viníte z toho jiné.

    • Napřed by vaše příspěvky musely stát za to. 

  • Zloděj křičí "chyťte zloděje!" 😂

    Však on se ty svoje "důvody pro přivedení k trestní odpovědnosti" dozví u soudu!  

    • A tuto nemá v pořádku daně a odvody do soc. pojištění 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit