Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Většinu obyvatel ČR prozměnu likviduje laciný plyn který je na cenách z roku 2003 tedy 9,5 kč za m3. Ne jako loni za 16,80 *1* *1* *1* *1*

    Jesli ono by nebylo od věci kouknout se do vlastního talíře a nečumět do cizího. *16* *16*
  • generál Pavel tady zase bolševikům zvednul mandle *1* *2* *1* *2*
    • myslíš taťku šmoulu s kašpárkem?
      http://www.imagehosting.cz/?v=jklblb.jpg
  • Rudej imbecil Červenáček tu o5 ventiluje svoji debilitu, cháchá!!!
    YEAH !!!
    • nevšímej si ho, pražská kavárna jen trošku provokuje *3*
      • dík, chceš se líbat ?? *14*
        • můžeš mi políbit zadel *12* *16* *12* *16*
        • ne promiň mám ženu a děti
          • jsem Novorosijec *10*
            • Chceme-li zničit národ, musíme nejprve zničit jeho morálku a padne nám do klína jako zralé ovoce.Užitečni idioti se poperou, aby nám dodali i provaz, na kterém je poté pověsíme.Jsme antivlastenci. *12* *16*
  • dorazil král bolševiků, Lery rudý tapetář, volejte mu třikrát sláva, hip,hip hurá
    • Ale,ale kluci. Co vás tak rozčiluje? Vy neunesete názor odlišný od vás? Na tom je založena diskuze. Nejsem rudý tapetář, pouze přeposílám názory na věc z druhé strany. A i kdybych rudý byl, jako,že nejsem, je to moje věc a nikoliv vaše. Taky vás neurážím.
      • Je to jen jeden multinickovej pračůrák!!!
      • nevšímejte si jich paní Hnízdová *3*
    • taky mě vytáčí *10*
      • mě ne, je to král komiků, místní rudej šášula *15*
  • NATO neustále Rusku vyhrožuje a svá vojska přibližuje co nejblíž k Ruským hranicím. Takže válečné napětí eskaluje. A NATO se má asi čeho obávat.
    Do bojové sestavy byly zařazeny raketonosné čluny Serpuchov a Zelené údolí, které mají ve výzbroji křídlaté rakety Kalibr-NK (s dosahem až 3 tisíce km). Podobnou výzbroj mají nové dieselelektrické ponorky flotily Novorossijsk a Rostov na Donu.Vysoká účinnost těchto raket byla prokázána během bombardování pozic bojovníků Islámského státu v Sýrii. Musel ji ocenit i Pentagon: ve zprávě velení námořní rozvědky Spojených států (Office of Naval Intelligence – ONI) se uvádí, že trend Ruska umísťovat rakety dlouhého doletu na malá plavidla „představuje pro vojenské námořnictvo USA a jejich spojenců nové problémy“.Další problém pro NATO představuje ruské vojenské letectvo. Podle informací tiskového oddělení Jižního vojenského okruhu jsou nyní letecké pluky dislokované v Rostovské oblasti a na Kubáni doplňovány moderními bojovými letouny (stíhacími letadly a stíhacími bombardéry) Su-30SM, Su-24M, Su-34 – a také bitevníky SU-25SM, vojenskými vrtulníky Mi-8AMTŠ Terminátor (u nás známými pod exportním označením Mi-171Š; pozn. překl.), bitevními vrtulníky Mi-28N Noční lovec a Mi-35 Krokodýl. No a to je pouze reakce na rozpínavost NATO.
  • To :Já
    Na které straně stojí Pavel? Na straně NATO. Co má dělat Rusko?
    Moskva se obává konfliktu v Černém moři a připravuje odpověď na plány NATO.Rusko v roce 2016 upevní svoji vojenskou sílu nejen na západním směru, v Arktidě a na Dálném východě. Nová vojenská infrastruktura vznikne a značné množství moderních zbraní bude nasazeno v oblasti Černého moře a Kavkazu.Jak je zřejmé, jsou tato zadání vyvolána posilováním moci NATO a ukrajinskými vojenskými plány v těchto oblastech. Jak známo, v roce 2015 byly válečné lodě USA, Kanady, Francie a dalších zemí NATO na principu rotace přítomny v Černém moři téměř neustále. Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg opakovaně zdůraznil, že „posílení sil rychlé reakce a zvýšení jejich přítomnosti v oblasti je reakcí na ruské aktivity na Ukrajině a v Gruzii“.Před dvěma dny se na internetových stránkách rumunské vlády objevil dokument, v němž se uvádí, že vojenské úřady této země zahájí dialog s partnery v NATO týkající se zřízení spojenecké flotily v Černém moři. Součástí nové flotily mohou být lodě válečného námořnictva USA,Turecka, Německa a Itálie. Co mají tedy Rusové dělat?
    • Co mají Rusové dělat? Vzdělávat se, pracovat, zvelebovat svou zemi. Jenomže ta líná fašistická pakáž dává přednost loupeživým nájezdům a zotročování jiných.
      • https://mail.centrum.cz/download.php?msg_id=000000009ced0001500801d74085&idx=5&filename=TRANSSIB.pps&r=77.82435317058116
  • V rámci pojmosloví nejde o "bojovníky", ale jen a pouze vraždící teroristy!
  • Generál Pavel: Rusko je pro nás největší riziko, ne uprchlíci. Putin nikdy nespí

    http://nazory.aktualne.cz/komentare/general-pavel-rusko-je-pro-nas-nejvetsi-riziko-ne-uprchlici/r~09062082c02911e593630025900fea04/
    • generál pavel šedivák,je největší zrůda,jakou jsme kdy v armádě měli,je to zrádce
    • Kdysi býval normální. Peníze kazí karakter.
      • ano ještě nedávno pan generál hovořil jinak.pravděpodobně ho už někdo přeškolil že svobodně se v NATO vyjadřovat nemůže.
      • máte pravdu pane Tiradore, všichni kdo jsou proti Putinovi jsou bezcharakterní, to dá rozum
        • Pane (paní. slečno...) Rybano, peníze kazí karakter a moc rovněž. Tento pan generál sloužil oddaně "straně"a byl člen KSČ a nyní se může přetrhnout, aby posloužil svým tehdejším úhlavním nepřátelům. Vlstně zradil vše i sebe. Takže tento světonázorový veletoč mi vadí, vám ne? Tito vzácní charakterové totiž poslouží vždy tomu, kdo je u moci a dobře platí. Pokud to tady převezmou třeba Marťani, bude sloužit Marťanům. Putin s tím vůbec nesouvisí... *8*
  • Platí to i pro fašistu Putina.
  • Tak už i zločinecká organizace Islámský stát se stává rozpočtově odpovědnější. Kalouskovy rozpočtově odpovědné ideje zabírají i u zločinného spolčení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit