Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • docela mne zajímá kam až zajdou..aby jej odstranili.....
    • myslím ,že důsledek této záležitosti je pro lid jasný kam systém kohokoliv zlikviduje
      a rozkrádání společneho bych jse mělo od počatku řešit
    • Nějaká "cudná" lepá děva nebo nezletilka se jistě najde.
  • Ty po něm jdou jak slepice po flusu...
  • jak jinak jen se najde trochu slušný policajt,který těm grázlům šlápne na kuří oko tak Kubice něj nasadí celé komando a to by v tom byl čert,kdyby i čestný am férový chlap jakým se Lessy jeví se psychicky nezlomil.Politika je všeobecně svinstvo ,ale ta česká má světové prvenství.Příklad:Za trapných 7 melounů do basy a za miliardy + propisku na hrad.
  • Nevíte někdo čím se proslavil v tomhle ranku ? nějak to nemůžu najít.
    • jen abch jste našel vy sám sebe čím jste jse zde proslavil
  • už je to tady...jeden trochu poctivý policajt koná jako řádný hospodář dobrých mravů na svém pracovišti a už ho kriminální klika u koryta moci likviduje....
    Myslím, že to byl R.John, kdo jako minstr si prosadil trochu poctivější koně, aby odhadovali korupci... proto opoziční sekta si založila Genrální inspekci, kam si dosadila zase svoje protipólní koně, asi aby tu korupci vrchnosti hlídala a metla pod koberec...a už je to tady....likvidují Lessyho....jedině tresním oznámením se ho mohou zbavit jakožto prezidenta...takže proto trestní oznámení a účelové šetření za pomluvu....jó, na kriminalizaci byli vždy kabrňáci estébáci pod dohledem poradců z KGB.....zdá se, že tenhle systém a režim dodnes platí a funguje??.....dle mého názoru...po převratu jsme zde měli kriminální stát, který se dnes zřejmě mění na stát policejní, neboť kriminálníci již vše proprali a zlegalizovali...a tudíž policejní stát hlídá jejich-svojí bezpečnost a beztrestnost...pod rouškou jakoby legálního šetření, avšak asi skutkově účelové kriminalizace každého, kdo jim šlape na paty ve prospěch národa a vlasti, případně tak na úkor beztrestnosti oligarchie u koryta moci...??....jímá mne z toho hrůza, jak tzv. Nečasova vláda přeměnila stát na sklad použitelného lidského materiálu ve svůj oligarchický prospěch a bohatsví na úkor národa a vlasti...v přirovnání jakožto nacistické ghetto...dle mého názoru....děs a hrůza, kde to skončí...
    • určitá čast lidí jse pořad hraje na bohy....................rozkrást ,vydelat jen pro určité lidi
      střídaní vlády,postů .......................
  • Mafie!
  • To ho vyslýchají teda brzo. To si určitě bude pamatovat co říkal.
  • Nečas dobře věděl ,proč si vzal na na místo ministra vnitra Kubicu. Ten když dostane úkol někoho zlikvidovat, tak se s tím vyrovná dokonale. Pomohl zemi od Paroubkovy soc.dem. a teď nás osvobodí od Lessyho, i kdyby mu Klaus fandil sebevíc. Chtělo by to víc takových ministrů a možná že by se věci hnuly.Reformy by procházely jako po másle a nikdo by se neodvážil do toho kecat, jako teď těch pár závistivců, co nepřejí církvi co bylo její dávno, dokonce i před Josefem II.
    • to jse lidi/národ neumí postavit této situaci ?
      Kdo je vlastně Kubice ,Nečas.................Ti ostatní ??!!!
      • Já už stojím. A ty, až se naučíš mateřský jazyk, si můžeš taky stoupnout.
        • To nebude Češka, jestli je to baba...
  • Lessy prohlásil,že na něj dělá Kubice nátlak.Jak chce inspekce zjistit,kdo z nich má pravdu? Tady stojí tvrzení proti tvrzení .
    • mno přece na co máme Nečase????? *1* *1*
    • asociál na MV má vyšší funkci a podporu pravičáků a zlikvidovat toho slušnějšího je vždycky snažší
    • souhlas,ano
      • Nesouhlas, ano.
  • To by bylo,abych tě neuštval. Já tě dostanu, ty půjdeš, to nebudu spát třeba celý týden, ty mě krev pít nebudeš a mým soukmenovcům.Že tě vydírám? To by bylo,abys mi něco dokázal.... No samozřejmě, že když chci psat býti, že si tu hůl najdu a u tebe hodně dlouhou... A že nemám kultivovaný vzhled? To není důležité, já ti dokáži, že i takový boreček tě dožene.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit