Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naši komedianti.Jsou situace kdy obecní komici musí být vidět.Jasně, že komediant č.1 je nějaký poslanec Zdechovský.Byl se aktuálně podívat za pašeračkou Terezou.Protože to bylo vidět.Dávno před tady těmi pražskými komedianty se mihnul v Kyjevě.Opět propriety, přilba, vesta a velkohubá prohlášení.Nyní vyrazil i thajwanec. Též v oděvu komparzu.I bleskem se přerodil na kyjevance. A nastává republikový  boj o priority.Ti v Praze vykřikují že prioritou jsou pro všechny UKáčka. Zbytek národa jednohlasně oponuje: naší prioritou je levný plyn, ropa a uhlí. Takový Blesk ze strachu o vítězství strany a vlády zrušil i diskuze. Děkuje se Tiscali, že zůstává i dobách těžkých bojů o priority  nestranné!

  • Jen píšou  všude kraviny o ukrajině. Vůbec nechápu pro je furt natáhnou sem. Nepřijde mi normální co dělá CR jsou tu ovce ovlivnene jet médii ktera neříkají pravdu. Ani ne poloviční. Proč se nepíše že kradou v obchodech alkohol nebo ve vlaku si vyhrazuje právo sedět že jsou ukrajinci a češi jim musí uvolnit místo či že vykonávají potřebu na naše pomníky.  To se nikde nepíše. Je blbý že tam je válka ale je to věc jen ruská a ukrajiny proč jim posíláme zbraně a jen podporujeme válku. V německu se o tom téměř nepíše běžného němce to nezajímá. Tu se na ně vybírá miliony. Ale na české děti co potřebuji pomůcku či operaci jen víčka? Fiala je jen ložiska žádný silný hráč.  My musime mit očkováni prijde ukrajinec nenusi. Vladu zajimaji jen ukrajinci a cesi ne. Proc mi volalili ze mam vic bytu a jestli je pronajimam ze potrebuji ubytovani pro ukrajince. Snad odvadim z nich dan z prijmu tak vidí a nez je pronajmout UK vsude rozjedu rekonstrukci a pozastavim aby nebyli obyvatelé 

    •  Z Ukrajiny uteklo 10 miliónů občanů v letech ještě před zahájením konfliktu. I dnes je většina uprchlíků, kteří z Ukrajiny odcházejí, ze západní Ukrajiny, kde se nebojuje. Naopak, z východní Ukrajiny utíkají lidí do Ruska, kde ještě před konfliktem pracovaly dva milióny ukrajinských občanů. Při bližším pohledu se jeví, že válka na Ukrajině není v mnoha případech důvodem k exodu, ale záminkou a příležitostí opustit stát, který by mohl patři k nejbohatším na světě, ale který nenabízí občanům možnost k slušnému životu.

    • vanhorne

      "či že vykonávají potřebu na naše pomníky."

      Aspon mate vy kremloboti co zrat.🤣🤣

  • Tedy zase jsem se nasmál, když jsem viděl snímek komika Zastrčila a Květoše Růžičky, jak se producírují v přilbě a neprůstřelné vestě a všude kolem nich osoby v civilu. Měli ještě navštívit pozice pluku Azov a nechat si tam vyprávět o jejich hrdinství od roku 2014. To by se Zastrčil teprve zdráhal zveřejnit. 

    To není dospělým chlapům trapně? Komik je v Kyjevě přeci jenom jeden. 

    • Taiwanec, Ukrajinec, blbec? Jenom se ptám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit