Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo může za demokracii v ČSSR???
    1) Michail Gorbačov (Perestrojkou)
    2) lid DDR, který jako první masově začal utíkat přes Maďarsko do Rakouska a přeskakoval plot Velvyslanectví SRN v Praze (též díky toleranci příslušníků VB) a následně přelézání Berlínské zdi
    (v té době spousta čechů statečně vykrádala odstavené Trabanty a Wartburgy v Praze s cedulkou DDR)
    3) pohraničníci MLR kteří enderáky nechali masově utíkat do Rakouska
    4) a tak trošku 40ti letí "studenti" kteří se probrali až 17.11.1989

    Do té doby si chartisti, polská solidarita a jim podobni ani neškrtli :-(
    A proč ho vezou na lafetě, když rozbil zbrojařský průmysl? To se vůbec nehodí!!
    Měl by být vezen v Mercedesu!!!
    • Kdo mě nebyl představen toho neznám! Kdo je to ten Havel? *6*
  • Václav Havel byl jednou z hlavních osobností přeměny státu.
    Bohužel to co jsme všichni cítili z jeho vyjádření , není nadále
    uplatňováno . Pravda a láska v našem státě nevítězí..
  • no víte je to děs, že nás na pohřeb co nejsrdečněji zvou... ach ti komedianti
  • Já osobně netruchlim vůbec, nemam proč. A nikoho sem truchlit neviděl.Určitě bych truchlil, kdyby mi zemřel někdo z mé rodiny. Já spíš truchlim nad tím, co nás čeká příští rok. A to je horší, neš smrt bývalého státníka. Kdo ten jeho pohřeb zaplatí, proč to máme platit z našich daní, ať si to zaplatí Dáša. Pořád se brečí, že nejsou peníze a teť ten pohřeb zaplatíme mi daňoví poplatníci? Za mě taky nikdo nedá ani korunu aš zaklepu brkama.
    • Šel bych raději oslavovat a také půjdu, žádný smutek, za mnou smutnit Havel také nebude!
      Bylo mu jedno kdo a kde má problémy, staral se o své.
      Když byl takový bůh, proč si nechal, jak popisuje starší článek ty své pravomoce za dob panování?
      Nebyl ani polityk ani umělec a ani odborník, jen opilec a nechal se západem tahat za nitky, nebo to pletu?
  • Průměrný věk dožití u muže v české republice je 71 let čili Havel tuto hranici překročil a většina z nás se 75 let nedožije proto ten tyátr kolem jeho úmrtí je zbytečný.Havlovy zásluhy o pseudodemokracií nastolenou v čechách vnímá každý jinak.Polistopadoví pofiderní zbohatlíci ho zbožňují jelikož jsou za vodou oni i jejich potomci a nemusejí dle nastolené pseudodemokracie prokazovat jak k majetkům přišli..Zeptejte se ale třeba nezaměstnaných mužů kteří marně shánějí práci a sociálka jim nedá ani korunu , jaká je to pro ně potupa když je musí živit ze zákona manželka či přestárlí rodiče ze starobního důchodu co si o této tak opěvované Havlovské demokracií myslí.Pošle vás do ř.i.t.i.
    • Berte, z které centrály svůj příspěvek píšete? Jen tak mimochodem, šéf vám dal vám špatné informace, zbohatlíci zbožňují Václava Klause, Václavu Havlovi nemůžou přijít na jméno.
  • Naši novináři si zřejmě našli v archívech články z 14. března r. 1953 (zemřel K.G.)a pouze změnili jména zemřelých. Současná hysterie kolem smrti Václava Havla mně totiž velmi připomíná masáž, kterou národ prošel po smrti našich nebo sovětských komunistických vůdců. Takovouto výrobu kultu osobnosti jsem již dlouho nezažil. Nu v něčem se režim vůbec nemění. Ještě by bezpečnost měla sledovat občany a kdo nebude projevovat dostatečně hluboký smutek, měl by příslušné komisi podat vysvětlení. Ovšem největší pokrytci jsou jako obvykle politici, kteří se k úmrtí V.H. vyjadřují s chvějícím se hlasem a divže se nerozpláčí. Jak dojemné. Přitom mu spousta z nich nemohla přijít na jméno. Takže nechme smutek jeho rodině a nejbližším, vždyť asi ani on by si nepřál, aby se kolem jeho smrti strhla takováhle fraška.í
  • Bohatí mohou žvatlat veřejně, my jen jako anonim, i když, při dnešní demokracii je to pofidérní
  • jděte už do háje s Havlem a celým tímto tyjátrem. Zdá se že nemáte na hospodu a tak místo klábosení u piva mlátíte do klábosnice ...Je před svátkama a bylo starým dobrým zvykem, že před svátkama vysmejčili všechny kouty, vymalovali barák nebo kvartýr, pořádně vyklepali koberce , ne jen přešoustnout vysavačem... pomohli s donešením velkých nákupů, zajistili pití. Vždyť tím hle jen zvyšujete přijmy právě těch psavců co je kritizujete..... nebo nevíte, že mají počitadla na návštěvnost....
    • Že nebyli tak aktivní u infa o irské revoluci
    • Teď jsem se obul do čt, protože jim to nehodlám z poplatků financovat aby mi vyplachovali mozek mím dětem
  • Někteří měli V.Havla rádi, někteří ho neměli rádi, většině, která má dnes jiné starosti, byl lhostejný. Díky kuriozní propagandistické masáži V.Havla již nemá ráda i ta většina. Publicisté díky!
  • Pro bsm,pokud je ti z příspěvků mdlo doporučuji napít se studené vody možná to přejde.
    • Vaše starost berte o můj pitný režim je dojemná. Přeji příjemný zbytek pracovní doby a pochvalu od nadřízených.
      • Ještě trochu přidat na BDSM a máš v traktu i něco jiného
        • Přeji brzké zvýšení platu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit