Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Politické svinstvo
    Bohužel opět je tu politická objednávka k odstranění nevhodného policejního prezidenta a ovládnutí policie. Smutné na tom všem je, že dnes o profesionálech v policii rozhodují nekompetentní, odborně neschopní bez patřičného vzdělání na ministerstvu vnitra. Účelové hledání důvodu k odstranění se údajně konečně našlo při slovní přestřelce pol. prezidenta s panem Vaňkem. Pro svůj záměr si zosnovatelé opravdu nemohli vybrali lepšího kandidáta s pestrou minulosti a dle potřeby s pozitivním přístupem k pol. stranám.
  • Pryč s Kalouskem, Kubicem, Nečasem, Vondrou, Hegerem, Drábkem, Peake, Dobešem a LIDEM. *16* *16* *16* Jsou to *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Věříme Lessymu a nevěřímeš Kubicemu, Nečasovi a Kalouskovi. *16* *16* *16*
    • opravdu nechápu, jak se někdo může lesyho zastávat... pochybně se dostal do funkce, vrší chybu za chybou a kdyby někoho zabil, stačí mu prohlásit, že bojuje proti korupci... a vždycky se najdou jednodušší individua, co mu bezmezně věří...
  • To ho vyslýchají teda brzo. To si určitě bude pamatovat co říkal.
  • Kdyby prolhaný a lumpácký Nečas považoval Kubiceho za slušného člověka,tak by jej určitě do vlády neprosazoval.Protože by věděl.že slušný člověk by mezi stádo lumpů nezapad.
  • To by bylo,abych tě neuštval. Já tě dostanu, ty půjdeš, to nebudu spát třeba celý týden, ty mě krev pít nebudeš a mým soukmenovcům.Že tě vydírám? To by bylo,abys mi něco dokázal.... No samozřejmě, že když chci psat býti, že si tu hůl najdu a u tebe hodně dlouhou... A že nemám kultivovaný vzhled? To není důležité, já ti dokáži, že i takový boreček tě dožene.
  • livi je nasazená Ruská komunistická špionka, pozor na ni!
  • Mafie!
  • jak jinak jen se najde trochu slušný policajt,který těm grázlům šlápne na kuří oko tak Kubice něj nasadí celé komando a to by v tom byl čert,kdyby i čestný am férový chlap jakým se Lessy jeví se psychicky nezlomil.Politika je všeobecně svinstvo ,ale ta česká má světové prvenství.Příklad:Za trapných 7 melounů do basy a za miliardy + propisku na hrad.
  • už je to tady...jeden trochu poctivý policajt koná jako řádný hospodář dobrých mravů na svém pracovišti a už ho kriminální klika u koryta moci likviduje....
    Myslím, že to byl R.John, kdo jako minstr si prosadil trochu poctivější koně, aby odhadovali korupci... proto opoziční sekta si založila Genrální inspekci, kam si dosadila zase svoje protipólní koně, asi aby tu korupci vrchnosti hlídala a metla pod koberec...a už je to tady....likvidují Lessyho....jedině tresním oznámením se ho mohou zbavit jakožto prezidenta...takže proto trestní oznámení a účelové šetření za pomluvu....jó, na kriminalizaci byli vždy kabrňáci estébáci pod dohledem poradců z KGB.....zdá se, že tenhle systém a režim dodnes platí a funguje??.....dle mého názoru...po převratu jsme zde měli kriminální stát, který se dnes zřejmě mění na stát policejní, neboť kriminálníci již vše proprali a zlegalizovali...a tudíž policejní stát hlídá jejich-svojí bezpečnost a beztrestnost...pod rouškou jakoby legálního šetření, avšak asi skutkově účelové kriminalizace každého, kdo jim šlape na paty ve prospěch národa a vlasti, případně tak na úkor beztrestnosti oligarchie u koryta moci...??....jímá mne z toho hrůza, jak tzv. Nečasova vláda přeměnila stát na sklad použitelného lidského materiálu ve svůj oligarchický prospěch a bohatsví na úkor národa a vlasti...v přirovnání jakožto nacistické ghetto...dle mého názoru....děs a hrůza, kde to skončí...
    • určitá čast lidí jse pořad hraje na bohy....................rozkrást ,vydelat jen pro určité lidi
      střídaní vlády,postů .......................

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit