Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neházej vše na Pražáky. Všichni nejsou stejní.
  • No je mi z Vás na blití pane Křížko, víte kolik denně zemře lidí jen díky tomu, že měli prac. elán a jen díky takovým, jako byla tato zrůda Havel, přišli ne svoji vinnou o práci, o ideály a o manželství, děti, rodiny apod., tak nekecejte, jistě jste z ODS a nebo z jiné zlodějské strany a máte nakradeno jen díky tomuto dacanoci, vám jistě nákup na vánoce neděklá problémy, ale matkém dělá problémy už jen to, jak zaplatit svým dětem jídlo ve škole, krásné, kam jsme to dopracovali s tímto zlodějem, ...
  • No je mi z Vás na blití, po tom co jsem si tu přečetl. Pokud nemáte co žrát, můžete si za to sami a to je těžší si sám přiznat, než někoho obvinit. Pan Havel zemřel a je úplně jedno co si myslí ubohý český človíček. Tento člověk pro nás znamenal a bude dál znamenat mnoho a je jedno jak ho soudíte.
  • Lidi,proboha,vzpamatujte se,zemřel člověk.Na posouzení bude čas jindy,teď ne,teď ne.Trochu piety a slušnosti,prosím.
  • Nevolej .... , zavol raději psychiatrii a nech se zjistit, ono jak se říká, na každé prace se vaří voda, no a na jedno se již dovařila, ....
  • Pane Bože............ kde je lidská úcta? Co to tady melete za ubohosti!!!!!?
  • ... já bych mu tak tak akorát nasr-l, pořádně.
  • Zemřel president - cestovatel, který nechal svůj národ, když tu byly živelné katastrofy na holičkách a raději si užíval na dovolených nebo na cestách, kde dostával ze slušnosti jednu cenu a vyznamenání za druhým. V cozině také ztrávil více času než na Hradě nebo v nemocnicích, kde měl nadstandartní péči o které se mnohým jenom zdá. A už ho tam vezou, tou starou stezkou, kudy se vracíval s ..... A přes veškerou péči celých lékařských týmu, kterým byl po celý život obklopen vidíte sami, jak budete vypadat, až v tom věku budete teprve odcházet do důchodu. Jen si spořte na důchody a peníze a možná to budou miliony /za těch 30 let/ si budou užívat ne vy - ale majitelé fondů, který s tím majetkem budou hospodařit a z něho žít.
  • Nevím, jak chápe toto umrtí žena ve věku 35 let, dvě děti, manžel bez práce a exekutor za dveřmi, ta si může pouze říci, že tento člověk, pan Havel, byl ten, který ji k těmto dnům přivedl, vánoce na krku a v peněžence skoro nic, děkujeme pane Havel, že jste již odešel, ....
  • Spíše by se dalo říci pražáci se loučí. Prostě, kde je chléb, tam je i písnička, jak říkal soudruh Leonid Iljič Brežněv, který věděl, že jeho pražané mu rozumějí a je na ně spolehnutí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit