Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tady je zas ubečených ovcí, které neví vo co go. *15*
 • Vážený pane,jste na velkém omylu, pokud nedáte souhlas k začlenění vašich pozemků do honitby, budou tam přičleněny z moci úřední a ten byvaly milicionar, policajt či jiný sikula vám klidné na vašich pozemcích zastřelí vašeho psa pokud s ním jste na procházce, nebo,což se stalo manzelovi, ho budou vyhánět z našeho lesa,že jim tam plaší zvěř
 • Blbost. Honitbu nemusím jako majitel povolit a potom tam myslivci nemají co dělat. Pokud mi vstoupí na můj pozemek poletí tak rychle jako bažant, kterého by chtěl zastřelit. V zeleném fraku by potom mohl ke mně přijít třeba rybář nebo farář.
  Když už tak si na kraj svého pozemku dám zákaz vstupu divočákům, bažantům, zajícům a myslivcům pod podmínkou zastřelení.
 • Banda opilců a slepoňů co střílej na vše co se hejbne. Je to mezi nima jeden blb vedle druhýho a študovanej v Plzni.
 • A co, tak zůstaneme doma, na levnym ntb budeme koukat na péčko a žrát geneticky modifikovaný srajdy. Žádná změna. *1*
 • Stalingrad
  Opět jedna z perel našich zákonodárců !!!! Bo spíše zku..vysr..čů ???!!!! Víc jak 26 let od té sebranky OF žádný poctivý a slušný zákon nevytvořili !!!! A jedno zda se jedná o střet zájmů,hazard,dopravní zákon,ekopokuty,body řidičům,kominíci v domě,policajti si můžou pro legálně drženou zbraň kdykoli si vzpomenou-o půlnoci atd. Je třeba lidem připomenout jaké první tři zákony si to hovězí bo vepřoví ve sněmovně schválilo !!!! První,že POSLANCE NELZE VOLIČI ODVOLAT !!!!! Druhý SI SCHVÁLILI VÝŠI SVÝCH PLATŮ A NÁHRAD!!!! A jako třetí ,ŽE PES VE VÝCVIKU NOROVÁNÍ NESMÍ CHYTNOUT LIŠKU ZA OCAS!!! To byly on pilíře našeho křišťlového parlamentu no pak to šlo a jde jeden zmetek za druhým.Za co berou ty platy,náhrady,výhody-když vlastně NIC KVALITNÍHO 26 LET NEVYTVOŘILI TY VYŽÍRKY A POVALEČI !!!! Jinak jediný a spravedlivý ZÁKON O MYSLIVOSTI BY MĚL ZAČÍNAT ad.1.-právo myslivosti na pozemku má v první řadě její majitel !!!! ad.2.-pokud toto právo neuplatní z jakéhokoliv důvodu může je postoupit jiné osobě za úplatu nebo za údržbu !!!! ad.3. vstup na soukromý pozemek je zakázán a bude posuzovám jako krádež !!!! A od toho by se odvíjela i obrana osob a majetku atd.!!!! V tomto zlodějzku...vyčekostáně si dělakí jen pro tzv.lobisty,odkláněče a mystifikátory !!!! A daňoví poplatníci-jen tupě čučí jak kopnutá myš do análu a nechají si kálet na hlavu a ještě za to děkují !!!!! A to nemluvím co nám sem tahají na naše náklady za musulmany,600let se nepřizpůsobené !!!!!I včely brání svůj úl proti vetřelcům,mravenci si brání mraveniště,JEN TUPÍOVČANÉ VE ZLODĚJZKU..ČEKOSTÁNĚ DRŽÍ HUBU !!!!!!
  • Opět jste totálně vedle, neboť se jedná o připravovanou novelu zákona, která ještě ani není v poslanecké sněmovně.
 • Pokud bude majitel pozemku na něm svévolně hospodařit....
  NO TO JE BOMBA *8* *2* *1*
 • myslivci jsou fousatý užvatlaný čůůůůůráááááci !!!!!
 • Domnívám se, že osud Šumavy je střídavě ovládán právě těmi, co jsou zrovna u "koryt" či jako poslanci, nebo vládní úředníci. Kdysi to byli "zelení" a teď získávají navrch myslivci. Po prvních byla kůrovcová sága, snad po myslivcích bude více masa na pultech. Snaha obou skupin ovládat Šumavu je zrůdná a zřejmě jenom vždy přechodná. Jsem zvědav, kdy konečně ji budou ovládat obyčejní lidé, co ji budou chtít navštívit jenom tak na podívanou
 • Upřimně tohle by se za komunistu fakt nestalo.Pokud nebyl hon nebo les nepatřil armádě.
  • Ono se taky nic nestalo! Nebo znáte někoho, kdo dostal nějakou pokutu? *14*
   • To, je fakt přesvědčivý argument hodný Dobrého fójaka Švejka. Můžou Vám dát 50 000,- pokutu, ale oni to neudělají, radši Vás zrovna "omylem" odprásknou, třeba i na Vaší louce, protože jim za to nehrozí žádný trest.
    • Protože jim nehrozí žádný trest, tak vás odprásknou? A proč by to dělali, náboje jsou drahé.
     To já bych si vzal raději těch 50 000,- i když nevím jak jste k té částce přišel.
     *14*
     Běžte se raději projít do lesa a nepište kraviny. Jdu taky. *3*
     LOVU ZDAR
   • Ne jen mne v případě vojenských lesů byly zkontrolovány doklady a byl jsme vyhoštěn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit