Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bezregistrace
    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/361032-focus-kyjev-v-boji-drzi-nad-vodou-nahnedli-pomocnici.html

    asi nepůjde o tendenční článek nota bene vydaný novinkami ...
  • No tak já doufám, že celá Ukrajina a alespoň větší část Polska postupně přejdou pod Ruskou správu.
    Konec konců Rusko je dobrý hospodář a bude to tak jistě nejlepší *4*
    • " Rusko je dobrý hospodář " *15* *15* *15*
  • Je to tak fašismus musí ustoupit před demokracií ale pravou, ne tou US.
    • Jistě, než se nechat zničit je rozhodně lepší ustoupit, zvláště když nemám pravdu.
  • Já ho stejně jako Americký demokrat Mc Cain odsuzuji!

    EU opět ustupuje před agresorem. Tentokrát Ruským který chce znovu budovat totalitní
    říši. To NooRusko po kterém volají zdejší kolaboranti.
    Putin nemá co kecat do uspořádání sousední země ani do toho zda jde do EU:
    Je to samostatný Ukrajinský stát a ne Ruskem okupovaná část SSSR.
    • Bylo smutné v přímém přenosu sledovat "bojovou aktivitu" ukrajinské armády.jak v sevřené oblasti hledají cesty jak uniknout možnému zajetí. Na jedné straně je až k smíchu, jak sháněli civilní oblečení a pak po převleku se snažili zamíchat mezi evakuované obyvatelstvo. Taky jak jednotlivé skupinky odhazují ruční zbraně a utíkají do neznáma. Ve hře je až 7000 obklíčených ukrajinských vojáků. Totoneřídí ani Putin ani Porošenko.To je pud sebezáchovy a přežití.
      Korunu tomu dal president Porošenko s předsedou vlády Ukrajiny předložením ke schválení do Radě zákon o povinnosti střílet po dezertéřích z řad ukrajinských vojáků. Tento zákon byl schválen.
      Byl jsem šokován televizním nedávným prohlášením bývalého náčelníka generáního štábu ČR generála Šedivého. "Když jsem byl na studiích v USA byla se mnou řada ukrajinských vysokých důstojníků z Ukrajiny. Kde jsou, když prohrávají jednu bojovou operci za druhou. K čemu tady byli.".
      Již jednou jsem zde napsal, že tak ubohé taktické vedení ukrajinských vojáků. Pak je vlastně posílají na smrt. To by nedokázal ani absolvent prvního ročníku Vojenské akademie z Vyškova.
      Hlavní příčinou úsěchu či neúspěchu v boji je přesvědčení vojáků. že bojuji za správnou věc /žoldáci bojují za peníze/. Důležitá je také podpora místního obyvatelstva.
      Ukrajinský vojákům chybí obě. Vojákům se nechce vraždit své spoluuobčany a místní obyvatelstvo chová k nim nepředstavitelnou neávist. Co s tím. Neávist místního obyvatelstav ke Kyjevu dosáhla takové intenzity, že nevidím možnost soužití ve společném státě a pokud se toto nevyřeší, neyřeší se nic a nikdy.
    • Mc Cain není demokrat ale republikán. To pozná každý vzdělaný člověk. Na to stačí, když tento parchant otevře hubu a vypustí z ní pár republikánských blbostí. US republikáni vždy byli největší militantní a teroristická h o v a d a na světě.
    • Nikoho nezajímá co si myslíš vaginální mykózo
      • No tebe to zjevně zajímalo když jsi můj příspěvěk přečetl a vztekle na něj reaguješ. *2*
        • Proč si myslíte, že vaše příspěvky někdo čte.
          To, že vás někdo pošle někam, či vám dá mínus se zde děje zcela automaticky.
          Stačí vidět váš nick *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
          • Zase vedle. Nehrajte kuželky ani šipky. S vaší muškou byste zkrachoval. *15* *15*

            Když odpůrce cituje části mého příspěvku a napadá je tak jej prostě přečíst musel. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit