Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šel bych raději oslavovat a také půjdu, žádný smutek, za mnou smutnit Havel také nebude!
    Bylo mu jedno kdo a kde má problémy, staral se o své.
    Když byl takový bůh, proč si nechal, jak popisuje starší článek ty své pravomoce za dob panování?
    Nebyl ani polityk ani umělec a ani odborník, jen opilec a nechal se západem tahat za nitky, nebo to pletu?
  • Inteligente. Pojdme se tak sejít a všichni, vyříkejme si to! Franta
  • Já nejsem čech, já jsem kocour. *2*
  • To je už tzv. "vydržené". *13*
  • Kdo mě nebyl představen toho neznám! Kdo je to ten Havel? *6*
  • Kdo může za demokracii v ČSSR???
    1) Michail Gorbačov (Perestrojkou)
    2) lid DDR, který jako první masově začal utíkat přes Maďarsko do Rakouska a přeskakoval plot Velvyslanectví SRN v Praze (též díky toleranci příslušníků VB) a následně přelézání Berlínské zdi
    (v té době spousta čechů statečně vykrádala odstavené Trabanty a Wartburgy v Praze s cedulkou DDR)
    3) pohraničníci MLR kteří enderáky nechali masově utíkat do Rakouska
    4) a tak trošku 40ti letí "studenti" kteří se probrali až 17.11.1989

    Do té doby si chartisti, polská solidarita a jim podobni ani neškrtli :-(
    A proč ho vezou na lafetě, když rozbil zbrojařský průmysl? To se vůbec nehodí!!
    Měl by být vezen v Mercedesu!!!
  • Václav Havel byl jednou z hlavních osobností přeměny státu.
    Bohužel to co jsme všichni cítili z jeho vyjádření , není nadále
    uplatňováno . Pravda a láska v našem státě nevítězí..
  • Zjímavé by bylo vědět, z kterého území píšete. Váš slovosled místy připomíná ruštinu. Já ji měl ještě ve škole povinnou.
  • Přeji brzké zvýšení platu.
  • Berte, z které centrály svůj příspěvek píšete? Jen tak mimochodem, šéf vám dal vám špatné informace, zbohatlíci zbožňují Václava Klause, Václavu Havlovi nemůžou přijít na jméno.
  • Snad tam chodí za peníze
  • Pane Tomášku za svůj názor dnes sedět nepůjdete, ale mohl by jste třeba spáchat sebevraždu nebo být obětí trestného činu
  • Ano. Tak chutná moc. *16*
  • Budete se divit, ale v této republice existuje organisace, která podle vašich diskuzních příspěvků vyhodnocuje náladu mezi lidem.A představte si, že nechávají podle toho upravit i televizní programy.
  • no víte je to děs, že nás na pohřeb co nejsrdečněji zvou... ach ti komedianti
  • Omyl Františku pan Havel jezdil v Renaultu 21, to byl tehdy modení vůz celkem měl tři a všechny nové. Vždy jako dar přátel. A nechlastal, protože koňak, whisky, bbourbon se nechlastají ale pijí. a také kouřil jen zahraniční cigarety, ten český tabák mu jaksi nevoněl. Prostě a jednoduše pan Havel ač bohém byl nóbl člověk, a proto je tolik oplakáván
  • jistě, novodobí estébáci sledují a zaznamenávají... dokonce i tady.. copak jste si nevšimli, že když ťuknete i na líbí/nelíbí... vyrazí že už jste ... dříve.. takže už mají naše IP adresy a ... ále co.
  • Blbost na n-tou, nikdy nic takového nabylo, tak si nevymýšlej. Já tu dobu zažil celou a ty zřejmě ne, protože to není pravda. Nebo mi vyjmenuj někoho, kdo byl zavřený kvůli tomu, že nestál v pozoru při internacionále. To by tu muselo žít minimálně 5 milionů STBáků...
  • Já osobně netruchlim vůbec, nemam proč. A nikoho sem truchlit neviděl.Určitě bych truchlil, kdyby mi zemřel někdo z mé rodiny. Já spíš truchlim nad tím, co nás čeká příští rok. A to je horší, neš smrt bývalého státníka. Kdo ten jeho pohřeb zaplatí, proč to máme platit z našich daní, ať si to zaplatí Dáša. Pořád se brečí, že nejsou peníze a teť ten pohřeb zaplatíme mi daňoví poplatníci? Za mě taky nikdo nedá ani korunu aš zaklepu brkama.
  • Pod tohle se klidně podepíši!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit