Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tečka je modrý kozomrd! Kde jste to sebral, že Tečka je rudý. Ten je tak zuřivý pravičák, že z toho dostává záchvaty vzteku.
  • Já jsem známý ksindl Tečka.
  • On kouří především svého řídícího důstojníka.
  • Je to nedávno, ukousl Notovi jedno varle, a Not se s ním kvůli tomu rozešel. Že je Not takový puntičkář. Já bych ale Tečku odhadoval spíš na mladého člověka, absolventa nějakého soukromého vzdělávacího ústavu, něco jako Langrovo CEVRO.
  • Největší masa naštvaných jsou nestraníci, to jen pravicoví blbové tu pindají o komunistech.
  • Možná proto, aby mohli zasáhnout a bude konečně klid. Je to předvoj. Snad si nemyslíš, že ti Rusové, co jsou tady netíhnou k tomu Rusku, a že s ním nespolupracují. A tak to probíhá všude. USRAEL dělá neustále po celém světě jen bor-el , tak možná na ně konečně dojde a sklapne jim. Rusko je nakonec zlikviduje jejich zbraněmi -. tou rádoby demokracií, svobodou, lidskými právy, humanitárním bombardováním, tržní ekonomikou a ti venku jsou jejich předvoj a převodové páky. Dříve pracně vysílali svoje agenty do západních zemí a dnes to jde jako po másle a žádné početní omezení tu není. . .
  • Američané diktují všem a to po celém světě a dokonce i neanglicky mluvícím občanům . Na jakých základech USA vznikly -. tedy na genocidě Indiánů a zabrání jejich země pro sebe, tak stejnými principy se snaží neustále udržet a roztahovat a diktovat celému světu. Indiáni všech kmenů by mohli povídat, kdyby je nevyvraždili ze 100 milionů na pouhé 2 miliony. USA ať drží hubu, už jich většina lidí má dost. V Jugoslávii ukázali, co jsou zač.
  • Prý 300 Kč ale obědnávka je přes liberal shark, víc nevím.
  • Kolik za to ten tečka bere? Za to kouření?
  • tečka je dobrý kuřák per už od mládí, ale teď je lepší protože nemá žuby a nemůže kousnout, toho Nota prý kdysi kousl. *3* *3* *3* *4*
  • Jestli se jedná na Ukrajině o fašisty tak tedy těžko v tomto případě se jedná o Rusy. Tolik k zaslepeným fanatikům, kteří zobají Američanům z ruky ty jejich báchorky. 5 miliard dolarů nainvestovalo jakési USA (nebo někdo jiný z pochybných spolků v USA?) do Ukrajinských spolků. Proč? No to nám předvedli amíci v podpoře teroristických akcí na Majdanu. A k čemu je západ vedl? Názorně předvedli v Kyjevě novodobí Banderovci, ze kterých se vyklubala nynější rádoby vláda na západní Ukrajině. Takže jestli se jedná o teroristy, pak se jedná o státní terorizmus USA o to víc, že pokrytecky okolo sebo šíří ozon lidumilství a demokracie. Rusy jsem v 68 roce považoval za okupanty. Západní soudruzi v čele s "nejvyspělejším státem vesmíru" USA mě po roce 89 přesvědčili, že :
    1. V 68 roce měli komunisté pravdu, co nám o západu říkali.
    2. Proti globálnému terorismu v podání USA s výkonou mocí NATO jsou Rusové z roku 68 nic.
    Američané potvrdili, že jejich historie se s nimi táhne jak červená nit. Od genocidy indiánů mají nakročeno ke genocidě světové.
    Hezky požidovsku ukazují na druhé, aby zastřeli vlastní lumpárny. A těch již napáchali tolik, že již je zakrýt nedokáží. Rusové neinvestovali a nepodporovali fašistické spolky na Ukrajině. Naopak bojují proti nim. Že se to Američanům a jejich satelitům nelíbí? To je jejich problém, ale ať tám nehloupnou hlavu lidem. Za krizi na Ukrajině, nesou plnou vinu USA a jejich patolízalové. Snažit se zastírat to co páchám na Ukrajině tím, že budu poukazovat na Rusy- to je směšné a na úrovni těch, kteří jsou podobných křiváctví schopni a včetně těch, kteří jim tohle věří.
  • Ústečák,klepl hřebík na hlavičku.Důvod se vždy najde, amíci a rusáci mají bohaté zkušenosti
  • Mně už to jedna pomatená běloruska na facebooku napsala. Že už je tady stejně všechno jejich, že tady mají zvláštní poslání a že Češi jsou kolaborantský svi... Byla móc roztomilá.
  • Skoro se to povedlo, kapitalisti co ovládali zbytek světa nasadili obrovský tlak, aby se to nepovedlo! Zatímco komunisté začínali mnohde od nuly a dostali zem na velmi slušnou úroveň (elektřina, kanalizace, zdravotnictví, školství, zemědělství), tak jim rozvinuté kapital.země neustále házely klacky pod nohy, falešnou propagandou navrtávaly mozky mladých lidí, až se jim to povedlo rozvrtat.
    Jak jsi se podílel ty, na rozvrtávání a propagandě? Doba pokročila, lidé prozřeli, a zkus se dnes pochlubit svými zásluhami o nezaměstnanost, bídu, bezdomovectví, bezvýchodnost apod.! Jen to zkus a šeredně dopadneš, to ti garantuji !
  • tobě na ten uhrovitej a ulhanej ksicht *15*
  • Ten fašistický *** Lavrov evidentně nechápe rozdíl mezi občanem RF a rusky mluvícím občanem jiného státu. Navíc jediní, kdo na Ukrajině ohrožují rusky mluvící občany Ukrajiny jsou ruští špioni a diverzanti.
  • Já to vidím jako boj 2 velmocí. Není pravda, že studená válka skončila. To jen demokrat-snílek Gorbačov se shlédl v západní demokracii. Proč taky ne? Vždyť mu nic nechybělo a sytý má na rozdíl od hladového jiné priority, chce také hry! NATO je seskupení spíše útočné než obranné. Německo by nemělo alespoň 100 let zasahovat do světového dění, nakonec se k tomu dobrovolně zavázalo. Vždyť v posledních 150 letech již 3 krát vyvolalo válečné konflikty. A charakter tohoto národa se nemění. Že je nyní demokratické? A jaké bude za 50-100 let? Lehce se najde jedinec, jenž bude chtít napravit křivdy ze 2. sv. války.
    USA a NATO mají zájem o to dostat se co nejblíže k Rusku, podněcovat tam skupiny či skupinky nespokojených a zevnitř rozbít impérium. A nespokojených se najde dost všude, na Východě i Západě. Třeba lidí, kterým se nechce dělat, salonním či hospodským revolucionářům. I na Ukrajině měl na nepokojích v západní části sektoru úlohu Západ. Jen si vzpomeňte, jak nestydatě tam jezdili politici západní, Ashtonová, Fule, a další. Vyzývali bývalou vládu, aby demonstrující a násilníky nesankcionovala. Nyní ukrajinskou prozápadní vládu od toho neodrazují. A nebuďme naivní, že Rusové čekají se založenými rukami. To ve vlastním zájmu ani nemohou! Já si také nepustím lišku do dvora, natož do kurníku.Vážení to je špinavá politika a každý politik, nikoho nevyjímaje je současně egoistický darebák nebo alespoň naiva. Byl jsem kdysi na Ukrajině a neviděl jsem rozdíly mezi lidmi. Tato situace bude mít dalekosáhlejší následky - je zdrojem nenávisti dvou bratrských národů. Hej Slované, Germáni se spojují, vy se mezi sebou perete. A proto "doloj"s takovou demokracií!
  • Tímto příspěvkem jsi se ovšem veřejně a dokonale odhalil - jako primitivní hlupáček. navíc hodně "zvadlej", viď !!! Až t i to dojde, zpytuj sám sebe - pokud ti ovšem vůbec někdy něco dojde, mamlásku nešťastný ... *1*
  • A ty jsi jaký ksindl?
  • Rodina ani soudruzi nejsme, bohudík !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit