Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan Vyvadil by se měl starat především o pořádek v Sokolově a okolí a nestrkat rypák kam nemá.Ve zmíněné oblasti totiž již nůž neskýtá žádnou záruku bezpečnosti.
  • demokracie a svoboda slova po česku
    • Pan Jiří Vyvadil má falešné lustrační osvědčení, pracoval v nejvyšších sférách STB a on má tu drzost někoho žalovat, Cibulko žádám Tě o znovuvydání knihy spolupracovníků STB a to ještě do konce tohoto roku. *16* .
  • Vážení, Daniela Landu dobře znám. Není to žádný nácek, naopak skuteční náckové ho nenávidí. Jde mu o poukázání na hodnoty, ze kterých naše společnost vyrůstá. Daniel Landa je inteligentní člověk, který vystudoval v cizím jazyce. Je schopen mluvit "vlkodlačí řečí", aby ty, kteří jsou v nebezpečí se vlkodlaky stát, odvedl od destrukce k pozitivním hodnotám. Používá neobvyklou cestu. Ano, je umělec, provokatér, ale především člověk, kterému jde o obrodu společnosti. Je jen málo lidí, kteří dokážou, aby jim naslouchali lidé, kteří jsou klasickými způsoby kultivace neoslovitelní. On to dokáže a je si této odpovědnosti vědom. Je mi jasné, že, kdo nechce, mi stejně nebude věřit. Ale vím, co říkám, znám ho dlouho.
    • A ty jseš stejnej magor jako Landa,proto mu rozumíš.... *11*
      • Vorle, bído jste creténi verscheissene Art. *16* *16*
  • Zavřít nácka a bude klid.
  • V tomto případě lze využít § 358 odst. 1 tr. Zákona, podle něhož se přečinu výtržnictví dopustí mimo jiné ten, kdo se dopustí veřejně nebo na místě veřejnosti přístupném hrubé neslušnosti nebo výtržnosti zejména tím, že napadne jiného … Podle názoru oznamovatele je navíc třeba zkoumat, zda není na místě důvod vazby podle § 67 písmene c) tr řádu, když hrozí, že bude opakovat trestnou činnost.

    To by sedel celej narod, plus kazdej politik:
    http://www.denik.cz/z_domova/video-vychovna-facka-od-kalouska20120206.html

    Ono to nakonec bude preci jen o tom zviditelneni.
  • Víte co mne překvapuje, jak bezostyšně dávají našiubozí rádoby VIP na vědomí národu jak jsou hloupí, ubozí, neschopni cokoliv nového vymyslet a jak se zaštiťují, nebo připodobňují k osobnostemj minulosti co něco dokázali... Třeba tenhkleten pán, copak vymyslel.... páísničky kopíroval, nechci říct kradl od amerických zpěváků, a když už nemá co tak se připodobňuje k legendárními ŽITU. jedině do vymyslel tak je ta 44 i když i to.... . Budiž mu útěchou že není sám..> takových neschopných plagiátorů tu máme habaděj ve všech "uměleckých oboorech...> víte o něčem co by dokázali vymyslet a ne ukrást dávným autorům???? . a jsou jen na ostudu.....
  • Zase nám lžou, nebyl to nůž, byl to rohlík, sice tvrdší, ani se nedivím, vina pekařů a nenadával, pouze jim (bezdomovcům) nabízel onen rohlík, jako pokrm, nevím, proč jej někdo odsuzuje, když se zastává, jako jeden z mála, z umělců, národa, který již tady pomalu chcípá pod vedením ODS, TOP 09 a Lidem, děkuji p. Landovi.
    • Zas ti někdo lže!
  • Vážení,
    co tu tak plameně hájíte Landu, Vám nevadí, že vás nazývá "hovadama".Alespoň jeden člověk se našel, co si nenechá kálet od naší smetánky na hlavu.Jinak ta "44" na jeho čepici a zádech skutečně představuje symboly jednotek SS.Stačí se podívat na to video, i slepí to vidí.Landa to ví a proto tak plameně vystoupil s tím, že se o žádné symboly nejedná.Tam je ta potrefená husa.Je třeba jej za propagaci fašismu poslat taky do Litoměřic.Tam může titulovat spoluvězně "hovadama" jak mu na ten jeho pozdrav odpoví?
    • Jenže on myslí komunisty!! *16* .
    • Běž si to nechat udělat přiblblou sousedkou a tady ty hnoji neunavuj.
      • Ty jsi ale blbá,ty jedna husičko.Nepotřebuješ písemnej návod na to,abys si mohla správně zavázat tkaničku na své levé botě?A mimochodem,ty to umíš udělat líp než ta sousedka?Povídej!

        *1* *1* *1*
  • 1. Vadí mi, že se najednou s křížkem po funuse probírá tato umělecká sebranka, která má na dneším dění lví podíl a zapomíná na svou veřejnou podporu hlavně ODS a jiným pravicovým skupinám. ( viz Dejdar, který dnes říká, že bude volit Zemana )
    2. Strašně také záleží na tom kdo určitou pravdu demonstruje a říká.
    3.Vadí mi když někdo je oblečen jako nácek, ale tvrdí , že nácek není ale káže o pravdě!
    Závěrem jsem netušil, že na Vyšehradě rostou v listopadu houby. Až tam příště půjdu tak si také vezmu nožík , že !
  • Máme u nás krásnou demokracii, že? ( bohužel to je jen další lež )
    Landa je jen další, co otevřel oči a nahlas řekl co si myslí o zločinecké valádě, to je celé.
    Proto, ho pro výstrahu budou popotahovat po soudech, aby si to příště někdo další rozmyslel.
    Bohužel musím konstatovat, že se z nás staly ovečky, co přesně dělají to co chtějí zločinci!!
    Je mi z toho smutno, ale přesto věřím, že se to musí jednou zlomit !! *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit