Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to jednoduché .Kdo vlastní v ČR media ,ten vnucuje názor.Už Římané to věděli. *3* Každý kdo se nedokáže ani podepsat by neměl mít možnost si vylévat své mindráky formou vulgarismů .
  • Já jsem kozomrd!
  • Vy h.vada nedomrdany vy jste mi vsechny u pr.d.le! Jasny? Tak jsi bezte honit vase ochably curaky a neserte se do diskuze kdyz na to nemate.
    • Jsi se vykutálel z inkubátoru a děláš do kozího sýru......a mektáš chujoviny,tak už zavři tu tvoji nevymáchanou držku a jdi smrdět jinam
    • Nikdy jsem nebyl v žádné straně a politiky řadím mazi slušné a neslušné, jak chováním, tak i činy. Zrovna tak rozlišuji i lidi, to, co tady předvádí NotCSSD, se nedá zařadit vlastně nikam, tolik sprostoty tu může napsat pouze člověk s IQ tak kolem 30. A pokud tento pisatel patří mezi lidi z pravice, potom to o něčem vypovídá.
  • Hmmm, Not CSSD má dnes obzvláště vytříbený slovník ... .-)
  • Nevážení anonymové, skrývající se za označení "redakce". Váš článek je typický výlev demagogie, která bude špinit, ať se děje, co děje. Jsem dobře informován, že prezidentovi se dostalo opravdu vřelého přijetí, což nemůžete strávit. A tak píšete o létajících vajíčkách, vaši nohsledi v Krajských listech o chybějící "nejdůležitější" osobě atd. V čem byl jeden z radních nejdůležitější? A jaká vajíčka vy máte na mysli? Protože vám možná chybí informace, dovoluji si vám sdělit, že první porevoluční vajíčka létala na hlavu Havlovi a Karlovi Vopěnkovi při návštěvě Slovenska. Kchárl to nějak nechápal, tupě stál a mával, možná i zpíval Kté tomof můj, až ho stáhli dolů. Další bylo použito proti Albrightové /tu Havel navrhoval na prezidentku, taktéž Buzkovou!/, pak proti Paroubkovi. Tam to nejspíš prováděla organizovaná lůza, protože pak dostal šutrem Topolánek a hned přestali. Neúspěch té vaší figurky nemůžete strávit a Zeman vám dává okázale najevo, co si o vás myslí.
  • Vřelé přijetí, pan prezident je tam velmi oblíben! *14* *14*
  • Proč naše média pořád tak útočí na Zemana, když Zeman podporuje Izrael?
  • Pan Zeman je lepší president než ti 2 šulíni před ním!!!!!! *14* *14* *14*
    • sám jsi š u l í n dědo a ten shnilej a smradlavej
    • Řekl bych že není lepší, ale je to po puči první prezident, ti před ním byly jen dvě atrapy které si s toho udělaly dojnou krávu a šileně zbohatli.
  • zVážená redakce ti scali, když už není nikdo tak upřímný aby se pod článek podepsal svým jménem a nnikoli jen "redakce", měl by být korektor alespoň natolik soudný aby po pisálkovi opravil gramatické chyby...........i zvědaví ruští turisté. DVĚ Z ŽEN prý přijely na dovolenou do Karlových Varů, a když se DOVĚDĚLI o programu českého prezidenta, přijely si ho do Jáchymova vyfotit..............shoda podmětu a přísudku vám asi nic neříká a nebo o tom nic neví ani paní/slečna učitelka co Vás učila - njn polistopadoví študentíci
    • Tak ty degene bez delat redaktora.Jo-tve vzdelani je pouze VuML...Tak s tim muzes tak delat ZaOralkovi pucfleka...
      • tak na tomto tvém příspěvku se ukázala pravá úroveň tvé inteligence. Tam kde chybí argumenty, tam přicházejí urážky a nadávky.

        O moje vzdělání neměj péči, když už nic tak si po sobě příspěvek minimálně přečtu a chyby opravím. To bohužel dnešní pisálci neumí a wordkorektor není všemocný. K úrovni a spisovnosti různých "NOTu, teček, ANTI, prdících" apod. se raději ani nevyjadřuji. Víš ty vůbec co to byl VUML?
        • VuML,ne VUML blbe.To u je uceni.Spatne ses ucil politruku,kdyz ani nevis kde
          Bil'aku *12*
          • Umíš ty H O V A D O napsat něco slušně, bez vulgárních nadávek??
  • Musi prijit doba,kdy se statotvorna levice odstrihne od tohoto prasivyho komunistickyho smetaka-a jejich senatori na toho vlastizradce podaji zalobu.V zadnem pripade neomlouvejte jeho manzelku-nikoho nezajima,jaky s nim vede postelovy zivot,nicmene se s tim svym chotem rada produciruje-TAKZE JE TEZ VINNA!
    Jedna se o jednoho z nejhorsich prezidentu po valce!
    1.misto Gottwald 2.Zeman 3.Zapotocky 4.Klaus-Pruzinsky 5.Benes 6.Husak 7.Svoboda 8.Novotny 9.Havel
    • Text Vašeho příspěvku Nech se vyšetřit modrý smrade!Další rozkrádání nedovolíme!
      Duku a spol vám necháme, jako věrné kamarády-hyeny.
      • Rudakundo,co jste ukradli,musi byt navraceno.Dobytku hajzlovska-jak k tomu prijdou slusni obcane,porad za vas luzo platit skody?
    • A ve výčtu oblíbenců chybí NOTák.Největší konfident a práskač roku 2014.Taková obyčejná pouliční špína která tady zlostně a bezmocně prská.Protože říct zlomek z toho někde nahlas-už mu jedna přiletí.Nic osobního.Taková pedagogická.Málo tě doma řezali co?
      • Jsi mimo domrdanej dobytku a zkurvysynu z SPOZ,jiz 7 let nejsem ve vlasti,kterou jsi ty prognostiku s dalsimi kumpany zdevastoval.
        Ale obcas do ukradene vlasti litam-tak cca o prazdninach ti dam sanci estebaku mi narezat.
        • Tak konečně ses nám představil. Do ciziny utekli většinou cikáni, proto nepíšeš čárky a háčky, na klávesnici v Anglii totiž nejsou a že se dá na počítači přepnout jazyk ti ještě nikdo neřekl.
        • v který zemi seš že ti tolerujou prasácký vyjadřování
          • V Atlantide picusi
            • Jak to vis zkundyhnise?
              Nejdal si byl ve vedlejsi vsi pripoustet prasnici a chcijej se do zemepisu.
              Z M R D E
            • atlantida neni d e b i l e
    • Pro toho svinaka,jez zde dava minusy:V dnesni dobe by byl nejlepsim prezidentem Novotny-samosebou,ze by nebyl komunista,nebot president ma byt dle Ustavy nadstranicky.
      Pochybuji o tom,ze by jmenoval Mistinovou velvyslankyni a Babise nakym ministrem.Je vseobecne znamo,jak "obdivoval" slovaky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit