Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A zase tolik nesouhlasů, on je Sajmon Křenek vážně debilní!
    • da, da
  • černoprdeláči byli vždy zmatení, nejhůř jim bylo, když se dozvěděli, že Kristus byl černoch, to honem sloužili nacistům, aby ze sebe shodili tu pohanu!
    • *14*
  • Pithard se "zabetonoval" v době před klidným rozdělením Československa. Nepochopil, že to byla v daném okamžiku jediná cesta, stejně jako nepochopil, že voličů se už nikdo nemusel ptát, protože ti rozhodli zcela jasně volbou Klausovy ODS na straně České, a Mečiarovy HZDS na straně Slovenské. Od té doby už nepochopil nic dalšího. A pokud se k němu upíná Bělobrádek jako ke spáse proti klesajícím preferencím lidovců, tak se jen přidává k Pithardově nechápání vývoje. Lidovci (ostatně stejně jako ČSSD) by si měli udělat na nejbližším sjezdu/konferenci (které pravděpodobně budou hodně brzy po prohraných volbách) pořádek a postavit do svého čela realisticky uvažující politiky, jinak je to jejich konec.
  • Proč vždycky jenom Sajmon Křenek dostává tolik nesouhlasů? To si o něm VŠICHNI myslíte, že je to debilní mrzák, nebo to určitě víte?
    • Ahoj Jano, díky za trefný příspěvek, klobouk dolu
      • přéééésně, mám stený názor








        PCHE !!!
    • víme, víme, díky, za mě palec nahoru
  • Kdyby se ti dva výlupci narodili poněkud dříve po 2. WW to by asi nejezdili pochlebovat potomkům členů Freikorpsu. Wehrwolfu, Wehrmachtu a SS!
    Na to, abych se neomlouval a nelezl do zadní části mi stačí pár příkladů z minulosti, kdy byla republika znásilněna, nucena vyrábět pro nacisty. Ti drancovali co se dalo.
    Zrůdnost toho režimu se prokázala mnohokrát. Stačil jen případ herečky Anny Letenské, kdy po dotočení filmu- Přijdu hned- ji odvezli do Mauthausenu, kde byla zákeřně popravena.
    Také si vyhledejte vy dva řádění Freikorpsu a ordnerů v pohraničí!
  • jdu náhodou kolem a koukám, že už jsou havloidy strachy bez sebe *15* *15* *15* *15* *15*
    • dearputin.com
    • da
      • jak je v Rusku Sajmone? líbí se ti tam, my to víme!
        • dobře, mám fotky z dovči, cesta byla perfííííííííído https://www.youtube.com/watch?v=MxLDjDqwpyY
          • my doporučujeme tento rezort https://www.youtube.com/watch?v=R_ASdZEQN04
        • také to víme *3*
  • Přikláním se spíše k ověřeným hodnotám..
    Samozřejmě svět se mění a musíme na tyto změny reagovat. Avšak s rozvahou. Jinak dojde ke společenské anarchii až k rozvraťu. V lepším případě k vládě ,,silne ruky". Naše vrchnost tyto tendence svou pasivitouí podporuje. Ŕika se, že rodina je základei bunkou společnosti. Ale my ji musíme chránit. Proc podporovat a dokonce ekonomicky zvyhodnovat ženy žijící singl. Ze je to predevsim podpora diteti? Matky samoživitelky stejně tak nežijí, většinou mají partnery, avšak využívají financni podpory státu. Ze To vede k oslabování rodinných svazků, k myšlence o zániku rodiny. Znám ženy, které, mají 3,4 i 5 děti s pěti partnery.
    Někdo namítne , že je tonormální a in v celém svete. Stejně jako ochrana homosexuálních párů. Demokracie je v současném pojetí ochrana menšin vůči většině. Zel strani mensine .
    Probuđdme se konečně, nebo bude hůř!
  • Budování kultu osobnosti provařeného Pithardta je neprozíravé. Někteří lidovci se vyprofilovali jako církevně-tunelářští aktivisté. Lidovci jsou nevolitelní.
  • On soudruh Bělobrádek poučuje a sám je trubka viz."Bělobrádek napsal ženě, že její pes neumřel, ale chcípl. Dělal jsem si legraci, hájí se" .Má pravdu ,paní je evidentně mimo a považuje svého čokla za člověka a bez legrace ale pes pošel soudruhu veterináři,to tě na srazech nenaučili,oni už nemluvit dobře česky neb to již nejsou krajané.No a ten fousatej mimoň toť kapitola sama pro sebe a to že se ČSFR rozdělila je správné,dodneška by nás vydírali a to který stát je na tom líp je jasné,protože směrem na východ nevidím jediného uprchlíka a ekonomických uprchlíků z Mečairova je tu až by mi byla hanba súdruh Fico.
    • víme sajmon
  • soudruh PIT'ka a "milý krajanek" ze sudet Běloprrrt, to je dnešní neLidovec ! *8* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit