Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůže je to fakt o držku, jsme víc sledovaní než před tím! A počkejte po dnešních diskusích budou hledat počítače a dělat nám záznam!
  • Jo, jo.
  • Héézký...
  • Nevolejte nikdo boha, kde byl třeba za II. sv. války, některým se dařilo a jiným se nepodařilo ani přežít
    a je pravda jak tu někdo psal, umírají denně tisíce lidí a neštěkne po nich ani pes!
    Mají také zásluhy!
  • Z příspěvků urážejících a nadávajících Václavu Havlovi je mi mdlo. Vím, že značnou část z nich píší placení diskutéři a pomlouvači a přinejmenším někteří z nich patrně z území mimo teritorium České republiky. Část z nich jsou však zcela jistě obyčejní lidé, kterým však selhává paměť a soudnost. Přestože krátce po zvolení Václava Havla v roce 1993 se Václav Klaus postaral o odejmutí téměř všech kompetencí Václavu Havlovi kromě jedné, je tu za to, co se poté dělo, spíláno Václavu Havlovi, ne Václavu Klausovi. Chápu takové počínání u těch placených diskutérů, ti k tomu mají své důvody, těch ostatních je mi však upřímně líto. Pokud tito lidé volili v devadesátých letech Václava Klause a jeho stranu, měli by si pořádně prozpytovat svědomí a neházet špínu na nepravého. Anebo v sobě nemají prostě tolik statečnosti, aby se postavili těm pravým viníkům, kteří ještě stále žijí, a tak si vylévají zlost na mrtvém, který se nemůže bránit? Anebo jsou mezi těmito lidmi hlavně ti, o kterých v roce 1997 Václav Havel hovořil v souvislosti s mafiánským kapitalismem zaváděným u nás, a kteří mu tento názor velmi zazlívali a zazlívají dodnes a dodnes mu tento názor nezapomněli? Pak by se mnohé vysvětlilo.
  • Blekoto představoval jsi si tak demokracii, podívej se na václaváku co je tam za ha..l, jenruština a jiné
    nesrozumitelné jazyky!
    Pokud jsi tak starý a pamatuješ si dobu před rokem 89, tak mi teda napiš kdo si jezdil do práce mercedesem a v práci mohl chlastat?
    Jak vypadala jeho cesta domů? Angela mu v čera děkovala že narovnal vztahy, a otevřel západu východní trhy! Jinak se to na západě řešilo před rokem 89 co s recesí!
    Dnes jsem poslouchal podobné názory jako tady píšeš, je však zajímavé že slova plynula z úst bývalých komoušů!!!
    Kdyby se nestal prezidentem, nedožil by se takového věku!
    Pravda je že svým postojem hodně napomohl k převratu ale taky že jeho rodina za války kolaborovala s němci, a to je fakt!
    Podepisovat se nebdu já to neumím, a také proto že je to tady horší než za komoušů, nerad bych
    se nechal sebrat, taková je to svoboda! Jen pro nepracující!
  • Nikdo se nemůže podepisovat, protože ty jsi udavač a nikdo ti nemůže věřit. Podepsat bychom se mohli jedině v případě doprdelismu podobným jakou tebe . Až budeme u moci, neboj se, podepíšeme se, ale ty budeš zalezlý. Dnes aby se kvůli pitomému příspěvku někdo dostal do basy, či na mušku vrahům, tak to přece nemá smysl riskovat. A nepokoušej se přesvědčovat nikoho o své poctivosti, vytvořili jste stát, kde se lidé nenávidí a musí se schovávat za anonymitu. A tomu říkáte "svoboda slova" ??? A je to práce vaše, vás, co si říkáte slušní a zatím jste jen hyeny...
  • Styďte se vy rádoby Češi. Je mi z Vás nanic, panu prezidentovi Havlovi nesaháte ani po kotníky!!!
  • Ty napapaný vepři
  • Už pan Kopecký říkal ,,Kdyby blbost nadnášela tak Vy budete lítat nad střechama,,.Pro některý z Vás by nestačila exosféra.Howg.
  • Hm. Takže zase jeden patolízal a hnědořiť.
  • Pane Tomášku zjevně nevidíte či nechcete vidět fakta dějin a skutečných událostí. Dvě otázky. Můžete mi říct, za co zaplatil pan Havel zdravím? A vy jste pana prezidenta osobně znal? Prosím odpovězte mi.
  • Nevycházím z úžasu. Všichni slušní lidé jsou smutní, protože zemřel jediný slušný člověk který byl v naší politice a zde si alespoň anonymně pár grázlů hází bahno na zemřelého. Alespoň se podepište, ať celý národ ví co jste zač. Křičíte, že rodinám hrozí exwkuce, ale už nekřičíte, že rodina je u nás díky politice soudruhů v troskách. Kdo chce pracovat ten může a je na každém z nás jak se bude mít. Václav Havel si svou účast v naší politické špičce tvrdě odtrpěl. Bylo to pro něho duchovní peklo a kdo si myslí, že toužil po tom být prezidentem se mýlí. Prostě věděl, že jedině tak může alespoň v rámci možností ovlivňovat jestřáby jakými jsou naši někteří politici. Zaplatil za to svým zdravím a teď i životem. Pro mně je to jediný prezident naší země. Už nikdy nikoho jako prezidenta brát nebudu. Jan Tomášek Spálené Poříčí
  • Přesně paní Marcelo zemřel člověk obyčejný člověk. Tak by se měli media tak chovat. Pokud by vyplivli článeček jako za smrti bolševika Husáka nebo kohokoli jiného, nebylo by tolik poviku...
  • Fešáku ty neumíš nic jiného než každého opačného názoru nazvat bolševikem. Chtěl bych tě potkat hochu.
  • To co se teď děje, je druhým dílem Odcházení, fraška v přímem přenosu..., To co se teď deje je ukázkou doby 50sátých let, když tady řádil kult osobnosti. Václav mohl "odejít" lépe.... Bojovník proti dobru! Ano byl to bojovník proti komunismu, to byl. To znamená, byl pro to, aby byla čím nejvyšší nezaměstnanost, aby lidé bydleli, pokud možno, pod mostem, aby se lidi kastovali podle toho, kolik mají peněz, bez ohledu, jak je získali, aby zdravontí péči každý dostal podle toho, kolik je schopen zaplatit a né podle závažnosti onemocnění, byl pro "mírové" bombardování nevinných lidí, jak v Bělehradě, tak v Iráku, Afganistátnu, Libii. Co ještě dodat ? Už tady není. Vyvstanou další Havlové... bývalý francouzký prezident Charles de Gaulle (Čárl de Gól). Havel ovšem dokázal, že není člověk jeho úrovně a proto se oficiálně budou v televizi, v rozhlase a v novinách, na něj pět neskutečně kladné a pokrytecké ódy, jaký to byl nadčlověk a národ si bude myslet přesný opak. Televize svým počínaním dokáže, že skutečně může vytvořit dojem, že Havla všichni milovali, dokonce i Slováci, kteří Havla zasypali vajíčkami a nemohli mu příjít na jméno, za to, jak jim zničil zbrojní průmysl a trhy, kam vyváželi, předal Američanům. "Toho všeho, co se teď děje, si mohl být Vašku ušetřený, kdyby si jen trochu přemýšlel, problém je jenom v tom, zda si toho byl schopen". Česká televize uveřejnila dne 18.12.2011 v 20.00 hodin jeho první a poslední film: "Odcházení". Tento film se dá trefně zhodnotit jedinou větou: UMĚLECKÁ IMPOTENCE. Když bude někdo chtít si přečíst, kdo to Havel byl, jak se choval, co dělal, může si otevřít: http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/5553-opilec-vaclav-havel-svedek-vypravi-o-byvalem-prezidentovi.aspx . A tam se dozví skutečnosti, které se teď budou zamlčovat. Když budeme, ale věrni jeho heslu, že pravda a láska zvítězí, myslim, že ani on by nebyl proti tomu, aby pravdivá skutečnost o něm byla všeobecně známá a nejlépe by všichni udělali, kdyby jeho smrt přešli jako smrt obyčejného člověka a nedělali z toho neskutečnou frašku. To co se teď deje, je druhým dílem, ODCHÁZENÍ. Je to tak, mohl to udělat, nechtít státní pohřeb a celou tu komedii a byl by VELIKY STÁTNÍK. A tak teď jsme svědky neskutečné parodie, komedie, přetvařování. Každý si myslel, že to co jsme tady měli před listopadem 89, jako: jistotu zaměstnání, lékařskou péči, důchody, mateřské, starost o rodinu, bydlení, novomanželské půjčky, půjčky na bydlení, lázeňskou péči, rekreace, levné potraviny, vše toto tady zůstane, akorát na to dáme tu nádstavbu, to je to co jsme viděli na Západě a to plné výkladní skříně elektroniky, kterou si budeme moci koupit. Výsledek je, že všechny, zmíněné jistoty, nám vzali a rozkradli a na to zboží v obchodě s elektronikou stejně nemáme peníze, protože platíme neúměrně vysoké ceny za hypotéky, za potraviny, za léky, za vodu, za elektriku, za topení, prostě za vše, víc než občané v SRN a zahraniční kapitál odvádí každoročně 800 miliard z této chudé země k sobě do Západní Evropy. Nikdo si nemyslel, že vládní přestavitlé a činitelé při neustále, 22 let, probíhajících reformách, budou lidem otevřeně nadávat, že jsou lenivci, simulanti a posílat jim domů složenky, že mají zaplatit co oni rozkradli a těm, které vyhodí z práce na dlažbu, dají oranžové vesty s tvrzením, že je to jejich chyba, když ztratili práci a když chtějí od společnoti almužnu, musí v oranžových vestách zametat ulice, aby po nich jezdily milionová auta nenasytných podniktelů. Možná, že někdo tomu říká demokracie, ale já nikoliv. Zotročení celého národa, jeho okradení a vysávání, nikdy demokracii nazývat nebudu a nikdo mě nepřesvědčí, že je to to, co jsme na Václaváku chtěli. Teď mame tu správnou svobodu volby. Můžeme si vybrat barvu svého vozu, když na něj zatím budeme mít. Místo politického diktatu, zde máme diktat ekonomický. Soudruh nás mohl zlikvidovat za názor, ale práci nám musel zajistit. Nová doba nezná slitováni, za nazor Vás zlikviduje ekonomicky se všemi důsledky pro celou rodinu. A jde to - i bez ostnateho dratu, viďte pane Havle...
  • ty Matěji, ty jseš taky jeden dobrej koukol v pšenici... *16* *16*
  • Zase jedna ptákovina, když nemá matka na zaplacení , ať jim to zaplatí jejich otec. Ty jseš zase jeden z těch povedených bolševiků bez vlastního názoru. Na toho Havla svedete i vaše oploštělé gyry!!!
  • Nevycázím z úžasu !!! Prý lidé chodí se na hrad loučit s V. Havlem, ale já vidím u rakve jen čestnou stráž, jinak nikdou. A z těch údajných tisíců loučících se pražanů jsou na snímku pouze tři. Že by ty tisíce média schválně nefotografovali a nezveřejňovali ??? To se mi nechce věřit...
  • No mě je zase na blití s tebe L Křižko,píšeš pokud nemáte co žrát,ty určitě žereš s cizího a ani ti to nepříjde,že jo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit