Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to uz muzem uctivat i pamatku vsech agresivnich umrzlych alkoholiku a narkomanu. To jsme to teda dopracovali. *12* *12* *12*
  • hele lidi?by mě zajímalo jakým systémem měli zmáklí komanči s bezdákama.
    páč žádní nebyli,a kdo nehákoval toho zašili.
    tak jak je tohle dneska možný?že není práce.práce za komárů byla jistota a hlady nikdo nechcíp a i cigoši museli makat. *2*
    • Ano tuto otázku si často kladu,protože jsem byl syn živnostníka tak jsem byl spíše pravicově založený.Dnes po zvážení všech pro a proti i přes problémy,které jsem měl díky rodičům jsem přesvědčený budoucí levicový volič.Práce byla a to díky jednoznačně komunistům,kteří tady začaly budovat průmysl.Nikdo nebyl nezaměstnaný,proto zde nebyla kriminalita jako je dnes.Bezdomovec to byl neznámý pojem.A opravdu nikdo hlady a zimou neumřel.Práce není a to proto,že byla díky EU zlikvidována a rozprodána většina podniku lehkého i těžkého průmyslu.Chyba komunistů byla,že nepouštěly občany na tzv.Západ.Já ,který tam měl příbuzné jsem znal i tu negativní stránku a to byla nezaměstnanost,proto jsem neměl snahu po r.1968 emigrovat.A dostal jsem se i do teoretické roviny,zda bych šel za tento stát nasadit život.Nešel,protože tento stát pod vedením toho co tady vládne 22 let ze mě dělá otroka a vykořisťuje mě a mojí rodinu pod záštitou pseudemokracie.Za největšího idiota považuji toho a známe ho všichni,kdo rozprodal strategické podniky jako je energetika,plynárenství,vodárny,doly atd.Pánové z prognostického ústavu mají největší vinu na tomto šlendriánu,který tady nastal.To byla teoretická žvanivá skupina lidí pod dohledem KSČ za ředitelování s.V.Komárka a spol.To je třeba si uvědomit.Dnes jsem opět viděl plácání u pí.Jílkové a došel jsem k názoru,že tento pořad nic neřeší a prvně se mi líbil p.Kohout,který tam měl příspěvek.A pí Jílková mě zklamala holešovská výzva -to jsou lidé,kteří nemají takovou rétoriku jako ona ani jako p.Kalousek,Nečas skřehotal Bárta,John a další.Kdo věděl co bude,když byl nastrčen p.Havel ?Myslím,že nikdo.Já jsem pro přechodnou vládu,která se vykrystalizuje jako VV,ale v dobrém pro tuto republiku a její občany.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit