Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Varuj se postižených. Někdo říká jako přísloví a já to doplňuji ..VARUJ SE JEJICH DOPROVODŮ|".

  • je mne jasné že jeden ksindl chce nahradit druhého ksindla,zažila jsem něco  co se nedá ani vypovědět jak chlap na vozíku srazil malé děcko a jěšte se rozlítil na matku děcka,měla jsem chut toho zmetka pokrouceného odtlačit pod nakladák...

     Krása nebo  Chlouba pán buch ví co dělá  a komu.......................

  • Evidentně lidé s postižením mají víc rozumu než kdejakej sluníčkovej rádoby intelektuál😎

    • Sluníčkáři by měli vzít lopaty a už konečně alespon jednou za život udělat něco hodnotného.Jen magor se nechá ovlivnit kýmkoliv a čímkoliv.Bohužel je spousta lidí bez názoru a jen papouškují myšlenky jiných a tváří se důležitě-pitomci.

      • SLUNÍČA NEJSOU MODRÉ KOŠILE. JEN LEMPLI.

  • Tenhle článek mne utvrzuje v tom ze SPD bude dobra volba!!!

    • gaheris

      Správně!

  • Co chce Bican tímto článkem říci?Že snad tělesně postižení jsou mentálně zaostalejší?Mají volební právo jako ostatní a tečka.Mohou stejně jako ostatní volit koho chtějí.KSČM ,ČSSD atd má také své voliče což je pro některé také nepochopitelné a nikdo se tomu nediví.Bican zase žvaní jako vždy.Jeho komentář je jako vždy na objednávku.Je to trouba.KRÁSA má jen jeden hlas pokud jsem si všiml.Bican je Bican.Tady už snad každý ovlivnuje každého a volič je blbec a čeká až mu někdo něco nakuká.

  • KIMCID

    Mě se líbí že většinou o rozdělné či rozdělované společnosti hovoří jen sluníčkáři.

    Z druhé strany jsem to nikdy neslyšel.

  • No jsem už dost starej,neměl bych se do něčeho plést ale pana Krásu nemohu ani cejtit.Mám od dětství stejnou chorobu jako on ale při jednom jeho vystoupení v Janskych Lázních,v malém kulturním sále,jsem se málem neudrže a srazi ho z podia.

  • Takže proti Okamurovi byli nasazeni i aktivisté z řad tělesně postižených? V čem je SPD asociální, ale konkretně!

    • MĚ BY ZAJÍMALO PROČ NĚKOMU VADÍ ČLOVĚK CO PROPAGUJE OCHRANU VČETNĚ POSTIŽENÝCH.PROTI BLÁZNŮM TYPU HITLER,NEBO ISLÁM.

  • no Krása je v politice známé jméno,vozíčkář,to souhlasí,ale ksicht je jiný,tenhle Krása vypadá jako syn toho Krásy z 90.let.To je furt ten samej?

    • Xist jiný být musí, podle popisu pod obrázkem je to Karel Chlouba, aktivista na způsob těch ostatních.



  • Být postižený na těle je celoživotní trauma. Ale je to nic proti postižení na duchu, jako v tomto případě. Kombinace onou postižení často vytvoří kreaturu.

    • NEJHORŠÍ JE DOPROVOD POSTIŽENÝCH - OKRÁDÁ JE,KRADE,CHLASTÁ,NAPADÁ,URÁŽÍ ,JE VULGÁRNÍ..........NAPŘÍKLAD JEHOVA SEKTA,VOZÍČKÁŘI  A DEMENTNÍ KLIENTI S KROMĚŘÍŽE A TA JEJCH DOZORYNĚ V ČERNÝCH BRÝLÍCH,ŽIDOVKA S BRNA, SE SVITOU 15 FAKANŮ .........NEBO HODONÍN U KUNŠTÁTU.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit