Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to k plačí,jsem z Ostravy a 41 let pracoval na směny v jednom velkém hutním podniku.Pro snížování stavy nam byl nabidnut odchod s nějakým odstupným.Do důchodu mi scházi ještě dva roky a na úřadu práce ani v nabídkách nemáte šanci v tomto věku práci sehnat,nevím proč,ale nemám prý nárok ani na příspěvek na bydlení,či v hmotné nouzi,ač již půl roku je bez práce manželka.Proč u Romu jde vše a u lidí,kteří se 41 let potili u žhavého železa nejde nic.Je to opravdu ostuda pro tento stát,jak se stará o lidi/nemyslím cikány,ti mají vše zadarmo/
    • Je to tak. A někdo dostává odměny ve výši, které nemá těžce pracující člověk ani za několik let práce.
      • Ano proti sebrance z ODS převážně převlečených komunistů po 89 jsem tady brojil ,protože to byla ODS,kdo nás házel na dlažbu,kdy v okolních státech skupina starších lidí /měl jsem tetu v Rakousku/měla zajištěno důstojné stáří zájezdy,výlety,stravování,ale nechytil se tam toho skot jako u nás.Volíme komunisty.Musíme zastavit pokřivení charakterů a lokajství tak zakořeněné v tomto národě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit