Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlodějna ve velkém u praktických lékařů tak v nemocnicích.
  • Zlatí komunisti...nemocný měl vše ZADARMO *14* Co ktomu dodat kapitalisti jsou magoři,ale stejně natáhnou brka a zlatáky tu nechaj *12*
  • Levice si mne ruce... Ale když Ústavní soud smetl se stolu jejich výpady proti církevním restitucím, tak to si ruce nemnula. Levice je neštěstí této země. Jen aby už národ začal myslet mozkem... Ústavní soud je jeden a právo a spravedlnost taky. To asi levice nikdy nepochopí.Péče o nemocné je taky mimo jiné věcí etiky a morálky, pohledu na člověka jako na člověka. To zase nepochopí jiní. Co všechno ještě nechápeme?
  • Nechci ležet v nemocnici za 60kč vedle cikána, za kterého to platí sociálka. Chci mít luxus, neboť mám na to nárok i právo, neboť jsem lepší člověk.
    • Seš stejný h o v ň o jako ten cikán... *2*
    • Pane Bohaty,v nemoci a umirani jste stejny jako Cikan/nemusim je/.Chcete-li privatni peci,
      zvolte si kliniku pro VIP a cizince.Vase ego a konto bude spokojene.Pak budete "LEPSI CLOVEK". *8*
  • Autor článku Jakub Konečený je dement, když napíše, že levice si mne ruce, že ÜS rozhodl ... Kdyby ten hlupák Konečenej nahlédl do ústavy, tak by takovýhle zhovad*ny nenapsal
    • ...přesně.
      Nadstandarty vymyslela protiústavně pravicová cháska v čele s dr. mengelem - hegerem a některými z modrého ptactva.
      ÚS zrušil tuto sviňárnu přesně, neb každý máme nárok na zdravotní péči podle svého zdravotního stavu a ne podle stavu konta v bance.
      Udělat zboží ze zdraví, vzdělání, bydlení, to umí jen pravicová sebranka.
    • Pišto, už tě to zase chytá?
  • Když nedokázali k reformě zdravotnictví za své 8 leté vlády a slibu ve třech volebních programech a dvou vládních programech refíormu začít,tak musí dokázat,že dodržují sliby a budou vše co dokáže druhý ničit. Bourat,krást a podvádět tožt plný program levice a pak hodně kecat.
    • blbečku táhni s ODS a už se nevracej
  • Chcete platit a kdo vám vtom brání.Opravdu bohatí se jezdí léčit do zahraničí a vy ostatní tu máte soukromé kliniky tak o co vám jde???
    • opravdu bohatí jezdí ze zahraničí k nám.Znám případy,že si třeba zuby nechávají dělat
      v česku,i když za to zaplatí,pořád je to vyjde levněji než v usa.
      • To je pravda, ve Swedsku bych za zuby zaplatil 255 000 v přepočtu na české koruny,jel jsem do Strakonic a za nový porcelán přes celou hubu mě v roce 2003 přišel na necelých 65tis. *3*
  • Acylpyriny sice platit nebudeme ale na operaci srdce, mozku nebo ledvin si počkáme - pokud se dočkáme *3* *3* *3*
  • Postavot kolem budovy plot se strážnými věžemi a nebudou je ani nikam převážet. Nebo je poslat na Mírov, tam se o ně vězni postarají.
    • Nějak mně vypadlo:..postavit kolem budovy vlády plot....
  • Přivítali to ČSSD a KSČM, které hájí zájmy lidí této země a ne koryta nenažranců. Ale HLAVNĚ to přivítali poctiví lidé této země. S novým prezidentem se "ledy hnuly". Korupčníci se oprávněně třesou. Dojde i na ně a právo bude právem jako ve Švýcarsku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit