Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak a ještě přestaňte hrát divadla a zatrhněte tipec nadějím pravice na třetí pokus o složení vlády. Jinak to samý co stojí dále se bude týkat i vás:
    Ta nanicovatá pakáž pro ty svý korýtka už přemýšlí o protiprezidentské změně ústavy. To už ale fakt budeme muset nahrnout se do ulic k parlamentu a dát jim pořádně za vyučenou. Když už mají tolik strachu z presidentského systému, i když nám nemusí až tolik vadit, pomožme jim a zachraňme demokracii v Čechách. Pojďme k parlamentu, až bude hlasovat o důvěře úřednické vlády. Pojďme a donuťme je důvěru odhlasovat. A když to neudělají, dejme jim do držky za všechno to jejich lhaní a pokrytectví. Za všechny ty jejich podrazy a lumpárny. A prezident jako vrchní velitel ozbrojených složek zajistí, aby se proti nám nezasahovalo. To může být ještě mela. Dáme jim za všechno, co udělali, to co si zaslouží, svoloči proradný! Když mohli schvalovat důvěru vládě krajně nevěrohodné, dokonce za pomoci odsouzeného zločince, můžou pro jednou zcela výjimečně po prvé, dle svého poslaneckého slibu a nejlepšího vědomí a svědomí, dát důvěru vládě úřednické. Donuťme je! Přinuťme je!
    • Souhlas s příspěvkem.Při koukání na veřejně právní televizi se ze mě stane rasista.Doufám,že Rusnok kopne toho izraelitu do pr.Pokud by měl být ministrem financí tak je konec s touto republikou.Člověk,který není schopen ekonomicky si uhlídat kampań na presidenta nemůže nikdy být ministrem financí.Začíná mě dráždit jeho vyjádření plné velkohubosti a sebevědomí i když nechápu na co.Sluneční elektrárny je ukázka blbosti.když jsem tady proti této hlouposti brojil tak jsem byl mazán.Doufám,že ho Zeman neschválí,protože jeho charakter je na nule.Pokud stále dluží nějaké peníze tak si myslím,že si nahrabal dost ve světě.Roční plat 7mil.Kč je částka,kterou daleko schopnější lidi nemají.
  • Myslím si, že nejenom levice, ale i pravice. Hoeger je lotr.
    • Souhlas,je to lotr--chce,abychom i ten acylpirin platili-co je to za blbost,vždyt za to by bylo kolik piv
      • Já to na pivo nepřevádím, jsou i jiné důležitosti.
        • Ovšem souhlasím také, že Hoeger je lotr a kámoš Kalouska.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit