Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Na to že jste slepý vás litovat nebudu,nezasloužíte si to za ty keci.To vás pusa nebolí,něco takového vypustit ?Stát stále postiženým ubírá,budou muset být zavřený,protože na as.pomoc nebude.Rádi by pracovali,kde a pro koho?Nikdo o ně nestojí.Každý chce efektivního zaměstnance a nejradši aby pracoval za dva za tři.Vy sedite někde a kecáte,jen proto že máte štěstí anebo konexe.Samotka velikost pokoje,
  bez pomoci a bez nicnedělání ,neužitečnosti je pro postižené trest a kdo to nezažije ,tak at radši drží HUBU
 • Nechápu, proč Vaše názory píšete sem. Tady to nikdo z těch pupíků číst nebude, napiš te to do parlamentu na tuto adresu: posta@psp.cz, sem to má smysl psát připomínky.
 • Titulek je sprostota, ale většina diskutujících nepochopila, co chce pan Pešák říci. Říká zcela jednoznačně, že díky špatným zákonům se uměle zvyšuje závislost postižených na státní byrokracii a rozpočtu. S tím nelze, než souhlasit. Zákony tu většinou navrhují asociálové a hlupáci... To, že staří invalidé nebo těžce zdravotně postižení závilsí na společnosti budou nezpochybňuje.
 • Pane senátore, vy jste nejen slepý, příroda vám toho pravděpodobně nenadělila více, takže i rozum chybí. Takže jste se nacpal politiky, tam to přece sype a na ostatních postižených vám nejen nezáleží, ale ještě proti nim vystupuje svými nerozumnými příspěvky. Hanba vám. Přeji vám, aby jste jako asociál skončil v senátu a stal se obyčejným postiženým člověkem bez příplatků, což přejete ostatním postiženým.
  • Myslím, že výrok pana senátora byl špatně pochopen. Vpodstatě má pravdu v tom, že tenhle stát vlastně vylučuje postižené ze života. Dříve se postižení v rámci svých schopností a možností realizovali v různých spolcích a METÁCH a byli vpdstatě plnoprávnými občany a uznávanými okolím. A mnohdy byli pro společnost užitečnější, než někteří zdraví. A v tom to je. Ta seberealizace jim určitě učinila život plnější a spokojenější.....
 • Stát vysávají především oni svými zákony a státními úředníky s platy které neidpovídají výkonům a proto máme dluh který se snaží přenést na občany.
 • Taky se mi jeví, že ten pán je mimo mísu.Jako Senátor má jiný příjem, než já důchodkyně s příjmem pod hranicí chudoby. Mé mamince, o kterou pečuji, sebrali ten 2000,-Kč příspěvek a hned je podle pana senátora zdravá. Ale kdyby se se mnou něco stalo, nezaplatila by si z těch nynějších 800 Kč nikoho. Takto z postižených udělal systém zdravé jedince a ani se nikdo nezačervenal. Z údajů pro Svět.zdrav.organizaci z r. 2004 je uvedeno, že postižených v našem malém státě ubývá. Tehdy jich bylo 1,2mil. občanů. No a dnes je jich méně. A jak jednoduše se to dá udělat, že? Člověk by řekl, že vyléčit těžce postiženého občana dá hodně práce, ale kdepak! Je to hned! A co lidí předtím zapíralo, že něco umí, že? Dostali to z nich! Jsme přece národ simulantů, říkalo se ve Švejkovi.
 • Neví, o čem mluví. Jsem poloslepý, se stomií, je mi 78, mám cukrovku, dnu, hypertenzi, jsem z 80% hluchý. Když jsem byl u komise pro přiznání nemohoucnosti, tak mi scházelo 5 z 12 potřebných bodů. Tak stát nevysávám, i když mám podprůměrný důchod.
  To se to mluví, když má senátorský plat.
 • není on, tedy čistě náhodou, z ODS? To by vše vysvětlovalo......
 • Opravdu hanebné, že právě postižený člověk (pokud to tak opravdu řekl) se takhle vyjádřil. I můj manžel má část. invalidní důchod 5200,-Kč. K tomu si vydělá na plný prac. úvazek u bezp. agentury cca 8500,- (denní a noční 12-ti hodinové směny). Možná pan senátor mluvil o lidech s jeho příjmem, kteří se nestydí pobírat dávky od státu, ale obyčejní lidé s příjmem velmi hluboko pod průměrnou mzdou si určitě nepřipadají jako pijavice. A znám i případy mladých lidí, kteří kvůli zdravotnímu postižení práci vůbec neseženou - z čeho ti pak mají žít ???
 • ne všechny postiženi jsou takovi nekteřy se snažijou zlepšovat to je jak s pracou komu se nechce pracovat tak pracovat nebudou a taky berou penize od statu zanic a postiženi za to nemužou ale zase tolik neberou aby mohly absolvovat tolik rehabilitaci aby se zlepšovaly hiprehabilitace biofedback plavani individualne cvičeni atd podle toho kdo co potřebuje a neni vše na jednom miste ale musi se za tim jet i do jineho okresu to taky stoji penize a musi to bit pravidelne aby to mnelo učinek efekt *9* *9* *9*
  • zato človek nemuže to si neudela sam to postižení i kdyby chtely pracovat tak nemaji kam nastoupit nebo je nechcou jsou diskriminovaní A TAKY BI CHTELY PRACOVAT

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit